#89 Sofiane Feghouli - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şimdi şeyi çok merak ediyorum Belhanda iyileştiği zaman sahada olacaktır tabii ki Oğulcan yerine ama o zaman Feghouli ne yapacak ? Feghouli yeniden sağ kanada geçip batırabilir veya Emre Kılınç sağ kanada atılıp ortadaki Taylan&E.Kılınç ve Feghouli'nin daha önce Taylan/E.Kılınç ve Belhanda'nın kurduğu başarılı üçlü orta saha bozulabilir

Bilemedim Oğulcan yerine sahada Belhanda'yı tercih ederim ama bu oyuncu grubu içinde sağ kanatta oynayabilecek kimse yok açıkçası belki

Taylan
Feghouli-Emre
Belhanda

Dörtlü orta saha kurgulanabilir

Biz burada aylardır diyoruz bu adam oynatılacaksa ortada oynatılmalı diye.

Bu kadar eksik olmasa yine kanatta olurdu. Umarım artık bir daha kanatta görmeyiz kendisini.

sent via GSC

Kanatta goreceğiz şüphen olmasin..hoca taylan -kilinc-belhanda 3 lusunu kullanacaktır.. belhandadan ne kadar nefret etsem de son dönem epey derli topluydu. kilinc da kanatta kayboluyor maalesef ortada daha iyi

Kanatta goreceğiz şüphen olmasin..hoca taylan -kilinc-belhanda 3 lusunu kullanacaktır.. belhandadan ne kadar nefret etsem de son dönem epey derli topluydu. kilinc da kanatta kayboluyor maalesef ortada daha iyi
Kılınçı solda görebilseydik kanatta kayboluyor mu olmuyor mu anlardık. Sağ kanatta olmadığı aşikar, oraya çekince adam köreliyor.

sent via GSC

Sağ kanattaki boyunduruğundan kurtulduktan sonra daha iyi. Ben 10 numara gibi derken hoca bayağı 6 numara regista gibi geriden oyun kurduruyor. Bir de esas Omar-Saracchi gibi beklerle görmek lazım. Yine artık işlemediği pozisyonunun değişimiyle can suyu verilmiş adamlardan birisi olmuş olabilir. En azından Belhanda ve 2 as bek yokken bizim için öyle oldu.

Hiçbir akıllıca yapılmış planlamada Emre Akbaba ve Feghouli'nin yeri olmaz as takımda bu kadar tembel topsuz oyunda kötü oyuncu olamaz. Özellikle işin defans kısmında muazzam kötü ikisi de

kötüydü. takım zaten genel olarak çok yetenekli oyunculardan kurulu değilken ayağına bakacağımız ilk adamın kötü olması yaratıcılığı çok düşürüyor.

Üst Alt