A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı

Cevap: A Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı

Kadro bu kez cok güzel. SS 62'de oynamaz umarim Almanya'ya karsi.

Umut, Mevlüt, Ömer ve Hamit gibi iyi isimler katilmis.

Serdar Kesimal'in olmamasıyla topları bam güm ileri vurma oranımız yüzde 50 düşecek. İnşallah Ömer Toprak 11 başlar.

o alinmis, bu alinmis fark etmez aslinda. kacinci macimiza cikiyoruz, hala oturmus bir takimimiz yok. bireysel olarak da oyuncularimiz zaten cok kötü ya da form grafikleri cok düsük.

almanlari yenmemiz imkansiz ne yazikki, lanet olsun!

Volkan

Gönül

Servet

Egemen - Toprak

Balta

-

Selcuk Inan

Emre B.

Hamit

-

G.Töre

Burak

Arda

Cok güzel kadro bence.

Arda ilk defa Almanya'ya karsi bi macta sahada olucak. Daha önceki maclarimizda Arda yoktu yanilmiyorsam.

---------------------------Volkan Demirel------------------------------

Sabri Sarioglu --------Egemen Korkmaz---Gökhan Zan-------Hakan Balta

--------------------Mehmet Topal---Mehmet Aurelio-------------------

--------------------------Hamit Altintop-------------------------------

Burak Yilmaz---------------Umut Bulut----------------------Arda Turan

:tiphat:

beşiketalılar hem bizim futbolcuları almıyor diyorlar hem de bizim futbolcular sakatlanmasın oynamasın diyorlar. bukadar mal topluluk görmedim dicem yalan olur. gördüm. angutlardan bi farkı yok şrfsizlerin gözümde. birtane karga bizim topcular oynamasın almanya 10 atsın diyor. dagda terörist niye ararsınki.

Su Selcuk Sahini gorunce deliriyorum ya 0 yetenekle nasıl layik gorurler o formaya anlamıyorum

beşiketalılar hem bizim futbolcuları almıyor diyorlar hem de bizim futbolcular sakatlanmasın oynamasın diyorlar. bukadar mal topluluk görmedim dicem yalan olur. gördüm. angutlardan bi farkı yok şrfsizlerin gözümde. birtane karga bizim topcular oynamasın almanya 10 atsın diyor. dagda terörist niye ararsınki.

Beşiktaş maçları ve konularında attığın taklaları hayretle takip ediyoruz,hayranınız.

Neciptir,Alperdir önceki 3 maçta kadroya alınabilirdi.As oyuncuların çoğu sakattı,o zaman için bende destekliyordum.Şimdi sakat oyuncular geri dönüyor.Hamit'in,Emre'nin,Selçuk'un -İnan- yerine bir Necip bir Portuk koyulacak değil.Özellikle Necip'in düşen formuda var.Bir Beşiktaş'lı olarak bunu söyleyebilirim.Ama yinede;Selçuk ne işin var olum senin burada ? :asd:

| Gönül - Toprak - Egemen - İsmail | tarzı bir defans işimizi görür.Orta sahada Nuri dışında bir eksiğimiz yok.Topal-Aurelio

ile dirençli bir orta saha kurulabilir.-Şahin yerinede Aurelio'yu izlemeyi yeğlerim bu arada.-Bu ikilinin önüne konacak yaratıcı bir üçlü,uç forveti acayip şekilde rahatlatır.Kaleyede Tolga geçer umarım.

İlk 11 düzgün seçilirse Almanya maçından puan çıkarabilme olasılığımız olduğuna inanıyorum.Maç trafiği yoğun,kondisyonlar üst düzeyde.İzleyip görelim. :sopa:

Üst Alt