#9 Eren Derdiyok

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Levent Akgün
Nilüfer'den gelsin. "Yolcu yolunda gerek" :)

Onur Bakır

10 Numara!
Onur Bakır
Bu adamın ne halt oldugunu bıle bıle oynatıp bıze maclar kaybettirdi sımdı erene laf edip kovuyor :D Adam sanki silah zoruyla kendini oynattı. Eren gibi bi herıfın kadroya yazılması bile hata
kim oynayacaktı ali yavuz kol mu?

kaosun olduğu taraftarın her an kelle almak istediği zamanda ali yavuzu oynatmak intihar olurdu. ozan olmasaydı belki denenirdi birkaç maç

Onur Bakır

10 Numara!
Onur Bakır
muğdat türkiye kupasında oynatılmak ve kanat ve forvette 3.tercih olarak alındı zaten. bunu kavrayabilirsen bu konu hakkında tartışabiliriz. muğdatı az oynattı daha fazla oynatmalı diyorsan bilemem muğdat amatör topçunun tillahı

Onur Yücel

Aslan Üye
Onur Yücel
Kendisi bu seneye kadar aslında seviliyordu. Hatta çok iyi bir yedek forvetti. Ne zaman ki yönetim saçmalayıp kendisini tek başına forvete bıraktı o zaman büyük baskı altında kaldı.

Bana göre bu sene elinden geleni yaptı. Yönetimin saçmalaması biraz onun üstüne kaldı. Yine de kendisine teşekkür ediyorum.. Umarım gideeği takımda başarıya ulaşır.

Onat Can Sağıroğlu

Tecrübeli Üye
Onat Can Sağıroğlu
Kendisi bu seneye kadar aslında seviliyordu. Hatta çok iyi bir yedek forvetti. Ne zaman ki yönetim saçmalayıp kendisini tek başına forvete bıraktı o zaman büyük baskı altında kaldı.

Bana göre bu sene elinden geleni yaptı. Yönetimin saçmalaması biraz onun üstüne kaldı. Yine de kendisine teşekkür ediyorum.. Umarım gideeği takımda başarıya ulaşır.
Geçen sezon da aynı şeyleri yaşadık. Olmadık bir anda sakatlanıp yedek forvetsiz bırakıyordu takımı. Gomis bütün sezon tek başına oynadı. Sezon sonunda artık dili dışarda geziyordu. Zaten Gomis'in satılıp Eren'in tek forvet kaldığı gün belliydi bunların olacağı. Bile bile lades oldu. Bu sezonun en doğru hamlesi bu herifin def edilmesidir. İkincisi de Selçuk olacak inşallah.

Onur Yücel

Aslan Üye
Onur Yücel
Malatyaspor başkanı istiyormuş kendisini. Bana mantıklı geldi. Erol Bulut'un Almancası da var. Boutaib'te gitti. Stil olarak benzer oyuncular. Bence Malatya için nokta hamle olur.

Keşke Guilherme'yi alabilsek ama imkansız tabi ki.

Ahmet Bayram

Since 1481
Tecrübeli Üye
A
Kadro dışı kalmasının tek sebebi Hoca'nın yönetimi baskı altına almak istemesidir.

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Levent Akgün
Aslında kral adamdı. :(