A. Albayrak: "Riekerink ile devam edilseydi, daha başarılı olurdu Galatasaray" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A. Albayrak: "Riekerink ile devam edilseydi, daha başarılı olurdu Galatasaray"

albayrak-1.jpg

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, HT Bloomberg kanalında açıklamalar yaptı.

Riekerink’in gönderiliş zamanının yanlış olduğunu söyleyen Abdurrahim Albayrak, “Eğer Riekerink ile devam edilseydi, şu andan daha başarılı olurdu Galatasaray. Daha da iyi oynardı. Bu hoca değişikliği devre arası olsaydı daha iyi olabilirdi. Devre arasından sonra zarar getirebilir hoca değişimi. Tudor, beğendiğim bir hoca. Hırsı, azmi… Ama gelir gelmez sistemle oynaması, aşırı yüklemeler hataydı” diye konuştu.

“ÖZBEK İYİ AMA TECRÜBESİ YOK”

Dursun Özbek yönetimi hakkında da konuşan Albayrak, “Dursun Başkan’ın kararlarına saygı duyuyorum. Cesurdur, cesaretlidir. Aslında çalışılacak bir insandır kendisi. Ama ben şunu gördüm ki, Galatasaray’da uzun süre görev almamış birinin yönetmesi zor. Tecrübe çok önemli bir şey” ifadelerini kullandı.

“HAYALİM 2 TANE ALMAN STOPER”

Yapılan transferlerin yanlış olduğunu da söyleyen Albayrak, “Benim hayalim, Galatasaray defansında 2 tank gibi Alman stoper görmek. Serdar Aziz’e ödenen bonservis çok fazla. Cavanda’nın Sabri’den ne farkı var? Sabri çoğu maçta 11 oynar, Cavanda 2 senedir topa vurmuyor. Bunlar yanlış transferler” dedi.

Gama Spor

PORTAL HABERİ

Program cok guzel , hep klasik bir laf vardir ya , turnusol kagidi benzetmesi .. herkesin kendini sorgulayacagi seylere deginilmis ... mesela bizdeki sabri, selcuk , sneijder, hamza vb takintilara da , yonetimdeki liyakata degil adamciliga da , teknik ekiplerdeki mantiksiz ve hayalci denemelere de ...

30-35 dakika izlerseniz , bu isin mutfaginda olan 2 kisinin soylediklerinden herseyi tahmin edebilirsiniz iceride yasanan.

bu program hakikaten harika ve bloomberg i birak atv nin prime time inda olacak program aslinda ama tek kusuru tek parca olarak videolari yuklenmiyor nedense ya da ben bulamadim , 4-5 video yu pesi sira izlemeniz lazim biri bittiginde otekini acarak

Sabri ile Selçukun barışmasından medet uman, Bursanın bile anasını ağlatan hamzanın hala yasını tutan adamdan afedersiniz bi bok olmaz.

Yağlı suratın yanına bunu da ekleyelim artık ondan sonra sinemalarda animasyon filmi diye bizi gösterirler.

Bu adamin kendisi ya da mantalitesi hosumuza gitmeyebilir , hatta iyi zamanlarimizda "tamam iyiyiz ama profesyonel anlayisimiz zayif" diye cok da soylendik ama fener neden benzer mantalitedeki aykut ve ersunla sampiyon oldu azo varken ama vitor ya da advocatla yoklari oynuyor

bjk neden herkesten kariyerli antrenorleri getirdi ama senolla ,denizli ile durumu toparladi ? benzer kosullar bilic zamaninda da vardi

ali durust ve albayrak , ve terim ne zaman geldilerse cok ekstrem sebepler olmadikca basarili oldular , terimin en basarisiz doneminde bile ligi son 2 maca kadar surukleyip 2 inci bitirdik

biz yine ilmi acidan "basarili olmak icin albayrak veya terime mi muhtaciz" tartismasini yapalim , ama diger yontemlerin ise yaramadigi da gozle gorulen bir gercek

en guzel ornek cok uzak degil , aysal + terim , aysal + mancini veya prandelli donemi

ilkinde 2 sene ust uste ve ilkinde 9 , ikincisinde 10 puan fark 2 inciye , terimin yollandigi sene ise nisanda 10 puan ,sezon sonunda 9 puan aleyhte fark

bu kadar gece ile gunduz varken ve tum oyuncularin ,yerli yabanci performansi artarken bu gercegi de goz ardi etmemek lazim , ki adam konusmasinda sneijder den tut sabriye nasil performans aldigini anlatiyor

ozellikle "yildiz oyuncularin kontratinin son senesi" diye bir bolum var , soylesi programinin kalbi bana kalirsa

Üst Alt