#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 293 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca satmak istedi Feghouli'de kalmak istedi sonuç olarak oyuncunun dediği oldu.

Hoca da tepki gösterdi ki hocanın böyle fevri hareketleri oluyor. Yapacak bir şey yok.

Feghouli'nin kendisi bir açıklama yapmıştı. Hoca beni düşünmüyordu çok çalıştım, gözüne girdim formayı kaptım.

Her iki tarafında yanlışlıkları var fakat takımdaki en kaliteli oyuncuların başında geliyor.

Şu yeni İtalyan kondisyoner sene sonunda gitmez kalırsa. Yeni sezonda onun hazırladığı Feghouli'yi izlemeyi çok isterim.

Fakat maliyetinden ötürü büyük ihtimalle yollar ayrılacak.

Feghouli ne yapıyorsun sen Allah rızası için ?

Orada çalıma gitmek topu kaptırmak üstüne üstlük bir de yere yatıp bekliyorsun

Sana da yazıklar olsun

Tabiri caizse bok gibi oynadı. Mal gibi çalımlar deneyip gol yememize kısmen de sebep oldu.

Bundan bağımsız rakip biraz sert oynayınca ortalardan kayboluyor biraz wesley sneijder sendromu var

Bir çuval inciri mahvetti beyefendi. Bir kişi eksik rakibe bir sıfır öndeyken defansında beyinsizce bir çalım denemesi ile maçı verdi. Futbol zekası bu olsa gerek.

Tebrikler.

İyi oynamıyordu ama bence sahada kalması lazımdı.

Bizim takımda genel akışın dışında bir şey yapabilecek tek oyuncu bu herif.

Özellikle kapanan savunmalara karşı çaresiz kalışımızda bu anlamdaki oyuncu eksikliğinin payı büyük. Feghouli bu anlarda fark yaratabilecek tek adam. Kötü oynuyor olsa da çıkmamalı.

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum 80 ile 90 arası Fener ceza sahası önünde şut pozisyonu olmasına rağmen şut çekmedi takım, ya niye çıkar Feghouli ben anlamadım yahu ! Şut çekecek oyuncu lazım bize, Sneijdervari bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum 80 ile 90 arası Fener ceza sahası önünde şut pozisyonu olmasına rağmen şut çekmedi takım, ya niye çıkar Feghouli ben anlamadım yahu ! Şut çekecek oyuncu lazım bize, Sneijdervari bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Bir pozisyonda Emre kenarda topla buluşup orta denedi. Kaleye vursa -ki sol ayağıyla açısı iyiydi- gol olma ihtimali vardı.

Gerçi yaptığı orta neredeyse içeri giriyordu ama şut atmak yerine orta yapması net yanlış tercihti. O tip pozisyonlarda vurmaya korkuyoruz resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt