#99 Harry Kewell | Arşiv | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#99 Harry Kewell | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

19 HARRY KEWELL

Orta Saha

Doğum Tarihi 1978-09-22

Doğum Yeri Sydney

Oynadığı Takımlar 1995-2003 Leeds United, 2003-2008 FC Liverpool

Geldiği Takım Liverpool

Giriş Yılı 2008

Boyu 180

Kilosu 70

Lakabı Wizard of Oz

İngiliz gazetecinin yazdıkları çok hoşuma gitti:

AP muhabirinden Kewell analizi: “Sakatlık haberlerini vermeye alışmıştık. Şimdi attığı gollerle İstanbul´u büyülüyor”

‘Liverpool kaybetti’

Associated Press (AP) muhabiri John Duerden, Avustralyalı yıldızın kronik sakatlık haberlerini vermeye alıştıklarını, ancak İstanbul’dan gelen haberlerin çok daha güzel olduğunu belirtti. Duerden, “Kewell şimdi İstanbul’u büyülüyor. Geçen hafta, yeni takımı Galatasaray’daki 8. golünü attı ve Liverpool’un nasıl bir yıldızı kaybettiğini gösterdi” yorumunu yaptı.

‘İstikrar istiyordum’

Galatasaray bu sezon Kewell’ın gol attığı tüm maçları kazanmayı başarırken, yıldız futbolcu da performansından büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Yıllardır en büyük istediğinin istikrar yakalamak olduğunu kaydeden Kewell, “Sonunda bunu başardığım için mutluyum. Elbette medyada hasta olduğunuz yönünde haberleri okumak sizi mutlu etmez. Ama bu yüzden küsüp ağlayacak değilim. İyi bir takım içinde, faydalı olmaya çalışıyorum. Umarım her şey hep böyle devam eder” dedi.

www.internetspor.com

Benim ilk messagim:

Herkeze slm, ben hollandadan bir Galatasarayliyim. Turkcem sizinki kadar iyi deyil. Umarim rahatsiz olmassiniz.

Harry Kewell en sevdigim oyunculardan biri. Insallah golleri atmaya devam eder.

Topa dokunmasada sahada durusu yeter. Hic dusunulmeden takimin kaptanligina getirilmeli. Hagi'den sonra bu takima gelen en buyuk ve en profosyonel yildiz.

We love you the wizard of oz!

bscap0001tr5.jpg

:D:D:D

Aslan Kewell Emre nin ne mal olduğunu o zaman çözmüş... biz bile 10 yıl sonra anladık...

Arkadaşlar size bişi diyim mi? Bu Emre var ya hayatının ezikliğini İlahi cezasını Allah tarafından 2000 yılında yaşadı yani Hayatında bir daha göremeyeceği Avrupa Kupası Finalinde oynayamadı çünkü cezalıydı.. Şansa bakın ki UEFA resminde Emre denen dönek yok :)) Takımımızın içi temiz..

Kewell e gelince süper topçu canlı izleyin derim makina gibi çok seri ve aşırı derecede kafası ile oynuyor oyunu gelin görün ki düzgün bir oyun sistemimiz olmadığından Kewell dan ilk başlardaki vrimi alamıyoruz. Nedeni ise Skibbe 10 dk adamı sağ kanat 5 dk sol kanat 10 dk orta da saçma sapan oynatıyor Arda ve Kewell oyuna konsantre olamıyor çünkü nerde oynayacağını bilemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt