A.Ligi L Grubu 6.Maç | Beşiktaş 2-0 Rapid Wien | 15 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Ligi L Grubu 6.Maç | Beşiktaş 2-0 Rapid Wien | 15 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: A.Ligi L Grubu 6.Maç | Beşiktaş 2-0 Rapid Wien | 15 Aralık | Maç Sonucu

Beşiktaş'ın santrafor sorunu var Schuster hiç çekinmeden Ali Kuçik'i oynatabiliyor. Biz ise hâla konuşuyoruz Cem veya Anıl oynarmı oynamazmı diye.

Ali Kucik yetenekli, ama fizigi su an icin yeterli gucte degil. Bu tip maclara alisik degil, ama bugun ligde oynadigindan cok daha iyi oynadi. Teknik kapasitesi yuksek, suratli bir genc.

ali kuçik naptı ben bilmiyorum:( onun yerine bobo olsa,bugün rapidlileri ağlatırdık

Ersin abartma genç oyuncu hemen iyi başlamaz sabredemessen yabancılara mahkumsun yada şansına ersan yada cenk gibi gençleri keşfedeceksin.Maç yorumum güzel maçtı 1 saatte olsa q7yi izleyebildim umarım birşeyi yoktur.Ali kuçikin 1 sene daha pişmesi gerekiyor inanıyorum ben hadi hayırlısı cuma günü kuralar var :)

Bu Tabata tam sopalık ha. :sopa: Bu keko yüzünden Delgado'yu harcadılar bide.

Ersin abartma genç oyuncu hemen iyi başlamaz sabredemessen yabancılara mahkumsun yada şansına ersan yada cenk gibi gençleri keşfedeceksin.Maç yorumum güzel maçtı 1 saatte olsa q7yi izleyebildim umarım birşeyi yoktur.Ali kuçikin 1 sene daha pişmesi gerekiyor inanıyorum ben hadi hayırlısı cuma günü kuralar var :)

Furkan kura da kimi istiyorsun :)

Rövanşı illa ki alacağız diyorsun yani :) Hadi bakalım :) Gönlünüze göre olsun.

İnşallah :) Bu arada cenki demeden geçemiyorum nasıl nihatın portoya attıgı gole ağzım açık 2 dakika kaldıysam cenkin o insan üstü kurtarışınada öyle kaldım rüştü bu adama kefil olmuştu rüştü sağolasın sende :)

İnşallah :) Bu arada cenki demeden geçemiyorum nasıl nihatın portoya attıgı gole ağzım açık 2 dakika kaldıysam cenkin o insan üstü kurtarışınada öyle kaldım rüştü bu adama kefil olmuştu rüştü sağolasın sende :)

Güzel çıkardı hakikaten. Umarım diğer turlarda da böyle devam eder. Yoksa bizim maçtaki gibi olmayacak bir top alırsa içeri Avrupa arenasında telafisi çok zor olur.

Güzel çıkardı hakikaten. Umarım diğer turlarda da böyle devam eder. Yoksa bizim maçtaki gibi olmayacak bir top alırsa içeri Avrupa arenasında telafisi çok zor olur.

Maçı kafasında bitirdiği için böyle hata yaptı yoksa ondan önce ne kurtarışlar yapmıştı daha tecrübe edinecektir

Bence bize Hollanda takimi dusecek. Icimden bir ses PSV diyor. Affelay'in gidisiyle pek zor olmaz.

Biz geçen yıl kimi istediysek ya da nasıl bi oyuncu istediysek bu sene BJK aldı. Guti ve Q7 nokta transfer olurdu bizde.

dengemiz bir takım çıksında,bir çeyrek finali görelim gene.

Üst Alt