#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 hafta once mi ne adamin kafasina orta yapip 35 golu buldurmaliyiz yazmistim. Son 2 mac iyi orta geldi. Belhanda'nin da ortasi iyiydi. Kaleye sut gibi yapilan ortalar her zaman iyidir.
Diger konu, penaltilar. Ben mi yanlis gordum emin degilim ama Kasimpasa'da gerilmeden vuruyordu, hatta o ozelligini begenmistim. Toptan fazla acilmayinca kalecinin one cikma sansi da kalmiyor. Bunu Zidane iyi yapardi. Kaldi ki bence hem Rize hem bu macta kaleciler topa vurulmadan 1 metre ondeydi. Maalesef bu kural cogunlukla uygulanmiyor. Yani penaltilari yine gerilmeden kendi sagina atsin. Kaleci koseyi bulsa bile uzanamaz.

Yavaş yavaş kasımpaşa da ki kafa gollerine başladı 2 mactirda topu sürüp plase yi vuruyor kaleciler çıkarıyor kasımpaşa da atıyordu bu tarz göller yavaş yavaş kendine geliyor sanki

Rize macinda kaleciyle karsi karsiya kaldi ve kacirdi, sonrasinda penaltiyi kacirdi, son 10dkda ise attigi penalti ve kafa golu ile maci aldi

Bu kez yine macin basinda Linnes'in hazirladigi pozisyonu gole ceviremedi, yine penalti kacirdi, sonrasinda bir penalti kazandirdi ve beraberligi yakaladik. Macin bitimine dakikalar kala yine kafa golu atti ve maci bitirdi

Degisik bir oyuncu
Kufurle , stresle calisiyor manyak. 0-1/0-2 geride oldugumuz macta sonradan oyuna alacaksin 5tane atar

Penalti’yi atmasinda taraftar da suclu

Ne gerek var diagne diye tempo tutuluyor penalti olunca,gereksiz islerden vaz gecmek gerekiyor

Sahada selcuk inan gibi penalti ustasi bir Adam varken diagne diye tempo tutmak ta neyin nesi

Şuan telafisi olmayan maçlar oynadıgımız için aşırı derece eleştiriyoruz bu gerçek , en güzel yorumu erman toroglu yaptı maçta buna

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arkadas elinde tesbih ile dolasiyor da dun sahaya isinmaya cikarken gördügüm kadariyla hac cikardi musluman olduguna eminmiyiz

Yanlis anlasilmasin hangi dine bagli oldugu bizi ilgilendirmez ama senegalli oldugu icin enteresan geldi bana

Bu arkadas elinde tesbih ile dolasiyor da dun sahaya isinmaya cikarken gördügüm kadariyla hac cikardi musluman olduguna eminmiyiz

Yanlis anlasilmasin hangi dine bagli oldugu bizi ilgilendirmez ama senegalli oldugu icin enteresan geldi bana

Geçen arabada kuran-ı kerim dinliyordu müslümanda , bizim takımda oynamış hatırladıgım en garip topcu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt