#9 Eren Derdiyok - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın ne halt oldugunu bıle bıle oynatıp bıze maclar kaybettirdi sımdı erene laf edip kovuyor :D Adam sanki silah zoruyla kendini oynattı. Eren gibi bi herıfın kadroya yazılması bile hata
kim oynayacaktı ali yavuz kol mu?

kaosun olduğu taraftarın her an kelle almak istediği zamanda ali yavuzu oynatmak intihar olurdu. ozan olmasaydı belki denenirdi birkaç maç

Kendisi bu seneye kadar aslında seviliyordu. Hatta çok iyi bir yedek forvetti. Ne zaman ki yönetim saçmalayıp kendisini tek başına forvete bıraktı o zaman büyük baskı altında kaldı.

Bana göre bu sene elinden geleni yaptı. Yönetimin saçmalaması biraz onun üstüne kaldı. Yine de kendisine teşekkür ediyorum.. Umarım gideeği takımda başarıya ulaşır.

Kendisi bu seneye kadar aslında seviliyordu. Hatta çok iyi bir yedek forvetti. Ne zaman ki yönetim saçmalayıp kendisini tek başına forvete bıraktı o zaman büyük baskı altında kaldı.

Bana göre bu sene elinden geleni yaptı. Yönetimin saçmalaması biraz onun üstüne kaldı. Yine de kendisine teşekkür ediyorum.. Umarım gideeği takımda başarıya ulaşır.

Geçen sezon da aynı şeyleri yaşadık. Olmadık bir anda sakatlanıp yedek forvetsiz bırakıyordu takımı. Gomis bütün sezon tek başına oynadı. Sezon sonunda artık dili dışarda geziyordu. Zaten Gomis'in satılıp Eren'in tek forvet kaldığı gün belliydi bunların olacağı. Bile bile lades oldu. Bu sezonun en doğru hamlesi bu herifin def edilmesidir. İkincisi de Selçuk olacak inşallah.

Malatyaspor başkanı istiyormuş kendisini. Bana mantıklı geldi. Erol Bulut'un Almancası da var. Boutaib'te gitti. Stil olarak benzer oyuncular. Bence Malatya için nokta hamle olur.

Keşke Guilherme'yi alabilsek ama imkansız tabi ki.

Üst Alt