#97 Emre Mor - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Müthiş yetenekli ama berbat bir futbolcu, geldiği zaman çok sevinmiştim ama tamamen hayal kırıklığı

Ne bizde Emre Mor'a futbol öğretecek bir sistem var ne de Emre Mor'un futbolu öğrenmeye niyeti ...

Bugün baya baya güldürdü beni.Bi insan bu kadar yetenekli olup da bu kadar olumsuz işler nasıl yapıyor merak ediyorum.Kafasının içinde beyin var mı acaba diye düşünmüyo değil insan.Sırf yaşı genç ve çok yetenekli diye bu kadar şans veriliyor da hiç bi yol olmaz bu heriften.Ne oynadığını ya da oynamaya çalıştığını çözemiyo kimse.Kendisi ne diyo acaba oynamaya çalıştığı şeye çok merak ediyorum.Oturup bi konuşmak lazım sorunu ne acaba diye.Komik valla şu maçta bile fark yaratamıyo.İlginç hakikaten.

İyi olacak. Bir çok pozisyonda dikine tek top oynayıp verkaçlar yapmaya çalışması pozitifti. Bir çok pozisyonda aptalca hareketler yapması da negatifti. Üç kişinin arasına girmeye çalıştı. Topa basıp 360 derece dönüp artist hareketlere kalkışması yersizdi. Bir çok kez ikili mücadeleye yanlış girip omzu yiyince pozisyonu hemen bıraktı. Bu da kötüydü.

Burada hocanın işin içine girip kulağını çekmesi ve doğru ne yapmalı göstermesi lazım. Çünkü orta sahada basit oynarsa ve ceza alanı hemen dışında Trabzon maçındaki gibi dikine çalım denerse çok faydalı olur.

Burada teknik direktörün önemi işin içine giriyor. Afedersiniz de, Fatih Terim sürekli oyuncularına laf sokmaktan takıma çift kale ve 5’e 2 antrenman yaptırmaktan başka bir şey yapsın.

Herkese Amazon Prime’daki Manchester City belgeselini izlemenizi tavsiye ediyorum. Pep Sterling ile nasıl bire bir ilgileniyor, ne yapmalı ne yapmamalı nasıl gösteriyor bir bakın. Teknik direktör dediğin öyle olur.

abartıldığı kadar kötü değil. İnsanlar kendisine vurmayı kolay buluyor. Bence hiç fena değil. Feghouli'den formsuz değil en azından.

Belirtmek isterim; Kendisi 3 senedir doğru dürüst maç yapmıyor. Kampta neredeyse hiç yapamadı. Ağustos'ta geldi.

Devre arası kampı yedikten ben daha iyi olacağını düşünüyorum.

abartıldığı kadar kötü değil. İnsanlar kendisine vurmayı kolay buluyor. Bence hiç fena değil. Feghouli'den formsuz değil en azından.

Belirtmek isterim; Kendisi 3 senedir doğru dürüst maç yapmıyor. Kampta neredeyse hiç yapamadı. Ağustos'ta geldi.

Abi nasıl abartıldığı kadar kötü değil yav?
15 maç oynamış bu sezon. 0 gol 0 asist
Ferdi oynamış fener de 7 maç bu sezon 2 gol 3 asist.

Emre 97 li
Ferdi 99 lu

Renktas bizim kampi yiyenin iyi oldugu gorulmemistir ali sami yenden beri :crushed:

İyi olacak. Bir çok pozisyonda dikine tek top oynayıp verkaçlar yapmaya çalışması pozitifti. Bir çok pozisyonda aptalca hareketler yapması da negatifti. Üç kişinin arasına girmeye çalıştı. Topa basıp 360 derece dönüp artist hareketlere kalkışması yersizdi. Bir çok kez ikili mücadeleye yanlış girip omzu yiyince pozisyonu hemen bıraktı. Bu da kötüydü.

Burada hocanın işin içine girip kulağını çekmesi ve doğru ne yapmalı göstermesi lazım. Çünkü orta sahada basit oynarsa ve ceza alanı hemen dışında Trabzon maçındaki gibi dikine çalım denerse çok faydalı olur.

Burada teknik direktörün önemi işin içine giriyor. Afedersiniz de, Fatih Terim sürekli oyuncularına laf sokmaktan takıma çift kale ve 5’e 2 antrenman yaptırmaktan başka bir şey yapsın.

Herkese Amazon Prime’daki Manchester City belgeselini izlemenizi tavsiye ediyorum. Pep Sterling ile nasıl bire bir ilgileniyor, ne yapmalı ne yapmamalı nasıl gösteriyor bir bakın. Teknik direktör dediğin öyle olur.
Terim'in yapamadığını nerden biliyorsun ki bu kadar bilir kişi şeklinde konuşursun.

Amazon Prime dizimiz olsun olmasın.

Bu herifin sorunu her saniye çalım atayım benim tek yeteneğim bu zekasıyla hareket etmesi. Oyun okumayı nerede çalım atıp atmaması gerektiğini çözerse eğer durdurulması güç bir oyuncu olur. Bana göre cengizden tek eksik kalır yanı beyin içi kıvrımları.
Takımla hareket edip rakibin hata yapabileceği pozisyonda çalım atmaya çalışması gerekiyor, tabi bunu diyince anlayacak bir zeka var mı onu bende merak ediyorum

##Hemen bir portekizli hoca##

Üst Alt