#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani o kadar ne oynadığımız belli değil o kadar hücum etme özürlüsü gibi oynuyoruz ki Diange 'ye kızamıyorum bile

Bence Diagne 'yi eleştirdiğimiz kadar topu ona getirmesi gereken hücum yapması gereken Onyekuru&Belhanda ve Feghouli üçlüsünü eleştirmek gerekiyor bu adama haftalardır toplasan 2 tane isabetli orta açamayan beklerimiz Nagatomo ve Mariano 'yu da eleştirmek gerekiyor

Olaylara at gözlüğü ile bakmayı seviyoruz sanırım. Diagne kötüydü tamam eyvallah da Diagne yerine X forvetimiz olsaydı bugün her şey farklı olurdu Benfica 'yı elerdik diyebilecek bir kişi var mı aranızda ? gerçekten takımın tek sorunu forvet mi size göre ?

Tek forvet oynatma hoca artık şu adamı. Oyunun içine giremediği ger dk daha da mallasiyor. Bi şekilde oynamamız lazım bunu tarihin kazığı olarak yıllar sonra anarız yoksa.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
2 degil 3 forvet koy pivorlar bu takimda oynuyamaz kanatlarin ilk once orta acma ve pas atma girisimlerini gelistirmeleri lazim bu tip forvetlerin oynatabilmek icin yoksa mumkun degil. Mitroglou'da is yapacagini sanmiyorum oda agir pivot.

Kasimpasada oynarken butun oyuncular onun ustune oynuyorlardi. Simdi ayrildi bu defa Trezeguet'in uzerine oynuyorlar bu tip santraforlar Kasimpasa gibi takimlarin oyunculari.

2 degil 3 forvet koy pivorlar bu takimda oynuyamaz kanatlarin ilk once orta acma ve pas atma girisimlerini gelistirmeleri lazim bu tip forvetlerin oynatabilmek icin yoksa mumkun degil. Mitroglou'da is yapacagini sanmiyorum oda agir pivot.

Bizde hem Feghouli hem de Onyekuru hücumdaki sabit forveti beslecek cinste adamlar değil. Onyekuru sol tarafta sağ ayağıyla kaleye inmeye çalışıyor genelde.

Feghouli ise çizgiye paralel oynayıp içeriyi ortayla beslemek için yeterli tempo ve atletikliğe sahip değil. Genelde içe kayıp sağa yakın bir ofansif orta saha gibi oynuyor.

Bizde hem Feghouli hem de Onyekuru hücumdaki sabit forveti beslecek cinste adamlar değil. Onyekuru sol tarafta sağ ayağıyla kaleye inmeye çalışıyor genelde.

Feghouli ise çizgiye paralel oynayıp içeriyi ortayla beslemek için yeterli tempo ve atletikliğe sahip değil. Genelde içe kayıp sağa yakın bir ofansif orta saha gibi oynuyor.

Garry gitmemis olsa bu adami cok iyi beslerdi yemin ediyorum. Paslari cok etkiliydi Gomis'e ne goller attirdi super ikiliydiler.

O kafayı ben de vururdum. Bi zahmet yapsın onu da.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya saçmalamayalım Allah aşkına. Eren'in 2-3 metre mesafeden ayakla vuramadığı pozisyonlardan 3 dk lık video yaparsın bu sezon. Onu dedem de atar olayı doğru değil. Bunları dedem de atsa zaten ligin bütün forvetleri en az 15 gol üstü atar her sezon.

Adamı ilk kez 80 küsürde pozisyona soktuk. Onda da çat diye gömdü kafayı, dönen top gol oldu ama iptal edildi.

Hayır bu nasıl forvet diyor herkes ben de bunu anlamıyorum ki. Siz hiç mi Diagne'yi izlemediniz şimdiye kadar K. Paşa'da. Bu adam buydu hep. Leblebici forvet. Getireceksin topu atacak.

Bu adamdan Gomis gibi pres yapmasını beklemeyin boşa. Yapmaz. Yapamaz. Yapsa zaten o gol vuruşlarını yapacak enerjisi kalmaz ki en büyük silahı da bu.

tamam bütün suçu buna yüklediğimize göre devam edebiliriz.. Aferin . 6 ay forvet bulamayan,hiç bir planı olmayan ve son gün yangından mal kaçırır gibi oyuncu alan yönetime laf atmayın ama bütün suçu Diagne'ye atın gitsin..

Eski yönetimi bende sevmiyordum ama adamlar planlıydı. Poldi'yi,Sneijder'i,Semih'i vs. gönderdiler ve daha kamp başlamadan Maicon'u,Belhanda'yı,Gomis'i aldılar. Lig biter bitmez geldi bu adamlar. Beğen beğenme bir planları vardı ve bu büyük oranda başarı sağladı.

Popülizm peşinde koşsam hemen Diagne'ye söverim, "defol git" der nefretimi kusarım, hayatıma devam ederim. Ama yok arkadaş, tek kişi de kalsam bu futbol cahilleriyle uğraşacağım.. Diagne tutar-tutmez mesela o değil. Büyük resme bakamayan cahillere lafım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gol atamıyor diye eleştirmemek lazım ama herif sahada enteresan işler yapıyor sürekli bir hanzoluk sezinliyorsun izlerken. İlk iki maçında kırmızı görmemesi mucizeydi mesela, kulağını bir şekilde çekmek lazım Belhanda örneğinde olduğu gibi cezalandırmayıp sürekli 11'e koyunca düzelme olmuyor gördük. Yoksa bu orta saha ve kanatlar ile kendi pozisyonunu hazırlayabilen santraforlar haricinde kimi getirirsen getir gol atamaz.

edit. Bütün bunlar bir kenara kesinlikle 10 milyon + euro edecek adam değil, her türlü kazık yedik.

Neden bu adamı bu kadar savunmak için eğilip bükülüp anlamsız argümanlar üretiyorsunuz ki? Bomboş bir futbolcu olduğu bundan bir halt olmayacağı gelmeden önce de belliydi. Yok boşluk yaratıyormuş da yok başka forvet olsa da kazanamazmışız da yok varlığı yetermiş de. Belhandanın şut pası istatistiği hikayesine dönecek bu iş de bu gidişle.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seninle ne problemim olacak yav şaka yapıyorsun biliyorum da çok acayip moralim bozuldu. Biz avrupada böyle Galatasaray izlemeye alışkın değiliz, bir de arka arkaya olunca keyif kaçtı haliyle.

Moral bozmak yok abi Avrupa eslesmelerinde Senecaci stoaci olmak lazim, Lig eslesmelerinde Epikurcu hatta hedonist

Once sabir, Avrupa'da basari ve sonuc elde etmek birbiriyle oynamaya alisik ve ne oynadigini bilen bir uniteden geciyor

Bu sezon basindan beri Avrupa'da macera, Lig'de sampiyonluk sezonuydu odagi yitirmemek lazim

Neden bu adamı bu kadar savunmak için eğilip bükülüp anlamsız argümanlar üretiyorsunuz ki? Bomboş bir futbolcu olduğu bundan bir halt olmayacağı gelmeden önce de belliydi. Yok boşluk yaratıyormuş da yok başka forvet olsa da kazanamazmışız da yok varlığı yetermiş de. Belhandanın şut pası istatistiği hikayesine dönecek bu iş de bu gidişle.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam abi bomboş adam. Sen plansız olursan Suarez bile bomboş olur zaten. Diagne bizim sisteme ne kadar uyuyor ki? Kaç tane kenar ortası açtık? Sen bu adamı neye göre takıma aldın ki? Plansız olursan ceremesini çekersin işte. Diagne ne yapsın. Bir kere uygun pozisyon geldi, onu da gol yaptı zaten.(ofsayt sayıldı)

Mitroglou oynarsa o da bu şekilde oynayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt