#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir dönemlerin yiğit gökoğlanı, amrabatı gibi bakmak lzm bonservis olarak.

çok şey yapmayın. lig için yeterli, avrupa için vasat adam

Ey yonetim ve FT ikinize ortak sesleniyorum..

Stoperler Marcao ve Lyundama transferleri konusunda size tesekkur ederken,

Diagne ve ne idigu belirsiz (Benfica macında bile oyuna girmeyen) Mitroglue konusunda çok , çok hatalı oldugunzu belirtmek durumundayım.

Takımın mevcut durumunu bilip, aylardır transfer yapmayıp, son gunlerde Diagne'ye 10m€ basan yonetim.. Size hakkımı helal etmiyorum.. Rezilsiniz..

O herif hep soylenir de 1 tl bonservis odenmemisti iorfa icin ve devre arasi alinmisti. O yil son macimizda bakirkoysporu 5-2 yendigimizde 2 veya 3 gol atmisti! Yarim sezon oynayip gitmisti.

Umarim bu da yarim sezon oynayip gider, satilir araplara.

Büyük mali kazıķ yemedik ama adam sokakda bile futbol oynayacak kadar berbat durumda idi sonrada.nijeryada federasyon baskani falan oldu,kendi adini tasiyan ogluda cok iyi topcu diyorlar..

Diagne ve ne idigu belirsiz (Benfica macında bile oyuna girmeyen) Mitroglue konusunda çok , çok hatalı oldugunzu belirtmek durumundayım.

Takımın mevcut durumunu bilip, aylardır transfer yapmayıp, son gunlerde Diagne'ye 10m€ basan yonetim.. Size hakkımı helal etmiyorum.. Rezilsiniz..
Benfica macinda oyuna giremiyenmis...

Sen ilk başta mitroglounun neden oynamadığını öğren öyle yorum yap hocam.

Bu adamı eleştirmem. Bir tane top gelmiyor. Geldiğinde de pozisyon oluyor. Örnek sayılmayan gol. Bakmayın siz kahpe basına. Belhanda da olduğu gibi Diagne’yi de yıpratmaya çalışıyorlar.

Yeni gelen forvet kendisini insanlara Eren ile kiyas ettirecek kadar kötü top oynuyorsa bilin ki o futbolcunun bu kulüpte yeri yoktur.

Belhanda kazmasinin bile bundan daha fazla sutu var kaleye, gülsem mi aglasam mi bilemiyorum.

Yeni gelen forvet kendisini insanlara Eren ile kiyas ettirecek kadar kötü top oynuyorsa bilin ki o futbolcunun bu kulüpte yeri yoktur.

Belhanda kazmasinin bile bundan daha fazla sutu var kaleye, gülsem mi aglasam mi bilemiyorum.
kıyasana bak 2 ile 2 yi topladıkarı için ödül verilmesi gereken sampleları örnek veriosun bence agla sana da 3x3 çarpıosun diye ödül verilmesi lazım

Emre akbaba ile oynasın açılacağını düşünüyorum kötü oyuncu değil ikili mücadelerde iyiydi bugün. Fazla pres yapmayı sevmemesinin nedeni gücünü son vuruşlara saklamak istemesi ama hoca burak yılmaza yaptığı ayarı ona da yapacaktır diye düşünüyorum.

Vasatti ama takimin iyilerindendi cok net bir onyargi var adama cok aciyorum su an mental olarak yikildi kurtarmasi zor bu herifi buradan

Millet forvet gol atmassa herzaman cop damgasi vurmaya devam edecektir. Ama kimsede demiyor ki etrafindaki oyuncular bibirinden bencil adami gormezden gelip ruh gibi gezmesine sebeb oluyorlar. Gomis'i Gomis yapan net Garry Rodrigues'di adam ayagina top geldiginde basini kaldirip Gomis'i ariyordu ama simdi bizim kazmalar ne yapiyor? Adamlar topu alir almaz sacama sapan calim denemeleriyle top kaptiriyor veya daglara taslara sut cekiyorlar.

Yani kisacasi Diagne veya diger pivot santraforlar suanki mevcut kadronun oyuncusu degiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt