#99 Harry Kewell | Arşiv - Sayfa 260 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#99 Harry Kewell | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #99 Harry Kewell

Son zamanlarda gördüğüm en Galatsaraylı futbolcudur kendisi . Bu kadar yürekli bir yabancı daha bulmak paranın EMREttiği bir futbol piyasasında mümkün değil sanırım . 90 dakikayı bırak 40 dk zor oynar dedikleri oyuncu on birde başlayıp 90. dakika da bile takımı geride olduğu için depar atıyorsa o adam alkışı , sevgiyi , takdiri her daim hak ediyordur. İşte bu yüzden seviyoruz seni yürekli büyücümüz ;)

Şu takımda durması gereken 1. kişi

elde tutulması gereken 3 yabancıdan biri

diğerleri için bknz: Neill Baros

Kewell be Baros a o kadar çok acıyorum ki adamlar buraya gelmeden her sene avrupa kupalarında oynarlardı şu hale bak kaç senedir şampiyonlar ligi yok uefa desen oda yalan oldu yazık ...

Kunduracıoğlu, Kewell’ın tedavisiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Harry Kewell’ın kasığında bir zorlanma oldu. Bu tip zorlanmalarda tekrar kuvvetlendirmeden aynı şekilde sahaya döndürürsek tekrar aynı yer zorlanacaktır. Şu an hem tedavisini yapıp, hem kuvvetlendirme aşamasındayız. Çok kötü bir sakatlanma değil. Ancak ufak, tedavi edilmeyen yaralanmalarda erken sahaya çıkıldığı zaman daha uzun süreli bir sakatlığa neden olabilir. Tahminim milli takım arasından sonra bizimle olacaktır” şeklinde konuştu.

Galatasaray.org

vay be.2 transfere kewellsız kadrolar yapılmaya başlandı yine:eek:

dön de hatırlat kendini balık hafızalı bazı tafartarlara reis...

gene ilk kewell yazilir kadroya gerisi arkadan gelir

rahat olsun taraftarimiz:)

daha saglam kewelli kesecek adam gelmedi takimimiza

Çok seviyorum bu adamı ya..

Yedek otursan bile,oyuna girdiğinde büyük bir sevgiyle karşılacaksın Harry..

Bu taraftar asla unutmaz seni..

Bu adamı sağlamsa eğer baros ile beraber yazacaksın kadroya. Sonra etrafını şekillendireceksin.

İlla saksı değilim ben önce beni yazacaksın mı demesi gerekiyor kewell in.

Ne insua Ne misimoviç. Onlar da önce Kewell ve Barosun hakkettiği yere gelmeleri için mücadele edecekler.

Önce Kewell Önce Baros

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt