#90 Mbaye Diagne - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu takimin as forvetidir
hala aynı yerdeyim. gol kaçırması büyük problem ama oyunda olduğu her an hucum anlamında inanılmaz zenginlik takıyor takıma
gümrük maçına sonradan girdi pozisyona girdik gol attık
fb maçına sonradan girdi tonla pozisyona girdi takım
marsilya stoperlerini sırtında gezdirdi sezonun hucum anlamında en üretken takımını izledik

atılan hemen her topu tuttu, faul aldı, arkasındaki ekibe boşluklar açtı.

dezavantajları: top sürmede ve karşı karşıya posizyonlarda geldiği günden beri ağır kalıyor. gene de halil'den ve mustafa'dan daha faydalı.

Bu adam kendini disari soguk kanli gibi gosteriyor,Aslinda cok heycanli ve duygusal biri ama bunu disari yansitmiyor.1 tane atsa arkasi gelecek..Eskiden taraftar ile aralarinda iyi bir bag yoktu, mucadele bile etmiyordu.O bizi bizde onu sevmiyorduk. Simdi taraftarin kendisine deger verdigini biliyor, bu yuzden daha cok mucadele Ediyor.Futbolcusunu surekli elestiren degil,futbolcusunun arkasinda duran taraftarlar lazim bize.

kral çok iyi oynuyor. topsuz alanda vücuduna ve boyuna göre çok hızlı koşuyor ve duracagı yeri çok iyi biliyor. adamda golcü sağduyusu var yalnızca gol atması lazım bir tane gelince gerisi gelecek.

Her zaman derim kralagne adamdır. En rezil halindeyken bile adam gibi adam forvet gibi forvet olduğunu söylüyordum

Son maç bence de iyiydi.

Yalnız adamda tuhaf bir denge sorunu var, o karşı karşıya kaldığı pozisyonda mesela ortada bir şey yokken düştü çok yaşıyor bu gibi sorunları. Top sürerken de anlamsızca yere çakılıyor bazen birisi maç oynanırken ''yeni doğmuş zürafa yavrusu'' demişti tam cuk oturuyor hakikaten. :asd:

Bu arkadasi fb derbisinden 5 gun once falan ruyamda gordum.guya lokomotifle oynuyoruz.diagne ile beraber 3 futbolcumuz topu kaleye sokamadi.sonra rakip oyuncu topa dokundu ve top cizgiyi gecti.ama hakem golu vermedi.mac sonucu da 0- 0 falandi galiba.ama ben maci 1-0 almis olmaliyiz diye debeleniyodum.fb macinda golu iptal edilince kendimi yine suçlu hissettim.girmeyin ruyama oğlum
rüyada diagne görmek nasil bir his? 😅

Defol git be kardeşim 2 metre boy var kafa topu alamaz sifir zıplamaz bile. Ayağı yok gibi o derece ayaksız oynuyor futbola yeni başlamış çocuk gibi ne yapmış bu yaşına kadar anlamıyorum.

Üst Alt