9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD

Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD

Ben Ersoy arkadaşın ilk mesajlarından birisini okuduğumda ona Ali Serhat sen misin lan yoksa. İsmini mi değiştirdin dedim :D

Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD

İkili tartışmaya devam etmeyelim, daha uyarmayacağım.

istedigim seyi yazarim, iyi denk geldin. bu forum`da en gicik oldugum insan sensin galiba. istedigin kisiye istedigin seyi salliyorsun, iftira ediyorsun, hakaret ediyorsun. birak da benim gibileri, senin gibilerine karsi olsun. asil senin gibilerini burda tuan yok.

Ben Merih'i çok severim. Uğur'u da. Yani saygılı arkadaşlar. :) Böyle yazılar yazmak hem foruma hem sana zarar verir.

istedigim seyi yazarim, iyi denk geldin. bu forum`da en gicik oldugum insan sensin galiba. istedigin kisiye istedigin seyi salliyorsun, iftira ediyorsun, hakaret ediyorsun. birak da benim gibileri, senin gibilerine karsi olsun. asil senin gibilerini burda tuan yok.

valla yıkıldım şu anda, gıcık oluyormuş :(

İkili tartışmaya devam etmeyelim, daha uyarmayacağım.

Ne uyarması. Ulan makineli tüfek gibi ufak tefek şeylerden ceza verirsiniz. Adam direk hakaretin allahını yapıyor herkeze hala UYARIYORUM mesajları, yok editlemeler. Sanki adımın editlediğin mesajı forum kurallarına uygun. Bırak Adem. Bugün sütlaç moodundasın sanırım.

Uzatmak istemiyorum ama Uğur'un dedikleri doğrudur. Bunda itirz edip gelip çıkıntılık yapmaya gerek yok.Hakaret eden yok ortada, hamdi gerginlik yaratma.

@Merih @Rıza

Adamın ilk mesajının orjinalini görseniz sizi kimse tutamazdı burda. Ben yine iyi dayanıyorum. Daha ne kadar dayanırım bilemiyrum.

Saolun dostlar. Ben çıkıyorum. Sabah sabah seda sayan.

@Merih @Rıza

Adamın ilk mesajının orjinalini görseniz sizi kimse tutamazdı burda. Ben yine iyi dayanıyorum. Daha ne kadar dayanırım bilemiyrum.

Saolun dostlar. Ben çıkıyorum. Sabah sabah seda sayan.

Eyvallah. Görmek isterdim açıkçası. Neyse sen çık biraz rahatla. ;)

Neyse o gun dalgasina YGS ye girdigim icin yarim saatligine ugrayabilmistim cikista , bu goruntulerde bi kare bile fotografim yok , sevindirici.

Ne uyarması. Ulan makineli tüfek gibi ufak tefek şeylerden ceza verirsiniz. Adam direk hakaretin allahını yapıyor herkeze hala UYARIYORUM mesajları, yok editlemeler. Sanki adımın editlediğin mesajı forum kurallarına uygun. Bırak Adem. Bugün sütlaç moodundasın sanırım.

Sutlac Adem akilli olsun

Orda bir secim yoktu ki destek verelim , yalniz ben kongrelerin bir yasayan organizma oldugunu dusunuyorum. Bindirilmis kita olmadigi surece , insanlar hayattaki reflekslerini orda da verebilirler , bunu DVD lestirmenin mantigini anlamiyorum. Eger orda kosullar ne olursa olsun bu hareketleri yapma amaci ile gelenler var ise onlarin afise edilmesinden rahatsiz olunmamali , G.Saray sayginligina zarar vermislerdir dogrudur. Ancak macta heyecanlanip bagiran ,hakeme kufreden insanlar nasil reflekslerle ,nasil bir psikoloji ile hareket ediyorlarsa , bu kisiler de kongre uyesi diye insan ustu varliklar degiller. Dolayisiyla senelerin birikmisligi ile orda bir suru psikolojisinin de devreye girmesi ile sozler ,bagirislar ortaya cikmis olabilir. Polatin bunlari beynimize surekli G.Saray sayginligi diye nakis etmesi hosuma gitmiyor. Ayrica kendisini sadece futbolda basarisiziz diye lanse ederek klubun icinde bizim bildigimiz bir cok seyin uzerini ortmeye calismasi tam bir taraftara ,tribunlere oynamaktir. Kongrenin tepkisinin kucuk bir bolumu futbol tabanlidir. taraftarin ilgilenmedigi , bilmedigi ancak bu kongredeki kisilerin uzerine bunlari yapacaklari stresi yukleyen cok hamlesi ve hamlesizligi olmustur. Ama hersey bir yana , o kongre de sunu bilmelidir ki ,bu davranislarin esitlik prensibine uygun olmasi ,ve 6 senedir klubun kokunu kurutan canaydina neden yapilmadigi da penalti uzmani aykut reisin tabiri ile irdelenmelidir.

Hayri Kozak yuhalıyor havası yaratılmaya çalışılmış ama yememiş !!! adam orta birşeyler demeye çalışıyor, cenesine dikkat ederseniz hareket ediyor ;)

Önce biraz sakinleşsen iyi olur. Moderatörlerin ceza verme yetkisi yok. Raporladığın mesaj duruyor, diğer arkadaşlar cezayı uygun bulursa cezasını alır. Ben kendi üzerime düşen işi yaptım, editledim ve uyardım. Sen de kendi üzerine düşen işi yap ve tartışmayı bitir.

Sutlac modu ne oluyor ? Taraflar bir aciklayabilir mi

Hayri Kozak yuhalıyor havası yaratılmaya çalışılmış ama yememiş !!! adam orta birşeyler demeye çalışıyor, cenesine dikkat ederseniz hareket ediyor ;)

Aynen. Polat görmüyor mu yuhalamadığını. Laf olsun işte. Hayri Kozak yuhaladı.

Polat asıl neden insanlar bu duruma geldi onu düşünsün. Bu kadar tepki verecek ne yaptı onu düşünsün. Kozak yuhalıyor diyelim ki. Kozak'ı bile yuhalatacak ne yapmış olabilirim ben onu düşünsün. Sanki herşey süt liman da millet kendi kendine bağarıyor

Sutlac olayi derken tabi ki olayin esasini sordum. Ama okudum biraz ,sanirim Ugur ile bir baska uye tartisiyor , Ugur ihrac ya da ceza almasini istiyor , Adem ise bu konuda diger tarafi tutuyor gibi bir intiba olusuyor (Ugur un iddiasi) , ya da geregini yapmadigini belirtmek icin Adem'e sutlac modu yakistirmasi yapiyor. Adem de benim yetkim yok rapor ettim diyor.

Dogru anlamis miyim ? Ciddi uyelerden biri oldugu icin Ugur , bu kadar isyan etti ise ,bu kelimeleri kullandi ise olay da ciddidir , resmen sutlac demis yahu .

@Sinan

İşin özünde ne bir üye ceza alsın diye bir çabam var ne de Adem bir tarafı kayırıyor diye iddiam.

Adam okuduğunu anlayamıyorsa, ihtiyar genç farketmez duyarsızlığa eleştiriyi kıçından anlıyorsa, hiç tanımadığı birine senden tiksiniyorum diyorsa, Madame Tussauds Müzesinde Justin Bieber'in de mumyası olduğunu bilemeyecek kadar genel kültürü zayıfsa, bira içen insanlara dinsiz imansız iması yapacak kadar yobazsa o onun sorunudur.

Bunu duyan üye ister istemez dayanamayıp kendini savunma ihtiyacı hissediyorsa, bunu da üstrüplü şekilde polemiğe girmeden yapıyorsa sonrasında da hakemliğe soyunmuş kişilerden biri gelip bel altından vuranla yumruğu yiyeni aynı kefeye koyup "aman ikili tartışmaara girmeyelim, ceza yersiniz" deyince bende ipler kopuyor işte. Bu olay benim ikinci defa başıma geliyor bu forumda. Buna "önleyici tedbir" diyorlar. Sen yediğin yumrukla kala kalıyorsun. Ne önlenmiş oluyorsa artık. Mor menekşe kıvamında yutkunuyorsun.

Ortada işlenmiş bir kural ihlali varsa cezayı veya uyarıyı bunu çiğneyene verirsin. Adam tribünden rakı şişesini kafana atıyor, senin kafan yarılmış, kombinen var, haftaya seyircisiz maç cezası almış takımın. Haydaaa. Bunu Modlara laf sokmak için yapmıyorum. Bu yanlış uygulamalarından dönmeleri için eleştiri hakımı kullanıyorum.

Adem'e sütlaç gibi çocuksun demedim. Sevdiğim Moderatörlerden birisidir kendisi. Sütlaç "Mood"un dasın sanırım dedim. Hayri yine baharatlık yapıp üstüne tarçın ekmiş muhabbetin.

Üst Alt