#99 Mario Lemina - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biraz fazla tepki gösteriliyor.Tamam bu adam sakat ama son başakşehir maçında da çıkana kadar gayet iyi oynadı.Diğer maçlarda da iyiydi.Bonservisi alınmasın ama tekrar kiralanabiliyorsa kiralansın.Herif gayet eli yuzu duzgun stoperlik bile yapıyor.

bir ara takım fiziken dökülürken ayakta kalabilmişti. hakkını teslim edelim.

ama hücumda sıfır olması ciddi sıkıntı yaratıyor. seri zaten geride kalmayı seviyor. lemina da öyle yapınca verim çok düşüyor.

o nedenle box to box özelliklere sahip oyunculara yönelmeliyiz diye düşünüyorum. seri kalsa da kalmasa da lemina bizim için doğru oyuncu değil bana göre.

bir ara takım fiziken dökülürken ayakta kalabilmişti. hakkını teslim edelim.

ama hücumda sıfır olması ciddi sıkıntı yaratıyor. seri zaten geride kalmayı seviyor. lemina da öyle yapınca verim çok düşüyor.

o nedenle box to box özelliklere sahip oyunculara yönelmeliyiz diye düşünüyorum. seri kalsa da kalmasa da lemina bizim için doğru oyuncu değil bana göre.

Bence leminadan acayip iyi stoper olur.Ha çok sakatlanıyor orası ayrı.

Oynar iste haftaya neyin yürü git? Adamin en sakat hali > Belhanda
instagramda oynasin sen de seri laykla su soytariyi. ne bok yapti da adami halen savunuyon sakat hali > belhanda imis yenilgi sonrasi dansoz oynat, mactan ayril sosyal medyada paylasim yap mac oynanirken 2 mac oyna 3 mac yat neymis sakatmis yav yta yata götü uyusuyor sakatim diyor
soytarinin onde gideni

instagramda oynasin sen de seri laykla su soytariyi. ne bok yapti da adami halen savunuyon sakat hali > belhanda imis yenilgi sonrasi dansoz oynat, mactan ayril sosyal medyada paylasim yap mac oynanirken 2 mac oyna 3 mac yat neymis sakatmis yav yta yata götü uyusuyor sakatim diyor
soytarinin onde gideni
Yoo herkes lemina > seri derken seri kalmali diyenlerdendim .d.
Yine de Lemina > belhanda

Tarihimizin en bos beles,anlamsız adamı.Belhanda bile normal hayatta gorebilecegimiz ismi cismi belli taraftarımız için kufur yoluyla bi stres atma araciyken , bu arkadas 40 yılda 1 tackle yapınca twitter ergenlerinin orgazm olma aracı oldu.

Hocayı da tebrik etmek lazım tabi bu adamlarla , Adnan Polatin Jo-Dos Santoslu sezonu gibi bi sezonu bize izlettirdiği için.

Üst Alt