Euro 2020 A Grubu M:1 | Türkiye 0-3 İtalya | MS | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 A Grubu M:1 | Türkiye 0-3 İtalya | MS | 11 Haziran | TRT 1

Genelde rakip topa sahip oldugunda çok tehlikeli bir takim oluyoruz yanliz Mancini çuk diye topu bize birakirsa ne olur bilmiyorum. Iki takimda savunma agirlikli çikar ve çok sıkıcı bir maç olur diyorum. Tahminim 0-0

Beraberlik iyi sonuç sonraki 2 maçı Azerbaycan'da kazanıp grubu lider bitiririz ülke puanı açısından çok kritik bir turnuva en az çeyrek final görmeliyiz kulüp takımlarımızın Avrupa'da kötü performans gösterdiği son yıllarda ülke puanımız yerlerde sürünüyor yakında şampiyonlar ligine hiç takım gönderemeyeceğiz neredeyse buradan alacağımız puanlar ve dünya kupasına gitmemiz ülke futbolu açısından hayati önemde

Beraberlik iyi sonuç sonraki 2 maçı Azerbaycan'da kazanıp grubu lider bitiririz ülke puanı açısından çok kritik bir turnuva en az çeyrek final görmeliyiz kulüp takımlarımızın Avrupa'da kötü performans gösterdiği son yıllarda ülke puanımız yerlerde sürünüyor yakında şampiyonlar ligine hiç takım gönderemeyeceğiz neredeyse buradan alacağımız puanlar ve dünya kupasına gitmemiz ülke futbolu açısından hayati önemde
milli takimin galibiyeti ülke puanina etki etmiyor diye biliyorum renkdas

Milli takimin puaniyla kuluplerin topladigi ulke puani tamamen farkli seyler. Euro 2020'yi de alsan Dunya kupasini da alsan kuluplerin sampiyonlar ligine gitmesine hicbir etkisi olmayacak.

Milli takimin puaniyla kuluplerin topladigi ulke puani tamamen farkli seyler. Euro 2020'yi de alsan Dunya kupasini da alsan kuluplerin sampiyonlar ligine gitmesine hicbir etkisi olmayacak.
hadi ya ne saçma kural yeni duydum ben hep etki ediyor diye düşünüyordum o zaman neden destekleyelim ki çeyrek final oynamakla gruptan çıkamamak arasında ne fark var sadece oyuncular prim yapacak Kerem, Taylan falan oynarsa piyasasını artıracak, ülke reklamı olacak, tur geçtikçe daha çok para kazanacaklar falan desteklemek için sadece bu nedenler var para ödülü ne kadar oyuncular mı alıyor TFF'mi bilen var mı

Üst Alt