#92 Steven Nzonzi - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

seri
lemina ömer

seri-lemina
bel(cam)
bunlar idealde daha makul canım

Dogru, Seri cok mükemmel oynadi genelde.
Ömer‘de zaten son maclar Messi gibiydi ve hic Top Kaybi ve inanilmaz top caldi.

Tmm Canim senin dedigin gibi olsun, bosver Sampiyonlugu ve FFP, Para zaten cok Külübde oyniyacak alternativ‘de cok.
Birisi sakatlanirsa Selcuk Abimiz var ;)

Yedek külübesi zaten bir FC Barcelona .

Adamın bireysel olarak rezalet olduğu belli ama hala savunan çok.

Savunuyoruz cünkü Takim bukadar kötü giderken, Alternativi olmayan ve FFP varken cözüm bulmaliyiz , Oyunculari kazanmaliyiz.
Öyle Benim taktigimi beyenmedi Kadro Disi olmamasi gerek.
31 yasinda daha hic öyle bi sikintisi olmadi bütün Kariyeri boyunca, neden simdi oldu diye tabi insan soruyor .

Sadece N‘Zonzi seneyede kalabilirdi, Ben cok iyi oynadi demiyorum, ilk Maclar gercekten iyidi ama canim Kardesim bunu unutmamak gerek, Takim kötü Futbol oynuyor.
Belhanda , Feghouli , Emre Mor , Selcuk Inan , Seri .
Ve Ankaragücü veya Tuzlaspor maci yine gösterdi Problem sirf bu Adam degil .

Ben demiyorum Adam hakli, ama böyle hemen silinmez, insan bi konusur, derdini anlamays calisir, sorgular, baktin olmadi aciklama yaparsin konusduk dinledik olmadi dersin , bizde denedik olmadi hayirlisi deriz.
Ama bunlar Teknik Direktör ve Yardincilarin görevi, onlarin ne yaptdigini hala anlamiyoruz.
Takim iyi gitse , Futbol güzel olsa, inanki kimse savunmaz cünkü bi neden olmamaz.

3.25 Mio € senelik az bi miktar degil , bide Sözlesmeyi fesh etmek extra para.

Sikintilar bu Adami Medya önüne atmakla gecmez!
Sampiyonluk Sansimiz hala var .

Ayrica , Fatih Terim'in kadro dısı bıraktıgı Nzonzi'nin 15.12 doğum günüydü. Galatasaray resmi hesabı ilk defa bir A takım oyuncusunun dogum gününü sosyal medya hesaplarından kutlamadı. Gectigimiz senelerde kadro dışı olmasına ragmen Tarık Çamdal'ın dogum günü kutlanmıstı.

Bravo be, insanlikdanda ciktik .

Üst Alt