#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 458 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Otu pisligi Terim'e yiganlar baya komik olmaya basladiniz. Hakli oldugunuz konular mevcur sonucta kimse Terim super uber ucar kacar demiyor ki goz var nizam var ama siz boyle her sacmaligi hocaya hatta size gore sadece yaptirdigi ayak tenisi antrenmanina bagladikca akilcilik ve inandiriciliginiz yitiriyorsunuz. Ne kadar guzel boyle, oturdugunuz yerden hali sahada dahi mac yapmadan futbol yorumlamak. Herkes bir Klopp, Mou, Bielsa her neyse o iste. Ozan Kabak icin bile sacma sapan yorum yapan tedaviye muhtac tipler var burada. Cikin gezin, film izleyin, sevgili falan yapin, O2 alin bol bol en olmadi.

Saracchi ilk iki macinda ucurtma gibiydi ft idmanindan sonra muzmin sakat oldu
Omar ilk uc mac iste bu dedik sonra her mac dustu
Muhammed ucarak geldi simdi yerinde sayiyor
Falcao fransadan 30 kusur mac oynayip geldi muptezel sakata donustu
Bunlarin haricinde Taylan Etobo Onyekuru Etobo Feghouli gibi oyuncular fizik acidan hic bir zaman hazir olamadilar Sakatliktan doneli aylar gecen Lyundama tank gibi halen

Bizden gidenlerinde hali ortada cozum basit ciddi bir Teknik ekip sart cunku bizdeki ayak tenisi ekibi

Saracchi ilk iki macinda ucurtma gibiydi ft idmanindan sonra muzmin sakat oldu
Omar ilk uc mac iste bu dedik sonra her mac dustu
Muhammed ucarak geldi simdi yerinde sayiyor
Falcao fransadan 30 kusur mac oynayip geldi muptezel sakata donustu
Bunlarin haricinde Taylan Etobo Onyekuru Etobo Feghouli gibi oyuncular fizik acidan hic bir zaman hazir olamadilar Sakatliktan doneli aylar gecen Lyundama tank gibi halen

Bizden gidenlerinde hali ortada cozum basit ciddi bir Teknik ekip sart cunku bizdeki ayak tenisi ekibi
Birakin bu sacma sapan antrenman dongusunu. Herseyi bir antrenmana baglamak da moda oldu.
Adami ilk macindan beri izliyorum ve ilk macindan beri boyle . Ilk maci da bizden gittikten bir kac gun sonra idi. Ne oldu iki gun wb antrenmanina cikinca bir anda ucurtmami oldu. Varsa boyle bir antrenman buyusu - taktigi hemen alalim. Bir tek WB ye ozel bir sey degildir herhalde.
Bruggede de ayak tenisi idmani yapiliyordu o zaman, bir sey yapamadan geri dondu.
Bu adamin dunya umrunda degildi GS de ve Brugge de iken. Kral benim gibi takiliyordu.

Ayrica bu adam hizli bir 9 numara olmasa da acik alan oyuncusu. Kasimpasa da kapali defanslara atmiyordu golleri. WB de kapali defans yapan kontra atak takimi.
Bu onun son sansi ve PL de kalabilmek icin ne var ne yok tum yakitini harciyor. Ekibe de uymus burnu havada gezmiyor. Ben ne Kasimpasada ne de GS de boyle ayak ici kestigini de hatirlamiyorum hic.

Son düzenleme:
Birakin bu sacma sapan antrenman dongusunu. Herseyi bir antrenmana baglamak da moda oldu.
Adami ilk macindan beri izliyorum ve ilk macindan beri boyle . Ilk maci da bizden gittikten bir kac gun sonra idi. Ne oldu iki gun wb antrenmanina cikinca bir anda ucurtmami oldu. Varsa boyle bir antrenman buyusu - taktigi hemen alalim. Bir tek WB ye ozel bir sey degildir herhalde.
Bruggede de ayak tenisi idmani yapiliyordu o zaman, bir sey yapamadan geri dondu.
Bu adamin dunya umrunda degildi GS de ve Brugge de iken. Kral benim gibi takiliyordu.

Ayrica bu adam hizli bir 9 numara olmasa da acik alan oyuncusu. Kasimpasa da kapali defanslara atmiyordu golleri. WB de kapali defans yapan kontra atak takimi.
Bu onun son sansi ve PL de kalabilmek icin ne var ne yok tum yakitini harciyor. Ekibe de uymus burnu havada gezmiyor. Ben ne Kasimpasada ne de GS de boyle ayak ici kestigini de hatirlamiyorum hic.

cagneyi salla şu takıma baksana ayakta duracak halleri var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt