#97 Emre Mor - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen hafta Oviedo'ya karşı oynanan ve 2-2 sona eren maçta bir gol atan ve daha sonra aşırı yüklenmeden kaynaklanan kas sakatlığı geçirerek oyundan alınan Emre, dün oynanan Lugo maçında da rakip ağları havalandırdı.

Karşılaşmanın 66. dakikasında takımını 1-0 öne geçiren golü atan Emre, 72. dakikada yerini Miguel Rodriguez'e bıraktı.

Core çalışması çok yerinde olmuş çünkü en ufak darbede çimleri öpüyordu. Eğer bu çalışmaları sürekli yapıyorsa ki bazı çok zor hareketleri yaparken nispeten rahat bir görüntüsü var, çok daha etkili bir oyuncuya dönüşür.

Kendisine başarılar.

Bizde tüm oyuncuların ama özellikle Emre Akbaba’nın da bu hareketleri yapması lazım.
Bayernde etkilerini gördük...bunları her futbolcu yapmalı...o zaman 30+ yaşlardada çok dayanıklı oluyorsun...Donk mesela bizde kadro dışı iken Kickbox ve Muay Thai antrenmanları yapmış o yüzden çok dayanıklı kendisi..Rooney gençliğinde boş zamanlarında boks yapıyordu(Babasının amatör boksör olduğundan çok seviyordu) o yüzden çok güçlü ve dayanıklıydı...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Ben bundan hala olur diyorum , Insallah .

Gercekten yetenekli birde beyin olsa, gercekten büyük Topcu olabilirdi, simdi olurmu olmaz mi bakip görcez.
Celta Vigo belki sans verir.

bu sene la liga'da 5 maçta da oynamış. Gol-asisti yok ama maçlarını izleyenler iyi oynadığını söylüyor. Maçlarda sahte forvet olarak kullanılmış zaman zaman. Umarım sahte forvet olarak iyi oynar. Bunu istikrarlı hale getirirse Kasım'dan itibaren milli takıma tekrar girer.

Şenol gelenekselci olduğu için üçlü savunma veya sahte forvet gibi şeyler asla denemez ama forvet yokluğunda denenmeli. Adayım Yusuf Yazıcı demiştim daha önce. Emre Mor'da istikrarlı olursa adaylardan biri olur

Üst Alt