A. Durmaz: "Dünyanın en aptal sloganı 'Hep Destek Tam Destek' " | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A. Durmaz: "Dünyanın en aptal sloganı 'Hep Destek Tam Destek' "

Ha birde buyukşerefsizlik yapiyor Ertem ve ekibi. Abdulkerim konusurken arkada copculer krali gibi acikli bir background music. Niye fener yenildi diye.
Besiktas yenilseydi mumkun degil boyle dram muzigi calmazlardi.
Daha cok hakem hatalari vs konusulurdu.
Bayern macini unutturdu serefsizler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Harbiden öyle bunu Abdul reyiz bile anlamışken bile burada kötü oynadığı bariz olan bir oyuncuyu eleştirince yok hep destek tam destek köstek olmayın goygoyları ulan sanki biz söyleyince oynamasını engelliyoruz var olandan şikayetimizi dile getiriyoruz. Sanırım Türk insanın biat kültürüne yorulabilir bu bakış açısı tabii bana göre ve bu konuda hiç bilgim yok ama fikrim var işte.

Fb taraftarı döne döne bi hal oluyor yav. Haftaya kazansa yine KOCAMAN sevdalandık sloganlarını her yerde söylerler. Gerçekten bu leş kadro bu leş hoca bu leş oyunla buraya kadar gelmeleri benim sinirimi bozuyor. Hakkım varsa helal etmiyorum buraya kadar ittirdikleri o kadar açık ki.

Abdülkerim Durmaz: "Beşiktaş mağlubiyetini hazmetmek için 3. sodamı içiyorum. Aykut Kocaman sağ olsun."

Pl7OJN.jpg

ayrica sinan denen dallama takmis 10 kisi kalmaya. Iddia ediyorum bayern 10 kisi kalsaydi ve besiktas kazayla 1-0 falan yenseydi bayerni bu sefer iste bak barcelona bile olsa 10 kisi bayerni yenemezdi. ustelik 11 kisi olsalardi yine tokatlardik. vs vs diyecekti. iste bjk'den nefret etmemin nedeni

ayrica sinan denen dallama takmis 10 kisi kalmaya. Iddia ediyorum bayern 10 kisi kalsaydi ve besiktas kazayla 1-0 falan yenseydi bayerni bu sefer iste bak barcelona bile olsa 10 kisi bayerni yenemezdi. ustelik 11 kisi olsalardi yine tokatlardik. vs vs diyecekti. iste bjk'den nefret etmemin nedeni

Bende idda ediyorum beşiktaş 10 kişi kalma psikolojisiyle geriye yaslandı eğer oynamak için çıksaydı ileri en az 8 olurdu maç..

Şunu bir anlasak. Eleştiriden zarar gelmeyeceğini, hataların görülüp düzeltilmesi için eleştirinin faydalı ve gerekli olduğunu.

Yine Uğur'a katılıyorum, forumda eleştiri yapılınca köstek olunuyor gibi bir hava estiriliyor. Bunun için bir çok kez düşmanlık, nefret ve benzeri ağar söylemler kullanılıyor. Altı üstü eleştiri olduğunu, bizim burada yazdıklarımız ile takımda yer yerinden oynamadığını anlamak güç olmasa gerek.

Son düzenleme:
Harbiden öyle bunu Abdul reyiz bile anlamışken bile burada kötü oynadığı bariz olan bir oyuncuyu eleştirince yok hep destek tam destek köstek olmayın goygoyları ulan sanki biz söyleyince oynamasını engelliyoruz var olandan şikayetimizi dile getiriyoruz. Sanırım Türk insanın biat kültürüne yorulabilir bu bakış açısı tabii bana göre ve bu konuda hiç bilgim yok ama fikrim var işte.

Avanak Apti filminin theme'ini caliyolardi eskiden
Apoynan t gecme niyeti olmasi mumkun

ula yanlis msji quotlamisim
ugur
buna edecektim :asd22:

Ha birde buyukşerefsizlik yapiyor Ertem ve ekibi. Abdulkerim konusurken arkada copculer krali gibi acikli bir background music. Niye fener yenildi diye.
Besiktas yenilseydi mumkun degil boyle dram muzigi calmazlardi.
Daha cok hakem hatalari vs konusulurdu.
Bayern macini unutturdu serefsizler

Avanak Apti filminin theme'ini caliyolardi eskiden
Apoynan t gecme niyeti olmasi mumkun

Eleştiri yapılır burada düşmanca yapanlar var

Görmek isteyenleri Belhanda konusuna davet ediyorum ya da Ndiaye(Gitmiş olmasına rağmen hala sallanıyor)

Üst Alt