#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalan 8 macta 7 gol bulup rekoru kiracaktir suphesiz

Sonra belki 25m verirlerse Araplara satariz yoksa bir sene daha bizimle 30m'ye PL yolcusu olur
O paraları eder mi bilmem ama 15 ten aşağı gitmez.
Ben Diagne nin yaza kaynak sağlaması için de transfer edildiğini düşünüyorum.
Ara transfer dönemindeki bütçeyi yaza aktarmak amaçlı para verilip yazın 10-15 e giderse eğer yaza Ffp gereği bütçe açmış olacağız

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O paraları eder mi bilmem ama 15 ten aşağı gitmez.
Ben Diagne nin yaza kaynak sağlaması için de transfer edildiğini düşünüyorum.
Ara transfer dönemindeki bütçeyi yaza aktarmak amaçlı para verilip yazın 10-15 e giderse eğer yaza Ffp gereği bütçe açmış olacağız

Abartiyorum ben de elbette ama leblebi gibi gol atan santraforumuza bok atacak halim de yok

Yazin bence de Araplara gitme ihtimali yuksek ama bir sene daha kalabilir belli olmaz hic

Abartiyorum ben de elbette ama leblebi gibi gol atan santraforumuza bok atacak halim de yok

Yazin bence de Araplara gitme ihtimali yuksek ama bir sene daha kalabilir belli olmaz hic
Aynen öyle parayı veren varsa satılır, yoksa kalır oynatırız
Adamı vurmaya gerek yok
Mesela gomis varken de bu şekilde oynasaydık eğer gomis de o kadar gol atamazdı
Diagne de gomis de ceza sahası golcüsü, gomisin birkaç ekstra golü vardı elbette ama tarz olarak çok yakın oyuncular

Israrla savunmanın anlamı yok.Birazcık Galatasarayın menfeatini düşünün.Senelerdir aynı hataları yapmaktan bıkmadınız.Klüp batacak taraftar hala aynı.
Evet maçlarda destekleyeceğiz.Her zaman arkasında olacağız.
Ama bu istatistikler varken sezon sonu kesinlikle göndermeliyiz.

Normalde sezon başı forvet alınmalıydı ama beceremedikleri , iş bilmezliklerinden dolayı devre arası anladılar durumun kötülüğünü.Devre arasındada oyuncu bulamadıkları için bu adama mecbur kaldılar.

Bu adamın edeceği maksimum 5 milyondur.
senelerdir o kadar çok örnek varken hala bu kadar hatalı transfer yapmak çapsız yönetimi geçtim onlar zaten kesinlikle gitmelide Özellikle Fatih terim içinde çok büyük eksi.Fatih terimi çok sevmeme rağmen bu hatalar yola devam etmeme sebebi bile olabilir.Gerçekten artık yeter.Transferde bu kadar basit hatalar yapılmamalı.

Şu transfer işini biraz doğru ve zamanında yapabilsek şu ligin altını üstüne getiririz.

İşin gücün boş konuşmak sanki taraftar alın Diagne'yi dedi, taraftar forvet alın dedi Pato'yu alın, Alan'ı alın, Tetteh'i alın dedi ama bunlar da komisyon olmadığı için yönetim almadı hep bahane uydurdu yok pahalı yok oyuncu istemedi gibi en sonunda Diagne'ye aldılar hocayı bile ikna ettiler hiç yoktan alsınlar bari dedi.

Biz burda kazık girmiş çıkartmaya bakalım diyoruz diye suçlu oluyoruz Diagne kim babamızın oğlu mu kim takar Diagne'yi 3 5 gol atsın sezon sonu satalım derdindeyiz yoksa hiç çıkmaz bu kazık.

Aynen öyle parayı veren varsa satılır, yoksa kalır oynatırız
Adamı vurmaya gerek yok
Mesela gomis varken de bu şekilde oynasaydık eğer gomis de o kadar gol atamazdı
Diagne de gomis de ceza sahası golcüsü, gomisin birkaç ekstra golü vardı elbette ama tarz olarak çok yakın oyuncular

Açıkçası aynı tarz demek de çok doğru değil. Tamam ikisi de ceza sahası golcüsüydü ama Gomis 33 yaşında olmasına rağmen hayvan gibi pres yapıyordu. Diagne pres yapmayı geçtim yavaş çekim gibi hareket ediyor. Çapraz koşu filan bile yapmıyor. Bununla birlikte top kontrolleri arasında da ikisinin arasında dağlar kadar fark var.

Gerek Diagne'yi gerekse Mitro'yu besleyebilme konusunda kesinlikle takım çok yetersiz tamam ama Diagne'nin de ne olduğu belli yani.

Senin kanatın beyinsiz Onyekuru ve sağ forvet gibi oynayan Feghouli iken hangi akla hizmet bu adamı aldılar hakikaten rezillik. Koca transfer dönemi boyunca kimseyi almayı beceremeyip son 3 gün kala K. Paşa'ya domalmak muazzam bir iş hakikaten.

Geldiğinde maliyetinden de ziyade Diagne'nin kendisinden dolayı istememiştim bu transferi. Yapılabilecek en mantıklı şey yazın elden çıkarmak olur. Diagne'nin bu kadar gol atması imkansız birdaha. Hani oyun içi katkısı olarak Burak Yılmaz'dan daha kötü forveti bulmak da ayrı bir başarı hakikaten. Ondan kurtulduk derken şimdi bu çıktı başımıza.

Mehmet Demirkol: "Galatasaray aradığı forveti buldu demiyorum ama rakibi oyalayan ve dikkat etmesi gereken birisi var orada. Bu da orta sahayı rahatlatıyor. Belhanda ve Feghouli’nin bu kadar oyun içine girmesinde başka bir sebep olamaz

Mehmet Demirkol: "Galatasaray aradığı forveti buldu demiyorum ama rakibi oyalayan ve dikkat etmesi gereken birisi var orada. Bu da orta sahayı rahatlatıyor. Belhanda ve Feghouli’nin bu kadar oyun içine girmesinde başka bir sebep olamaz

Bunda bir nebze haklı çünkü rakip takımın defansı çoğu kez iki kişi ile Diagne’yi tutuyor ceza alanı içinde. En azından ona çok yakın duruyorlar bire bir tutmasalar bile.

Ancak Diagne’yi bir kaç maçtır izleme fırsatı buldum ve pas yoluna doğru koşuları yapmakta ciddi eksiği var diye düşünüyorum. En azından şu izlediğim süreçte böyle bir görüntü çizdi.

Bir kaç pozisyonda ise koşularını orta saha oyuncularımız asist ile ödüllendirmedi.

Umarım oyuncular arasındaki uyum artar ve Diagne çok başarılı olur. Çok ciddi yatırım yaptık. Eğer Kasımpaşa’daki gibi golleri Avrupa’da da sıralarsa 20-30 milyon civarına satma fırsatımız doğabilir.

Bunda bir nebze haklı çünkü rakip takımın defansı çoğu kez iki kişi ile Diagne’yi tutuyor ceza alanı içinde. En azından ona çok yakın duruyorlar bire bir tutmasalar bile.

Ancak Diagne’yi bir kaç maçtır izleme fırsatı buldum ve pas yoluna doğru koşuları yapmakta ciddi eksiği var diye düşünüyorum. En azından şu izlediğim süreçte böyle bir görüntü çizdi.

Bir kaç pozisyonda ise koşularını orta saha oyuncularımız asist ile ödüllendirmedi.

Umarım oyuncular arasındaki uyum artar ve Diagne çok başarılı olur. Çok ciddi yatırım yaptık. Eğer Kasımpaşa’daki gibi golleri Avrupa’da da sıralarsa 20-30 milyon civarına satma fırsatımız doğabilir.
Net olarak uyumsuzluk var. Bu da anca kamp donemi felanda Kapatilir. Diagne’nin Handicapi de bu oldu iste maalesef. Donemin son gununde geldi

Asla zarar ettirmez kaldı ki açtığı alan muazzam hareket alanı sağlıyor Feghouli ve Belhanda'ya , berbat bir orta sahaya rağmen baskı kurabiliyoruz , iki stoperi sırtına alıyor.

Pres konusunda istekli değil gibi , biraz isteksiz görüntü çiziyor onun nedenini anlamıyorum sadece.

İşin gücün boş konuşmak sanki taraftar alın Diagne'yi dedi, taraftar forvet alın dedi Pato'yu alın, Alan'ı alın, Tetteh'i alın dedi ama bunlar da komisyon olmadığı için yönetim almadı hep bahane uydurdu yok pahalı yok oyuncu istemedi gibi en sonunda Diagne'ye aldılar hocayı bile ikna ettiler hiç yoktan alsınlar bari dedi.

Biz burda kazık girmiş çıkartmaya bakalım diyoruz diye suçlu oluyoruz Diagne kim babamızın oğlu mu kim takar Diagne'yi 3 5 gol atsın sezon sonu satalım derdindeyiz yoksa hiç çıkmaz bu kazık.

Ulan çapsız senden iyi boş konuşan mı var..
Almayın diyecek..Bu kadar basit..Aldında ne oldu..Ne değişti..
Rahat ol konu Fatih Terimi savunmaksa senden iyi savunurum.Fatih Terimin transfer yanlışları diagneyle sınırlı değil.Benim yaptığım yorumların aynısını yapmışsın .Hiçbir farkı yok.Ve bana tepki gösteriyorsun.Şu yorumlara bakınca kimin boş konuştuğu o kadar çok belli oluyor ki..Ama sen anlamazsın.

Ulan daha fazla hakaret etmek istemiyorum ama kesinlikle hakediyorsun.
Yahu benim düşündüğüm gibi düşünüyorsunda neden hemen zıplıyorsun..

Transferde yapılan basit hataların artık affedilir yanı kalmadı.Klüp batacak..Haberiniz yok.Senin gibi ne dediğini bilmeyen taraftarlar olunca başımızdaki iş bilmezlerin bu yaptıkları çok normal oluyor.
transferde hata her yerde vardır.Olacakda..Ama bizdeki gibi transferde başarısızlık, rezillik hiçbir yerde yoktur.Düünya üzerinde bizim düzeyimizde hiçbir klüp bu adam 10 milyon vermez..

Bu da yeni polyana övünmesi. Assist'in assistine benzeyen bir yorum.

Bize hem rakibe tehdit eden ve hem aktif bir şekilde, iyi katkı veren bir ST lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt