9. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

9. Geleneksel Yahoo Fantasy Basketball

NBA-2019ScheduleRelease-v2.jpg
İlk senemde ikinci oldum kendi kendime gelin güvey oluyomuş gibi hissetmem dışında baya da keyif aldım hoşumada gitti ama çok daha fazlası olabilirdi arkadaşlar.
Özel sebepler önemli işler dışında keyfi olarak sıkılacak bırakacak ilgilenemeyecek arkadaşlar aramızda olmazsa bence daha iyi olur böylelikle gerçek Fantezi oyun ve Nba düşkünü arkadaşlar aramıza katılabilir maçlar hakkında sohbet koyu olabilir.
Notlar:
-NBA'de sezonun başlamasına 35 gün kaldı.
-Geçen sezonun şampiyonu @Onat Can Sağıroğlu; 2. ben 3. @Ulaş Anli; oldu.
-Geçen sezon startını konu açılışını @Levent Akgün; yapmıştı.
-Geçen sezon az sayıda takas olmuştu.
-Şuan oyuncuların sıralaması şu şekilde görünmekte: Draft Analysis | Fantasy Basketball | Yahoo! Sports
-Geçen sezon draft sonrası takımım şu şekilde idi örnek olsun hatırlamayan bilmeyen arkadaşlar için ;
TM5zHBu.png
-Geçen sezonun liderleri:
DavUjYYW4AEv3bI.jpg
-2018 Nba Draftları:
DgQ2C2WWAAI1y_a.jpg
Katılımcılar:
  1. -Burak Pakdemir // Kings Never Die
  2. -Arif Çelik
  3. -Gökhan Sancak // Kentucky
  4. -Onat Can Sağıroğlu // Kayışdağı Patriots
  5. -Levent Akgün // Levents Tigers
  6. -Tuncay Özaslan
  7. -Arda Deniz // Los Angeles Lakers
  8. -Murat Kara
  9. -Tayyar Demir
  10. -Erman Oktay
  11. -Ahmed Arif Kesen
  12. -Gökhan Bilgin // Crazy Kobe
  13. -Furkan Basrık
  14. -Ulaş Anli // Disciple Of Olajuwon
  15. -Uğur Özdil // Karşıyaka
bos.png
gsw.png
hou.png
lal.png
phi.png
chi.png
dal.png
den.png

ind.png
mil.png
min.png
nola.png
okc.png
sas.png
tor.png
uta.png

Son düzenleme:
Takas ve draft olayıyla futboldan farklı sistem heral. Bi göz attıktan sonra nasıl oynandığına ben de katılabilirim..

9. kez yapılan bu güzel organizasyonda iz bırakan sohbeti güzel kişileri çağırırsanız iyi olur ben 1 kez katıldım daha malum

@Burak Pakdemir
Draft'ın falan hep beraber yapılması mı gerekiyor? Eğer eş zamanlı yapılan şeyler varsa ben katılmasam daha iyi..
Draft eşzamanlı yapılıyor ve 1 kez.
1-2 günde birde maçı olan oyuncularını benchden girip kadroya alıyorsun , sakat oyuncularını free agent-serbest statüye atıp oradan oyuncu alıyorsun falan.
Sık sık takip gerektiriyor ama eşzaman olayı sadece draftta

Draft eşzamanlı yapılıyor ve 1 kez.
1-2 günde birde maçı olan oyuncularını benchden girip kadroya alıyorsun , sakat oyuncularını free agent-serbest statüye atıp oradan oyuncu alıyorsun falan.
Sık sık takip gerektiriyor ama eşzaman olayı sadece draftta

Doğru yav maçlar sık oluyor birde. Takip edemem büyük ihtimal katılmayayım ben..

Üst Alt