#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu etiketi şimdi gördüm bu adam bir futbolcudan daha fazlası bir marka. Yıllık 5 milyon euro oluyor ama bu paranın içinde bizim reklamımızı da yapıyor twitter'a şu etiketi yazıp arama yapın #LigaTurcaxWin

Bütün Kolombiyalılar bu etiketle tv önünde bizim maçı izlerken fotoğraf atmış adam Güney Amerika da Galatasaray'ın reklamını yapıyor.

Bunun gibi bir sürü var.

Son düzenleme:
Suanda kesin olan birsey varki Fegh yakinda kesik yiyecek. Eger 10 numara alirsak Emre sagda oynar, Onye solda. 10 numara alinmazsa Emre Taylan daha iyi olur. Hatta yasi gecse de 1.5 yillik Cuadrado hala aklimda. Bir sekilde Falcao'yu beslemek lazim

Bu etiketi şimdi gördüm bu adam bir futbolcudan daha fazlası bir marka. Yıllık 5 milyon euro oluyor ama bu paranın içinde bizim reklamımızı da yapıyor twitter'a şu etiketi yazıp arama yapın #LigaTurcaxWin

Bütün Kolombiyalılar bu etiketle tv önünde bizim maçı izlerken fotoğraf atmış adam Güney Amerika da Galatasaray'ın reklamını yapıyor.

Bunun gibi bir sürü var.
Bir de iyi oynasak

Mücadelesi alkışı hak ediyor. Ama geçen hafta da dediğim gibi o son andaki golcü refleksini kaybetmiş. Umarım maç eksiğiyle alakalıdır ve giderek daha iyi hâle gelir.

Ritmini bulmaya başladı, yani bizimkisi fakir umudu ama acaba diyorum bu sene o galibiyet golünü getirip geç ama güç bir şekilde efsanelerimiz arasına girebilir mi ? Neden olmasın, heyhat.

images

Ohooo sana kalsa geçen sene de ölüp bitmiştik başşak bırakmazdı, umuttur insanı yaşatan. Hayır daha yaşında genç baya ne yaşadın da bu kadar umutsuz, negatif bir adam oldun çıktın anlamadım ki.
Gecen sezon simdiki gibi umitsiz degildim. Neyse genel olarak bu elestirini kabul edebilirim ama Kadikoy'de galibiyet nedir? Kura sansi ile CL almamizi bile bir nebze hayal edebiliyorum ama Kadikoy'u edemiyorum

Güldük eğlendik, malzeme vermiş gibi olmayalım dostlarımıza bazı gerçekleri tekrar hatırlatalım.

Galatasaray'ın büyüklüğü kupa büyüklüğüdür öyle ne olduğu belirsiz tanımlanamayan büyüklüklere benzemez, ne demiş platini büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla övünür. Yani burayı okuyacak olan rakip takım taraftarları yukarıdaki iki-üç mesaja bakıp da kendini avutmasın. Bizim yaşayıp unuttuklarımızı siz daha yaşamadınız bile.

Son düzenleme:
Öve öve bitiremedikleri Muriqi çöpü 132 dakikada 1 gol istatistiğiyle oynuyor,ve ne gariptir ki yerden yere vurdukları Falcaoda 132 dakikada 1 gol istatistiği ile oynuyor.

Falcao ligde 8 maç oynadı deniyorda 1 tanesi 2-3 dakika son anda girdiği Malatya maçı bi taneside 2 aylık sakatlıktan sonra 10 dakika girdiği Alanya maçı.

Yani adam totalde aslında 6 maç oynadı ve 4 golü var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt