#9 Eren Derdiyok - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Senelik 900 Bin € ve sadece 1 yıllık olacak şekilde uzatılabilir.
Beğenmiyorlarsa devler arenasında görünmek hoşlarına gitmiyorsa en iyi ihtimal tıpkı Yasin gibi Göztepeye gidip 600.000 €'ya ligde 10.luk kovalayabilir.

Su an ne kadar kazaniyor? 1 yila hayatta evet demez de bedel uygun olursa 2-3 yil verilebilir yerli oldugundan. Eger tavirlari, karakteri iyiyse yedek olmasina canim sikilmaz.

Muhim olan maasi.

Su an ne kadar kazaniyor? 1 yila hayatta evet demez de bedel uygun olursa 2-3 yil verilebilir yerli oldugundan. Eger tavirlari, karakteri iyiyse yedek olmasina canim sikilmaz.

Muhim olan maasi.

Üstad tertemiz 2 Milyon alıyor yav.
Yaşı 31 heralde sakatlık problemi var oyun içi performansı silik.
Senin güzel hatrına 1+1 teklif edelim yoksa bedel ne olursa olsun uzun süreli sözleşme imzalanırsa 33 yaşında sakat bi Ereni kimseye veremeyiz boşa maaş öderiz

Valla önlerinde Sabri,Yasin gibi örnekler var kesinlikle en fazla 1+1 uzatılmalı ve en fazla 1.2 falan verilmeli

Üstad tertemiz 2 Milyon alıyor yav.
Yaşı 31 heralde sakatlık problemi var oyun içi performansı silik.
Senin güzel hatrına 1+1 teklif edelim yoksa bedel ne olursa olsun uzun süreli sözleşme imzalanırsa 33 yaşında sakat bi Ereni kimseye veremeyiz boşa maaş öderiz

2m rezalet

900k bile fazla neredeyse

Hayatta cuzi bedele ikna edemeyiz ama boyle oynarsa sokacak kontrati simdiden gecmis olsun

Donk'a bu paralarin verilecegi, bizim de bununla cogunlukla OK olacagimiz aklina gelir miydi bir sene evvel?

Üstad Donka verilen paralara ben hiç OK demedim hala da demiyorum ama orda bile yöneticilerin kendince mantıklı sebepleri vardı.
Adam şampiyonlukta etkin rol oynadı,oynamadığı sürede kendine çok iyi baktı,sakatlık sorunu yaşamadı.

Eren iyi bir santrafor bile olsa sakatlık problemi var.
Yedek bırakacağın kesin olan bir oyuncuya 1.5-2.0m vereceksin bu adam gelecek vaadetmeyecek yaşı itibariyle ve adamda golcülük meziyetleri olmayacak boyuna rağmen kafa bile vuramayacak,çok duygusal olacak.
Kesinlikle uzun sözleşme yapılmamalı hadi bedele de kızarız susarız ama sözleşme yılı çok önemli.

Devamlılığı yok. Yedek olarak kaldığında hele daha da kötü. Basit sakatlanıyor mesela. Devre arasına kadar maksimum performansı almaya çalışıp sezon sonu da şampiyonlukla uğurlamalıyız. Karakter olarak iyi bir insana benziyor ama o kadar.

Az paraya razi olursa yerli oldugundan yedek olarak tutulmasi taraftariyim

Ama bana oyle geliyor ki 1.5m gibi garip bir paraya uzatacaklar bunun kontratini 2-3 yilligina

Üst Alt