#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 332 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoğu kişi Falcao sakatlanınca bunu geri alalım dedi ama geri alırsak Brüj bonservisin ve yarısını vermeyebilir diye tahmin ediyorum. FFP'de zora sokabilir bunu geri almamız.

Yokmu MLSden keriz bir takim bunu kiralayacak? O ligin savunmalari baya dandik. Orda Diagne baya gol atar ve belki satin alirlar onlar. Baya para harcayan takimlarda var orda. Onlar sezona subatin sonunda basliyor diye 3. takimda oynama hakkida olur normalde.

kendisini geri çağırmamız lazım. 13 milyon euroyu olabildiğince kurtarmamız da gerek.
andone gibi elalemin sakat ve kısır forvetini beslemeye gerek yok onu gönderip bunu çağıralım
sonrasında sezon sonu falcao diagne vs toptan bir temizlik lazım oraya

Fatih Terim ve yönetim ne yapsın? Bu adam Mars’tan geldi. Nasıl oynadığını ve karakterini bilmelerine imkan yoktu.

Keşke kulüplerde oyuncuların her yönünü inceleyen bölümler olsa. Saha içi ve saha dışı performanslarını...

Ne gerek var ama? Çaktık 10 milyon Euro (üstü?) bonservisi ve yıllık milyonlarca Euro garanti parayı. Keyfimiz yerinde. Her oyuncuda olduğu gibi Şampiyonlar Ligi’nde iki galibiyet alır, parasını çıkartırız... Sahi Şampiyonlar Ligi’nde son 50 maçta kaç galibiyetimiz var? Bankada ne kadar paramız var?

Büyük bir sürprizle adamın çok hareketli olmadığını, ceza sahası içi golcüsü olduğunu ve kişiliğinin beş para etmediğini öğrenince hemen yolladık. Çok kolay... Aynı 7.5 milyon Euro verilen Brezilya’lı stoper kardeşimiz gibi... Tıpkı Mitroğlu gibi...

Alırız yollarız, Ocaklar bizim sıkıntı yok...

Fatih Terim ve yönetim ne yapsın? Bu adam Mars’tan geldi. Nasıl oynadığını ve karakterini bilmelerine imkan yoktu.

Keşke kulüplerde oyuncuların her yönünü inceleyen bölümler olsa. Saha içi ve saha dışı performanslarını...

Ne gerek var ama? Çaktık 10 milyon Euro (üstü?) bonservisi ve yıllık milyonlarca Euro garanti parayı. Keyfimiz yerinde. Her oyuncuda olduğu gibi Şampiyonlar Ligi’nde iki galibiyet alır, parasını çıkartırız... Sahi Şampiyonlar Ligi’nde son 50 maçta kaç galibiyetimiz var? Bankada ne kadar paramız var?

Büyük bir sürprizle adamın çok hareketli olmadığını, ceza sahası içi golcüsü olduğunu ve kişiliğinin beş para etmediğini öğrenince hemen yolladık. Çok kolay... Aynı 7.5 milyon Euro verilen Brezilya’lı stoper kardeşimiz gibi... Tıpkı Mitroğlu gibi...

Alırız yollarız, Ocaklar bizim sıkıntı yok...
Dur be söner içimi kararttın vallahi:/
Ben de biliyorum bu hayırsızın arızalı olduğunu ama. 2.yarı gazla çok önemli bir görev alabilir

Dur be söner içimi kararttın vallahi:/
Ben de biliyorum bu hayırsızın arızalı olduğunu ama. 2.yarı gazla çok önemli bir görev alabilir

Benim Diagne ile sorunum yok. Gelip servis alırsa çok da gol atacağını düşünüyorum. Şu anda oluşan Emre’li, Onyekuru’lu, iyi çıkarsa Jesse’li ve Saracchi’li takım Diagne’yi iyi besleyebilir. Sıkıntılarım çok farklı. Plansızlık ve akılsızlık sorun. Diagne’yi alıp önde pres oynamaya kalkarsan, kanatlardan atak yapamayıp, tek vuruş golcüne pozisyon hazırlayamazsan o tip bir oyuncu büyük eleştiri yer. Çünkü Diagne gol atamadığı zaman başka hiç bir katkısı olmayan biri.

Bu kadar para bağladığın adamın değerini sıfıra indirgemek ciddi bir akılszlıktır. Sorunum Fatih Terim ve yönetimle. Diagne ile değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt