Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

A Haber'den FETÖ Vurgusu!

Kulüp gerekli açıklamaları yapmalı yoksa bir çok kişinin ağzına sakız olacak bu haber

Ülkede biri osursa bu Feto’cu osuruğu diye Fetö’ye bağlanıyor olay. Cidden inanılmaz bir duruma geldi artık, cidden yeter artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam işte şimdi ağızlarına sakızı verdik. Cak cak çiğnerler. Ne gerek var abi böyle saçma sapan bir kareografi ile malzeme veriyorsunuz.
2-3 maçta saha kapatma cezası alırız zaten.
Şimdi bu olaydan sonra devlet gözündede hedef haline geliriz. Bu seneyi çöpe atmasak bari.

Ayrıca gerçekten ne gerek vardi böyle bi kareografiye.

Tamam işte şimdi ağızlarına sakızı verdik. Cak cak çiğnerler. Ne gerek var abi böyle saçma sapan bir kareografi ile malzeme veriyorsunuz.
2-3 maçta saha kapatma cezası alırız zaten.
Şimdi bu olaydan sonra devlet gözündede hedef haline geliriz. Bu seneyi çöpe atmasak bari.

Ayrıca gerçekten ne gerek vardi böyle bi kareografiye.
Zaten çok saçma sapan birşeydi,kareografi yapacaklarına adam gibi takımı destekleselerdi. Düzgün taraftar olsaydı bugün en az 1 gol fazla atardık.

ne fetösü allahim...
bence sacmaydi ama anlatilan son yillardir cok kötüydük artik ayaga kalkma vakti geldi, bu yüzden bazilari bizden yararlanip güclü gözüktüler, ne alaka simdi fetö falan?

f. Gülen bu hafta içi ayağa kalk demiş ve Rocky Pensilvanya'da çekilmiş.. Gülmeyin 10 dakika önce fenerli ve bjkli arkadaşlarıma koreografinin fetöyle alakasının olmadığını anlatmaya çalışıyordum ciddi ciddi öyle düşünen embesiller var yani

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Gülen bu hafta içi ayağa kalk demiş ve Rocky Pensilvanya'da çekilmiş.. Gülmeyin 10 dakika önce fenerli ve bjkli arkadaşlarıma koreografinin fetöyle alakasının olmadığını anlatmaya çalışıyordum ciddi ciddi öyle düşünen embesiller var yani

Geçen yılda da deniyordu sen diz çöktüğün için diğerleri büyük görünüyor ayağa kalk diye.Rocky olmamış tabi de buradan Fetö çıkarmak aşırı saçma.

gündemde kötü olan herşey bizle yorumlanması alışılageldi artık.
mesela önceden apocuydu galatasaray. pkk ile bağdaştırırlardı. (üstelik yine bi fb maçında yapılan tribün şovdan dolayı doruk noktasına ulaşmıştı bu muhabbet)
şimdi fetöcu oldu çünkü gündemdeki tehlike o
hiç bişey bulamasalar fransız oluyor kulüp.
gavatlar 10-0 kazanır bişey olmaz herkesin 6- 7 attığı takımı biz 8-0 yeneriz şikeci oluruz. at şikesi yaparlar inşaat şikesi yaparlar 1000lerce tapede adımız geçmez ama laf gene bizimkilere gelir.
gündemde öcü olan ne varsa galatasaray hep ocudur onlar için.
kulübü kapatında sizde kurtulun bizde kurtulalım amk artık. enazından pisliğinizden çırpınmaktan kurtuluruz

Geçen yılda da deniyordu sen diz çöktüğün için diğerleri büyük görünüyor ayağa kalk diye.Rocky olmamış tabi de buradan Fetö çıkarmak aşırı saçma.

Ya zaten bizim 1 yıldır söylediğimiz sloganın 2 kelimesinden ve Rocky gibi kült bir film üzerinden bu bağlantıyı kurmak saçmalıktan da öte bir şey ama öyle düşünen binlerce fenerli ve bjkli var şu an yani. Seviye çok düşük maalesef..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir tane fetocu milletvekili ayiklayamamisken meclisten, Galatasaray fetocu demek adiliktir.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

f. Gülen bu hafta içi ayağa kalk demiş ve Rocky Pensilvanya'da çekilmiş.. Gülmeyin 10 dakika önce fenerli ve bjkli arkadaşlarıma koreografinin fetöyle alakasının olmadığını anlatmaya çalışıyordum ciddi ciddi öyle düşünen embesiller var yani

o2 israfı ben olsam bokunuzda boğulun derdim

Üst Alt