#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam Balotelli iste dunki macta Balotellide olsa oyle oynardi o topu okadar guzel kontrol edip vurmasi topu el ile dokunmasi Bildigin Balo bu :D

tahmin ettiğim gibi oyun sistemimize uymayan yavaş ve saçma sapan maliyetli bi transfer

gol atarmı atar bu takımda, atmayını döverler zaten

ama bu adamın iyi özelliği nedir söyleyebilirmisiniz? son vuruşları iyi olsa hadi neyse ama şutları bile üst düzey değil ama biz 10 milyon gömüyoruz

he tabi her şartlarda işimizi görür ama pato transferi olsaydı işte ligin içinden gecerdik, veya ze luis transferi
Adam ne kadar iyi topu sakliyor gormedin mi veya maci izlemedin bos bos yorum yapmisin ikinci yarida bi pasiyla 2 3 kisiyi oyundan dusurdu Adamin ayagindan top alamadilar daha ne bekliyorsun

Ben çok umutluyum aklımda soru işaretleri vardı ama Trabzon maçından sonra iyi ki almışız dedim. İlk maçı olduğu için aşırı motive olmuş. Yaptığı salakça hareketleri buna bağlıyorum. Bir kaç haftaya nerede olduğunun farkına varır ve şov yapmaya başlar.

http://instagr.am/p/BtyLJ2AHaFg/
50646855_1149033955255970_8234313038925566566_n.jpg

Bazıları öyle futbol fakiri yorumlar yapıyor ki diyorum lan ben farklı bi maç mı izledim. Heralde bende miyop ve astigmatın yanında hipermetropluk da var başka açıklaması yok çünkü.

Futboldan zerre anlamayan biri bile sadece TS maçını izleyerek adamın ayağındaki topu ne kadar kolay sakladığını ve o cüssesine rağmen topla nasıl dönebildiğini görür yahu. Bu adamın ne özelliği var diyen filan varsa sutopu daha uygun bir branş olur onun için. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt