9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD

Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD

polat artik sinirlari asmistir.

umarim tez zamanda ihrac edilir.

Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD

Tam bir rezillik ne yapılmaya çalışılıyor?

Adnan Polat kendince fişlemiş milleti. :eek:

farkindaysaniz polat muhalefeti rezil etmeye ve yipratmaya calisiyor.

görüntülerde özellikle helvaci, kozak, kirac, a. öztürk ve a.albayrak var.

polat kendini gercekten gülünc duruma düsürüyor ve insanlarin kendisini duydugu nefreti daha da büyütüyor.

baskan olmus ama ne yazikki bulundugu mevkiinin agirligini ve sayginligini kavrayamamis ve kimin icin calistigini hala ögrenememis.

kisisel menfaatlerinden dolayi gs'yi yipratma kampanyasi sürdürmesini kiniyorum.

tarih ve taraftar seni asla unutmayacak polat!

layik oldugun tepkiye maruz kaldin!

Rezilik,amatörlük,sanki köy muhtarini seciyorlar,bu zamanda böyler ilkel oylamami olur Allah askina yaw,yeni gelecek baskan bu konuda dikkat edip,tüzük ile ilgili saglikli degistirmeler yapmali,sonuc olarak Adnan Polat sportif acidan basarisizdi ama öyle bir rezillik ki bu video,basarili bir baskani bile provakatör girisimler ile devirebilir karsi görüslü kisiler.

Görev süresi boyunca kişiler Galatasaray üzerinden prim yapıyor, kişisel çıkarlarını Galatasaray'dan üstün tutanları temizleyeceğiz tarzında konuşuyordu. Kulüpteki üyeliğini silerek başlayabilir buna Polat. Arada üzülüyorum ama tekrar bi hareket yapıp kendinden nefret ettirebiliyorsun. Helal olsun.

Asla Galatasaray´in adini agzina alma birdaha Polat

Rezilik,amatörlük,sanki köy muhtarini seciyorlar,bu zamanda böyler ilkel oylamami olur Allah askina yaw,yeni gelecek baskan bu konuda dikkat edip,tüzük ile ilgili saglikli degistirmeler yapmali,sonuc olarak Adnan Polat sportif acidan basarisizdi ama öyle bir rezillik ki bu video,basarili bir baskani bile provakatör girisimler ile devirebilir karsi görüslü kisiler.

Şu videoda dikkat edilmesi gereken bu olmamalıydı bence zaten bu sistemin yanlış olduğu herkes tarafından kabul edildi. Adnan Polat'ın buradaki amacı idari yönden ibra olamamasındaki iddaa ettiği haksızlığı kamuya göstermek ancak bu yolda herşey mübahtır anlayışıyla yaptığı bu hareket bana göre çok yanlış.

Hayrettin Kozak'ın, Adnan Öztürk'ün üstüne oynamış resmen, keşke baştan söylediği gibi kongre üyelerinin adreslerine postalatsaydı sadece. Yapılanlar yanlıştır ancak olayları bu noktaya getiren de Adnan Polat'tır.

bu ne şimdi? amaç ne, ne yapmaya çalışıyor bu adam?

Belkide uyelere gonderdi, uyelerin biri internete yaydi ? Olamazmi?

Üyelere gönderilmeyecek internet ortamında paylaşılacak diye bir şey okumuştum ancak nerede okuduğumu hatırlamıyorum.

veda yemeği, duygusal anlar, taurasi falan derken ortam bir yumuşadı ya, rahat battı adama, bir gıcıklık çıkartayım tekrar dedi galiba.

Üst Alt