#9 Mario Jardel - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 9 " Süper " Mario Jardel

Ben bu kadar mukemmel bir golcu gormemistim zaten zamaninda gdunyanin en iyi golcusuydu Portoda attigi golleri gordugumde bize gelesini cok iterdim gelincede inanamamistim zaten.Bizde cok iyi performans gostermisti ama yonetimin ve bazi turk futbolcularin aptalligi yuzunden gitmek zorunda kaldi.

Ben bu kadar mukemmel bir golcu gormemistim zaten zamaninda gdunyanin en iyi golcusuydu Portoda attigi golleri gordugumde bize gelesini cok iterdim gelincede inanamamistim zaten.Bizde cok iyi performans gostermisti ama yonetimin ve bazi turk futbolcularin aptalligi yuzunden gitmek zorunda kaldi.

Başta Emrenin kurduğu çete..Jardele bilerek pas atmıyordu..Gerizekalı yorumcularda Jardelin attığı golleri bende atarım koşmuyor diyordu..

Ama beyinleri yokki Jardel mi şanslı yoksa Jardel doğru zamada doğru yerde mi?

Reale attığımız 3.gole bakın 2 stoper madridli Jardel arkalarında zıplamadan doğru yerde durduğu için vuruyor kafayı ve gol bu kadar işte.. :005::005::005:

Babamla arabada hararetli bir şekilde bana kızarken radyodan bir ses GS'ın mario jardel ve alen boksicle anlastıgını söylemesiyle araba bayram havasına dönmüstü :D Ama sonradan anlamadım ama boksici alamamastık ...

Türkiye'ye gelen gelmiş-geçmiş en iyi yabancı golcüdür.

Girdiği pozisyonları gol atması dışında, gol pozisyonlarını koklayıp bulması da inanılmaz bir özelliktir.

B_c9006ac0acea6f1bdef0ced9c099351b.jpg

Jardel ağır dediler,Milan maçında 30 metre top sürüp golü atınca medya ya kapak oldu.

Spikerin Superrrrr Mariooo Jardellllllllllllll deyişi hala aklımda.. :D

Ya çok özledim jardeli .. :D Real madridin ve Casillasın kocası..

Galatasaray'daki günleri unutulmazdır benim için. Galatasaray'da izlediğim belki de en iyi golcüydü. Tanju Çolak'ın uzun boylusu da diyebiliriz kendisi için. Adam Galatasaray'a Avrupa gol kralı olarak gelmişti, Galatasaray'da da leblebi gibi gol attı nerdeyse her maç bir golü vardı. Sonra Lisbona gitti 33 maçta 42 gol attı ikinci kez altın ayakkabıyı kazandı. Ondan sonra olanlar oldu. Aziz Üstel'in anlattıklarına göre Jardel ilkokul 2. sınıftan terk bir futbolcuymuş dolayısı ile çok cahilmiş. Lisbonda oynadığı sezondan sonra karısıyla boşanmışlar. Karısı ve Jardel'in avukatı, Jardel'in cahilliğinden yararlanıp neyi var neyi yoksa almışlar. Sonra Jardel depresyona girmiş ve uyuşturucuya başlamış. Ve bugün geldiği nokta bu. Şuan aylık 6.000 euroya(!) Brezilya ikinci lig takımlarından birinde oynuyor. İşte böyle bir hayat hikayesi var kendisinin. Ah ulan Jardel bugünlere gelicek adam mıydın sen? 6.000 eurolara ikinci lig takımlarında oynayacak adam mıydın sen? Giderken futbolu Galatasaray'da bırakmak istiyorum demiştin hani....

Süper mario jardelllllllll. Özledim ne yapıyor acaba bir ara samiyene gelsede süper mario jardel diye bağırsak :/

şerefli medyanın yüzünden Süper Mario Jardel'imiz gitti arkada süper kupayı ve 3-2lik maçta attığı kafa golünü glasgowa attığı süper golü kaldı

her yerimle gol atarım kalçamla bile dedi ertesi maç attı :D

bjkyeydi sanırım 6 pasta topa ve kaleye bakmadan bir gol atmıştı ekrandan biz bile şaşırmıştık böyle birini kaçırdılar

medyanın oyunlarına gelmeyelim

bu yıl oyuncularımız hakkında çok şey yazacaklar yine kupalarla karşılık vereceğiz İnşallah...

Bu adam unutulur mu ya. Casillas ve Real'in başbelası.:)

Bu adamı alalım ya Brezilya ikinci ligi yerine bizde yedek otursun arada son 10 dakika girer atar 1-2 gol. Zaten sağ kanat sol kanat ve orta sahadan çok güzel toplar atarlar oda kendine yakışanı yapar.:cool:

Süpeeer Marioooo Jardeeeeel

Üst Alt