A Grubu M:1 | Fransa 2-1 Romanya | M.S | 10 Haziran | TRT 1 - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Grubu M:1 | Fransa 2-1 Romanya | M.S | 10 Haziran | TRT 1

Yav kardeşim adamların ülkesine göçmüş vaktinde bu adamlar, o yüzden de nüfusları fazla o ülkede, neden göçmüş onu sorgula bi'. Neden Türkiye değil de Fransa?

O kadar siyahi topçu çıkarmış Fransa, neden kullanmasın? Bu bildiğin ırkçılık olur yahu.

Yav kardeşim adamların ülkesine göçmüş vaktinde bu adamlar, o yüzden de nüfusları fazla o ülkede, neden göçmüş onu sorgula bi'. Neden Türkiye değil de Fransa?

O kadar siyahi topçu çıkarmış Fransa, neden kullanmasın? Bu bildiğin ırkçılık olur yahu.
Komik misin kardeşim?

Sen önce sorgula bi ondan sonra yaz

Fransa afrikayı komple sömürdüğü için tüm kaynaklarını,zenginliklerini kendi ülkesine aktardığı için bu insanların ülkesine fakirlik ve iç savaş kaldığı için başka çaresi yok diye oraya gidiyorlar.
Fransız sömürgesi ülkelerden geliyorlar Türkiye sömürgesi değil.
Sömürülmeseler adamlar kendi ülkesinde yaşar.

Futbol çerçevesi içerisinde görüşlerimi söyledim ayrıca neresi ırkçılık

Komik misin kardeşim?

Sen önce sorgula bi ondan sonra yaz

Fransa afrikayı komple sömürdüğü için tüm kaynaklarını,zenginliklerini kendi ülkesine aktardığı için bu insanların ülkesine fakirlik ve iç savaş kaldığı için başka çaresi yok diye oraya gidiyorlar.
Fransız sömürgesi ülkelerden geliyorlar Türkiye sömürgesi değil.
Sömürülmeseler adamlar kendi ülkesinde yaşar.

Futbol çerçevesi içerisinde görüşlerimi söyledim ayrıca neresi ırkçılık

Saçma saçma konuşma.

Ben oradaki insanlara çiçek atmışlar onlar da karşılığında göçmüş mü dedim?

Bir sebebi var diyoruz işte sen de söylüyorsun sebebini.

Saçma saçma konuşma.

Ben oradaki insanlara çiçek atmışlar onlar da karşılığında göçmüş mü dedim?

Bir sebebi var diyoruz işte sen de söylüyorsun sebebini.

Neden Fransa , Türkiye değil derken fransa'ya üstünlük atfediyorsun gibi anlaşılıyor
Daha net yazman lazım.

Ayrıca yorumlarımı tekrar oku futbol içerisinde bence haksız bir durum diyorum genel özeti bu
Bunun ırkçılıkla ne ilgisi var

Neden Fransa , Türkiye değil derken fransa'ya üstünlük atfediyorsun gibi anlaşılıyor
Daha net yazman lazım.

Ayrıca yorumlarımı tekrar oku futbol içerisinde bence haksız bir durum diyorum genel özeti bu
Bunun ırkçılıkla ne ilgisi var

Üstünlük atfettiğim anlamı falan çıkmaz Türkiye'ye gelmemelerinin Fransa'ya gitmelerinin bir sebebi var diyorum sadece. Fransa'nın sebep hanesine bir artı koyuyorum burada övgü hanesine değil. (Sebep olumlu olmak zorunda değil.)

Ben de diyorum ki böyle saçma bir uygulamaya girişirsen "bu ırkçılık olur" (gelecek zaman)

Yani düşünceye ırkçı denilmiyor burada, çıkacak sonuç kastediliyor.

Dersimi
z bitmiştir.

Üstünlük atfettiğim anlamı falan çıkmaz Türkiye'ye gelmemelerinin Fransa'ya gitmelerinin bir sebebi var diyorum sadece. Fransa'nın sebep hanesine bir artı koyuyorum burada övgü hanesine değil. (Sebep olumlu olmak zorunda değil.)

Ben de diyorum ki böyle saçma bir uygulamaya girişirsen "bu ırkçılık olur" (gelecek zaman)

Yani düşünceye ırkçı denilmiyor burada, çıkacak sonuç kastediliyor.

Dersimi
z bitmiştir.

Alakası yok fransa gider afrikayı turlar tüm yeteneği olan potansiyeli olan afrikalıları alır ülkesine götürür sonra kendi milli takımında oynatır
Ben bunu haksız rekabet olarak görüyorum. Sana yada başkasına göre olmayadabilir.
Sanki hepsi doğuştan Fransa'da yaşayan tipler hiç keşfedilip afrikadan getirilenler yok mu aralarında illa ki vardır

Diğer takımların oyuncu havuzu çok darken fransa kendi ülkesi hariç 10-15 ülkeninde havuzuna hakim oluyor.
Buna bir kota getirilmeli diyorum
Bütün ülkeler bu tarz işlere kalkışsa bu iş milli takımlıktan çıkar kulüp takımı gibi bir şey olur.
Özetle bunun haksız bir iş olduğunu ben düşünüyorum kimse katılmak zorunda falan değil. Benim görüşüm böyle
Gelecek zamanda da ırkçılıkla alakalı olmaz ben ırkçılıkla ne alakası var derken de geniş zaman olarak dedim
Ne bugün ne yarın buna bir kota getirmek ırkçılık olmaz.

Afra tafralara bak yesinler senin dersini :D
Şu triplere bak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alakası yok fransa gider afrikayı turlar tüm yeteneği olan potansiyeli olan afrikalıları alır ülkesine götürür sonra kendi milli takımında oynatır
Ben bunu haksız rekabet olarak görüyorum. Sana yada başkasına göre olmayadabilir.
Sanki hepsi doğuştan Fransa'da yaşayan tipler hiç keşfedilip afrikadan getirilenler yok mu aralarında illa ki vardır

Diğer takımların oyuncu havuzu çok darken fransa kendi ülkesi hariç 10-15 ülkeninde havuzuna hakim oluyor.
Buna bir kota getirilmeli diyorum
Bütün ülkeler bu tarz işlere kalkışsa bu iş milli takımlıktan çıkar kulüp takımı gibi bir şey olur.
Özetle bunun haksız bir iş olduğunu ben düşünüyorum kimse katılmak zorunda falan değil. Benim görüşüm böyle
Gelecek zamanda da ırkçılıkla alakalı olmaz ben ırkçılıkla ne alakası var derken de geniş zaman olarak dedim
Ne bugün ne yarın buna bir kota getirmek ırkçılık olmaz.

Afra tafralara bak yesinler senin dersini :D
Şu triplere bak

Bi
z başkasının görüşü sanıyorduk sanki bir de üsteleye üsteleye söylemiş. :D

Ne yapalım senin görüşün buysa benim görüşümde bu çarpıştırmanın bir manası yoksa forumu kaldırabilir
z boşuna kota yiyoruz burada.

Dersi de afiyetle yemişe ben
ziyorsun. Dayanamayıp sövmenden belli. :asd22: Bal şeker olsun diyelim.

Son düzenleme:
Biz başkasının görüşü sanıyorduk sanki bir de üsteleye üsteleye söylemiş. :D

Ne yapalım senin görüşün buysa benim görüşümde bu çarpıştırmanın bir manası yoksa forumu kaldırabilir
z boşuna kota yiyoruz burada.

Dersi de afiyetle yemişe ben
ziyorsun. Dayanamayıp sövmenden belli. :asd22: Bal şeker olsun diyelim.

Seninle demenle ezik falan olacağım yok

Klavye elinde karşında ekran kendini tatmin etmeye çalışan avelin tekisin
Saçma sapan uzatıyorsunuz o yüzden daha fazla uğraşmamak için bu benim görüşüm katılmayabilirsiniz diyerek, konunun daha fazla uzamasını istemediğim için ve bu konu hakkında tartışmaktan sıkıldığım için öyle yazıyorum.
Kendini zeki sanan geri zekalı seni

Off forumda laf soktun kendince senden zekisi havalısı yok artık
Helal sana

Moderatör tarafında düzenlendi:
Seninle demenle ezik falan olacağım yok

Klavye elinde karşında ekran kendini tatmin etmeye çalışan avelin tekisin
Saçma sapan uzatıyorsunuz o yüzden daha fazla uğraşmamak için bu benim görüşüm katılmayabilirsiniz diyerek, konunun daha fazla uzamasını istemediğim için ve bu konu hakkında tartışmaktan sıkıldığım için öyle yazıyorum.
Kendini zeki sanan geri zekalı seni

Off forumda laf soktun kendince senden zekisi havalısı yok artık
Helal sana

Ben sıkılmamıştım sanki. Boşuna mı kısa kesiyorum burada? Senle tartışarak mı tatmin olacakmışım yav gece gece uğraştığım şeylere bak neyse.

Mesajını da editliyorum forum temizliği için. Ettiğin küfürler gram umurumdaysa bu tartışma iki olsun.

Son düzenleme:
Üst Alt