#89 Sofiane Feghouli - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupa maçında iki mücadele etti diye takimda tuttu Terim efendi. Rezil oyuncu defol git.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ulan arap başkan sana bas git dedi, bir maçla kandırdın hocanı.
O da nasıl bir hocaysa, hikmeti kendinde görüyor.
Bir kere konuştum bakın nasıl oynuyor nidaları.
Adam sinsice 2 sene yattı, senin konuşmanla mı düzelecek.
O seni dinledi mi sanıyorsun, tam zamanı çıkıp bir maç oynarım bir sene daha cukka yaparım, kebapları yerim İstanbul da gezerim demediyse, ben de bir şey bilmiyorum.

Gscimbom mobil

Bu artık tam al-verci ya. Başka bir cacık olmaz. 2-3 farkla önde olursun ve oyunu tutup soğutmak istersin falan anca belki işe yarar. Şimdi sezon sonunu bekle ki ayrılsın. Aynı şeyler Ömer, Babel ve Arda için de geçerli.

Kadro disi kalsa hic birsey kaybetmeyiz. Adam sonradan oyuna giriyor, 25 dakika sonra rakipin pesinden kosacak hali olmuyor. Bu nasil topcu

Feghouli'yi 2019 senesinde göndermemiz gerekiyordu. Kanat olarak patlayıcı özelliği yok, kenarda oynayamıyor, çalım atma sıfır, yaşı kemale ermiş, aldığı yıllık ücret çok uçuk.

Bırakmış futbolu, oynamak istemiyor, koşmak istemiyor. Kendine bakmadığı da apaçık ortada. Yarardan çok zarar veriyor. Artık kadroya bile girmemesi lazım. Verilen para, yapılan uzun sözleşme için Dursun’a sövmeye devam ederiz biz.

Olağanüstü kötüydü.
Sakatlık öncesi gayet işe yarar performans göstermişti hâlbuki bir anda çakılan bir vücut ve karakter çok ilginç.
Milli takımında goller attı orda da iyiydi.
Babel yerine buna şans versin diyordum bugünkü oyunundan sonra arda yi aradi gözler.
3 emekli hangisini oynatsak sıkıntı

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt