#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transferini en çok eleştirenlerden biri olarak ilk maçtan gömülmesini mantıklı bulmuyorum. İlerleyen günlerde belli olur ne olacağı.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok çok gol atacak hem de etrafındakilere gol attıracak ...

Bugün burada Diagne 'yi eleştirenler Diagne 'nin attığı goller ile şampiyonluğa yürürken en koyu Diagne fanı olacaklar ...

Gördüğü sarı çok gereksizdi. Ayrıca bir forvete göre fazla sarı kartlık pozisyonlara giriyor. Bu konuda uyarılmalı, zamanla daha oturaklı davranacaktır diye umuyorum. Onun dışında ilk maça göre ben beğendim. Etrafındaki oyuncuları psikolojik olarak da çok rahatlattı bence.

Forvetimiz olduğunu hissettirdi. Uzun zamandır ilk defa ortaya vurabildiğimiz bir maç gördüm. Defans arkasına sarkıp topu kontrol edip pozisyona girmesi orta saha sıkıştığında yaklaşıp alışveriş yapması ümit verdi.

Diagne’nin gollerini tartışmıyoruz adam disiplinsiz biraz az kaldın ikinci sarıdan kırmızı yiyordu bir forvetin böyle olmaması lazım.
Diagne 'nin Türkiye kariyerindeki ilk maçını izlediysen bu yorumu yapmana hak veririm. Ama Diagne 'yi daha önce Kasımpaşa ile izlediysen disiplinsiz deme hakkımız yok

Biz bu adamın disiplinsiz olduğunu bilerek almadık mı ? yahu adam sarı kart cezalası olduğu gibi bir de üzerine rakibe tükürdüğü için toplam 5 maç ceza aldığı dönemde transfer ettik adamı,

Şimdi mi aklınıza geldi disiplinsiz olduğu ? Allah Allah Diagne disiplinsizmiş bak sen şu işe valla helal olsun çok inceyi görmüşsün reis nasıl bir önsezi bu tebrik ederim (!) hemen teknik ekibi de uyaralım Diagne 'nin disiplinsiz olduğunu sen ve Diagne hariç kimse bilmiyor sanırım hala, mesela ben sen söyleyince öğrendim bunu (!)

İlk maçına çıkan küçük takımdan gelen bir oyuncu olduğunu ve çok heyecanlı olduğunu düşünerek çok iyi buldum.o kadar heyecanlıydi ki herşeyi yapmaya calisti.ortalara gelip top sürdü pres yapıp faul yaptı. Pas verdi . Paslasiyo mücadele ediyor stopere basıyor pozisyona giriyor ..bugün tek eksisi vardı.o da gol vuruşları çok kötüydü. Ha 1 de eliyle dokunduğu pozisyon hataliydi ama o da heyecandan saçmaladıgi anlardandi. Dediğim gibi heyecanı coktu o yüzden gollük tüm pozisyonları yedi..birini de elle yedi ellemese goldü

Son düzenleme:
Sadece kaçırdıgı gol yönünden bakmıyorum özelikle ilk yarıdaki pas oyununu çok güzel kurguladı ilerde duvar oldu.Sağdan soldan ne kadar beslenirse bu adam o kacırdıklarını 1 dahaki maça atar.Kafa ile alamayacağı top yok gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt