Semih Pirbudak

Kırmızı Üye
Tam Balotelli iste dunki macta Balotellide olsa oyle oynardi o topu okadar guzel kontrol edip vurmasi topu el ile dokunmasi Bildigin Balo bu :D

Semih Pirbudak

Kırmızı Üye
tahmin ettiğim gibi oyun sistemimize uymayan yavaş ve saçma sapan maliyetli bi transfer

gol atarmı atar bu takımda, atmayını döverler zaten

ama bu adamın iyi özelliği nedir söyleyebilirmisiniz? son vuruşları iyi olsa hadi neyse ama şutları bile üst düzey değil ama biz 10 milyon gömüyoruz

he tabi her şartlarda işimizi görür ama pato transferi olsaydı işte ligin içinden gecerdik, veya ze luis transferi
Adam ne kadar iyi topu sakliyor gormedin mi veya maci izlemedin bos bos yorum yapmisin ikinci yarida bi pasiyla 2 3 kisiyi oyundan dusurdu Adamin ayagindan top alamadilar daha ne bekliyorsun

Taha Aslan

Parçalı Üye
Bu aslanın 25 gün nerdeyse maça çıkmadığini ve kondisyon eksikliği olduğunu gôz onune alirsak ,evet 2 hafta sonra arenada sov yapar.

Sarp Ekin

Aslan Üye
Bu aslanın 25 gün nerdeyse maça çıkmadığini ve kondisyon eksikliği olduğunu gôz onune alirsak ,evet 2 hafta sonra arenada sov yapar.
Ek olarak Belhanda ve Ndiaye'nin performans artışına etkisi olduguna inanıyorum,önümüzdeki haftalarda göreceğiz bunu.

Mustafa Özdeveci

Kırmızı Üye
Ben çok umutluyum aklımda soru işaretleri vardı ama Trabzon maçından sonra iyi ki almışız dedim. İlk maçı olduğu için aşırı motive olmuş. Yaptığı salakça hareketleri buna bağlıyorum. Bir kaç haftaya nerede olduğunun farkına varır ve şov yapmaya başlar.

Adnan Korkut

Şef Gümüş Kıvrım
bir tek dileğim var saçını eski haline çevir yeter. bariz şekilde kafa vuruşlarını etkiliyor

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
bunun sayesinde Ndiaye + Belhanda cok bosluklar buldular. Alistikca daha da iyi olacak

Onur Adıbelli

Aslan Üye
Bazıları öyle futbol fakiri yorumlar yapıyor ki diyorum lan ben farklı bi maç mı izledim. Heralde bende miyop ve astigmatın yanında hipermetropluk da var başka açıklaması yok çünkü.

Futboldan zerre anlamayan biri bile sadece TS maçını izleyerek adamın ayağındaki topu ne kadar kolay sakladığını ve o cüssesine rağmen topla nasıl dönebildiğini görür yahu. Bu adamın ne özelliği var diyen filan varsa sutopu daha uygun bir branş olur onun için. :D

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Ek olarak Belhanda ve Ndiaye'nin performans artışına etkisi olduguna inanıyorum,önümüzdeki haftalarda göreceğiz bunu.
Buna kesinlikle katılıyorum takımda forvet oluşunun etkisi anında farkedildi topu atıyoruz duvara çarpar gibi dönmüyor ve bunu 1 aydır maça çıkmamış topçu yaptı.

Ömer Cular

Tecrübeli Üye
Birkaç maç daha izlemek lazım Diagne'yi , iyi özellikleri var ama zeki bir oyuncu değil kesinlikle

Üst Alt