#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Feghouliyi o ekibin içine katarsak taş oluruz.
Hepsi sırayla gitmeli kalacakları her dakika bize zarar yazar. Hele amca olmuş Mariano ilk tekmelenecek kişi olmalı
feghouli 4,5 milyon euro alıyor.4,5 alan insan 15gol 5, asist felan yapacak ki haketsin.geldiğinden beri 6 ay top oynadı sadece.onyekuru 1,2 aldı
14gol 5 asist yaptı.feghouli hantal bir oyuncu ortaları da kötü,gereksiz top kayıpları da yapıyor.bekine de fazla yardım etmiyor top kaptırınca kovalamıyor.şampiyonlar liginde full leş attı bu adam.bizim ligde defoları çok çok çıkmıyor sadece o kadar.belhanda'dan bir farkı yok benim gözümde feghulinin.ikiside aldığını haketmediğini düşünüyorum.

feghouli 4,5 milyon euro alıyor.4,5 alan insan 15gol 5, asist felan yapacak ki haketsin.geldiğinden beri 6 ay top oynadı sadece.onyekuru 1,2 aldı
14gol 5 asist yaptı.feghouli hantal bir oyuncu ortaları da kötü,gereksiz top kayıpları da yapıyor.bekine de fazla yardım etmiyor top kaptırınca kovalamıyor.şampiyonlar liginde full leş attı bu adam.bizim ligde defoları çok çok çıkmıyor sadece o kadar.belhanda'dan bir farkı yok benim gözümde feghulinin.ikiside aldığını haketmediğini düşünüyorum.
Farklı dünyalarda yaşıyoruz boşuna tartışmayalım derim.

evet aynen öyle

yakında savunmacılar penaltı işini de çözer zaten dokunmayınca hiçbir şey yapamıyor sonuçta
Dokunmayınca dokunduruyor kendisine merak etme. En kötü kontrada adam eksiltiyor attırıyor, elimizdeki tek adamın degerini bilmek zorundayız.
Diagne yerine daha kalitelisini daha gencini 5 milyona falan bulabilirsek defolsun gitsin benden ok bayılmıyorum sonuçta ama gel gelelim ne bu yönetim bulabilir, ne oyuncuyu göndermeye ikna edebilirler.

Diagne belki bir dünya yıldızı değil ama kesinlikle abartıldığı kadar kötü bir futbolcu değil. Denizli maçının en diri ismiydi Selçuk denen adam atsaydı o penaltıyı bu gün başka konuşuyorduk. Bizim milletin huyudur eğer bir isim yeriliyorsa insanlar o ismi kişisel olarak beğense dahi sürüye uyup yermeye başlar.sosyal hayatta dahi bu böyledir Türk toplumunun kötü huylarından sadece biri. Eminim internette bu adamı yerenlerin çoğu oturup bir maçını dikkatli bir şekilde 90 dk izlememiştir bile

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kafa gidik ya herifin:

De Marke Sports

Diagne: "Kazanan takım değişmez 😁"

EChQh4-XsAULTB9
Formaya gel abv nike

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt