#97 Emre Mor - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir cok teknik direktörle yapamadigini Volkan Demirel'le yapmis görünüyor.

Böyle devam ederse silinip gitmek üzere olan kariyeri yeniden yükselise gecebilir.

O değilde bunu öyle böyle yedekte tutabilirdik. Ömer bayram denen futbolcu yeteneği hiç olmayan herifi bu 5 yıl bünyemizde barindiriyoruz. Buna 1 sene dayaniyoruz. Nasıl iş lan bu
Bu herif anca israr edilmesi duzenli oynamasi baski altinda olmamasiyla falan kariyerini kurtarabilirdi ki hala tam anlaminda kurtarmis degil. Bizde olmazdi yani.

Bize gelmesini istemem ama Fener'e gitmesini de istemem

Bu herif anca israr edilmesi duzenli oynamasi baski altinda olmamasiyla falan kariyerini kurtarabilirdi ki hala tam anlaminda kurtarmis degil. Bizde olmazdi yani.

Bize gelmesini istemem ama Fener'e gitmesini de istemem
Olur olmazinda değilim. Bu herife 1 sene çok az şans veriyorsun hemen vazgeciyorsun. Ömer bayram gibi kazmaya 5 yıl katlaniyorsun sinirim bozuluyor

Olur olmazinda değilim. Bu herife 1 sene çok az şans veriyorsun hemen vazgeciyorsun. Ömer bayram gibi kazmaya 5 yıl katlaniyorsun sinirim bozuluyor
Ayni sartlarda barindirabilecegin oyuncular degil o yuzden karsilastirmamak gerekir ben de onu diyorum. Mesela bir Real taraftari cikip biz Hakimi'ye sans vermedik onun yerine Vazquez Nacho gibi yetersizleri takimda tuttuk ah ulan ah diyor mudur. Dememesi gerekir cunku surekli oynatmayacaksan tutmanin anlami yok sana da zarar oyuncuya da. Onu demek istedim

Yunus'tan iyi olmadigi icin ah tuh demeye hic gerek yok bence. Fener'e gidip o ilk zamanki hallerine donerse cildiririz tabii

Bizde başarılı olamadı, Gümrükte parlayıp Fbye gitti. Sürekli oynarsa kesinlikle iş yapar bana göre. Potansiyel olarak iyi topçu en azından hız ve çalım atma özelliğiyle fark yaratabiliyor.

JJ bunu ısrarla oynatmaması iyi ama bir gün uyanır dede

Üst Alt