#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 316 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alakasi bile yok

O zaman gitmesi dogruydu, bu yaz yine gitmesi dogru olur

Bunun boyle goze carpmasinin sebebi soyledigimle barisik olmamdir

Kinqhanda siirim ve devre arasi piyesim mesela basyapitlarim olarak gordugum seylerdir
O zaman da gitmesi doğru değildi şimdi de değil. Söylediğinle barışık olman yanlış olmadığı anlamına gelmez. Kinghanda şiirini takdir etmiş ve diğer oyuncular için de istemiştim diye hatırlıyorum ama bu da konumuzla alakasız yani. Yanlış değerlendirmelerinle barışık olmanı tavsiye ederim PUAN tablosu tahmini gibi..

D6o9OXlWwAEfLWh.jpg

O zaman da gitmesi doğru değildi şimdi de değil. Söylediğinle barışık olman yanlış olmadığı anlamına gelmez. Kinghanda şiirini takdir etmiş ve diğer oyuncular için de istemiştim diye hatırlıyorum ama bu da konumuzla alakasız yani. Yanlış değerlendirmelerinle barışık olmanı tavsiye ederim PUAN tablosu tahmini gibi..

Iki yildir CHAMP. olacagiz diyorum yetmez mi

Ewt Fbahce yaris disi kalinca sok oldum acikcasi... Hesabim Fener'in artik bir sekil champ. yapilacagi uzerine kuruluydu, oyle bir camia neticede

Gitmesi elzem. Dunyalari kazaniyor, yaslanmakta ve kontrati sacma sapan uzun

Barisikliktan kasit kendini bu sekilde alintilama mevzusudur. Bunu baska yapacak bir babayigit varsa tanismak isterim

Ewt Fbahce yaris disi kalinca sok oldum acikcasi... Hesabim Fener'in artik bir sekil champ. yapilacagi uzerine kuruluydu, oyle bir camia neticede

Barisikliktan kasit kendini bu sekilde alintilama mevzusudur. Bunu baska yapacak bir babayigit varsa tanismak isterim
Champ olacağımız tahmini yetmez.

Maaşından bağımsız olarak konuşursak kadrodaki kaliteli topçu açığını kapatan fevkalade 1 herif yani gitmesin bence.

Ben de kendimi alıntılarım FPL konusunda olduğu gibi, boş şeylerle övünmekten kaçınalım..

Champ olacağımız tahmini yetmez.

Maaşından bağımsız olarak konuşursak kadrodaki kaliteli topçu açığını kapatan fevkalade 1 herif yani gitmesin bence.

Ben de kendimi alıntılarım FPL konusunda olduğu gibi, boş şeylerle övünmekten kaçınalım..

72 puan diyordum o da tutmayacak gibi. Gecen sene de averajla diyordum o da tutmadi

Kaliteli eyw ama FEDA demeli finansal realitemize hic uymayan bir kontrati var. Ki doviz artmaya devam edecek, o da yaslanmaya devam edecek

Wesley kokusu almaya başladim yavaş yavaş Soufiane’dan. Müthiş bir yetenek, gerçekten Harika bir futbolcu, eminim ki daha da iyi olacak. fiziki olarak iyi durumdaysa bu ilgin çok üstünde bir oyuncudur. Umarım Tatilde fazla Kilo Almaz, Sneijder gibi Kilo almaya seven bir adamdir soso, kendine dikkat etmeli, su an cok fit durumda

Mevcut oyunu ile kalsın bence de. Kaynak yaratmak için birilerinin gitmesi gerekiyor elbette ama o kaynağı Belhanda ve eğer alıcısı çıkarsa Diagne'den üretebiliriz.

Bir kanat oyuncusu için hızı düşük fakat klası ligde iş yapmasına yetiyor.

Tempo eksiğini arkasındaki beki değiştirerek giderebiliriz. Mariano artık ağır çekim oynuyor. Atletico'da Arda'nın atletizm açığını Filipe kapatıyordu. Biz de o tip bir kombinasyon oluşturabiliriz sağ kenarda.

Bazi oyuncular yuksek maaslari hakediyor. Soso da MAALESEF bunlardan birisi. Eger iki tane yuksek maasli oyuncu hakkimiz varsa, bunlar Nando ve Sosolardir

Ligimiz gittikçe kalitesizlesiyor bundan 5 yıl önce drogbalar sneijderler kuytlar fernandezler sosalar batalla felan bir sürü kaliteli adam vardı bu yıl ligin genelini izleyen biri olarak diyorum ki tüm ligde topun ayağına en fazla yakıştığı sadece vücuduyla degil beyniyle oynayan neredeyse tek adam feghouli daha fit ve hazır olsa bu ligi dağıtır
Varmı sizce bu ligde soso dan daha iyisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt