A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Olabilecek en iyi kadroya Konya'nın yedek stoperini yazan renktaşımızı bir kez daha selamlayalım

Semih fanboyu olduğun için bu yaklaşımını çok yadırgamıyorum ama eldeki kadroda ramos yok alınabilecek oyuncular üç aşağı beş yukarı bu adamlar. Selim'i genç diye yazdım kadroya ama asıl hak eden Yalçın bana kalırsa. Semih'in Yançın'dan daha iyi bir performans gösterdiğini düşünüyorsan bu sana daha futbol konuşmaya gerek yok sanırım.

Semih fanboyu olduğun için bu yaklaşımını çok yadırgamıyorum ama eldeki kadroda ramos yok alınabilecek oyuncular üç aşağı beş yukarı bu adamlar. Selim'i genç diye yazdım kadroya ama asıl hak eden Yalçın bana kalırsa. Semih'in Yançın'dan daha iyi bir performans gösterdiğini düşünüyorsan bu sana daha futbol konuşmaya gerek yok sanırım.

Başakşehir'le Konya'yla bizim takım savunmamızı bir tutuyorsan sana helal olsun esas.

Genç diye yazdığın adam Semih'ten 6 ay küçük, üstüne Konya'da bile kadroya giremeyen bir adam. Daha neyini savunuyorsan :red:

Bari yazacaksan Konya'nın yedek değil as stoperini yazsaydın kadroya o bile daha mantıklı olurdu.

Adamlar puan tablosuna bakıyor en az golü kim yemişse yerli stoper sallıyor bir tane kadroya. Yedek mi oynamış mı o bile umurlarında değil.

O kadro da kurulabilecek en iyi kadro oluyor.

Maalesef forumumuzun geldiği nokta içler acısı.

Maalesef yine cahil cahil yorum yapanlar var. Nuri Sahin uzun süre sakatlik yasadi ve ligin 2. yarisinda forma bulmaya basladi. Bu adamin teknigi, oyun zekasi, taktik bilgisi bizim TR ligi oyuncularini 20 ye katlar. Biri sakatlansa veya oyunu sogutmak istesen gözün kapali koyarsin zira ne verecegi belli. Ozan Tufan bana görede yetenekleri kisitli bir eleman ama adamin sahada basmadigi yer yok. böyle adamlara her zaman ihtiyac olur. teknik ve pas yapan oyuncu yeterince var takimda. Ozan bu oyuncularin arkasini temizliyor. Bunu da görün artik. Onun disinda Olcay Sahan da sonradan girip oyunu hareketlendiren tecrübeli bir isim. Gol yollarinda da etkili ve hirsli bir oyuncu. Ben olsamda bende yasin veya alper yerine Olcayi yazarim. Stoperde eksigimiz var evet ama o pozisyonda ne zaman iyiydik?? Basarili olursak yine atarak oluruz. gerisi fasa fiso.

Ömer'in hala Milli Takımı reddettiğini bilmeyenler var enteresan.

Bir dönem çağrılıp gelmemişti. (Hakan'la gelmedikleri bir dönem vardı. Bu daha sonraydı diye hatırlıyorum.) Ama daha sonra Fatih Terim'in Almanya'daki oyuncularla görüşmesinden yansıyan bir fotoğraf vardı. Herkes bir aradaydı. Orada Ömer bundan sonra gelir yorumu yapılıyordu ama olmadı görünüşe göre.
Fotoğrafı da ekleyeyim. Haberin tarihi : 30 Ekim 15.

terimden-omer-toprak-surprizi,82D2DKfWKE-E9lbUlrTZNg.jpg

Son düzenleme:
Ömer'in gelmek istememesi Terim'e yapilmis bir terbiyesizlik mi oluyor? Vallah Töre yatip kalkip dua etsin Ömer'in hukuk yoluna ulasmadigi icin.

Ömer sonuna kadar hakli bu konuda, yok sen bizi red ettin biz de bir daha cagirmayiz olayi sacma. Nedensiz olsa tamam eyvallah da adam silah cekmis resmen, Allah korusun sen böyle bir olay yasasan sen de istemezsin sana silah ceken adamla bir daha ayni ortamda bulunmayi. Ayni ortami gectim o adami hayatinda bir daha görmek istemezsin.

iyide olayin icinde hakan calhanogluda vardi, oda ömer toprak gibi davransaydi simdi milli takimin kadrosunda olmazdi, zaten kimse gidip töre ile kanka olsunlar demedi, ama sen milli takimlar hocasina fatih terim gibi bir adama o kadroya alinirsa ben yokum diye rest cekersen oda seni almaz..hala neyin tartismasini yapiyoruz bu konuda anlamiyorum? aslinda Melo - riera Olayina cok benziyor , normalde melo o olaydan sonra fatih hoca medyanin gazina gelip meloyu kovsaydi 2 sampiyonlugumuz ezikbahceye hediye olacakti..sonucta kadroyu yapan hocadir tercihlerine saygi duyacaksin , duymassanda disarda kalirsin..

Adamlar puan tablosuna bakıyor en az golü kim yemişse yerli stoper sallıyor bir tane kadroya. Yedek mi oynamış mı o bile umurlarında değil.

O kadro da kurulabilecek en iyi kadro oluyor.

Maalesef forumumuzun geldiği nokta içler acısı.

insan gercekten hayret ediyor, hayret etmekten baska konulara yogunlasamiyor

Başakşehir'le Konya'yla bizim takım savunmamızı bir tutuyorsan sana helal olsun esas.

Genç diye yazdığın adam Semih'ten 6 ay küçük, üstüne Konya'da bile kadroya giremeyen bir adam. Daha neyini savunuyorsan :red:

Bari yazacaksan Konya'nın yedek değil as stoperini yazsaydın kadroya o bile daha mantıklı olurdu.

Başakşehir ve Konya ile bizim takım savunmamızı bir tutmuyorum hatta bizim takım savunmamız rezil. Takım savunmamızın rezil olmasının baş sorumlusuda Amcamın oğlu değil başta semih kaya olmak üzere defans hattımızı oluşturan adamlar. Aynı şekilde onların savunma hattının iyi olmasının sebebide Yalçın gibi istikrarlı oyunculardan kurulu bir takım olmaları.

Semih Kaya hakkinda da bir seyler yazmam elzem oldu. Semih Kaya bu aralar formsuz. Bir ask yasadi, nisanlandi, evlendi. Belki akli baska yönlere kaymis olabilir. Semih daha cok genc ve bence önümüzdeki yillarda olgunlasinca top class bir stoper olabilir. Her oyuncu kötü bir sezon gecirebilir.

Semih'e sallayanlar var. Tamam, semih eski performansindan biraz uzak fakat adam sampiyonlar liginde oynamis birisi, iyi forvetlere karsi oynamis birisi, zaten yedekte oturacak. Onun yerine kimi alsin? Caglar ve Atinc yetenekli olabilir ama su an semih onlardan daha önde.

Tore'yi cagirmadina gore ahmet calik'in yerine omer toprak'i kesinlikle cagirmasi lazimdi, zaten yunus'u seyretmeye gidince toprak'la da gorustu neyin egosu bu... 1 hafta once omer'i dusunduk diyon, tore'yi kadroda olmadigi zaman cagir diyo omer, sen ahmet calik'i cagiriyon, adam defans yapmasini bile bilmiyor gorduk karadag macinda

Bir dönem çağrılıp gelmemişti. (Hakan'la gelmedikleri bir dönem vardı. Bu daha sonraydı diye hatırlıyorum.) Ama daha sonra Fatih Terim'in Almanya'daki oyuncularla görüşmesinden yansıyan bir fotoğraf vardı. Herkes bir aradaydı. Orada Ömer bundan sonra gelir yorumu yapılıyordu ama olmadı görünüşe göre.
Fotoğrafı da ekleyeyim. Haberin tarihi : 30 Ekim 15.

Ben de dediğin gibi biliyorum. Gökhan'la sıkıntı yaşadığı zaman gelmemesi normaldi. Adam haklıydı. Ama sonradan sorun çözüldükten sonra da reddetti adam gelmeyi. İstemiyor demek ki yapacak bir şey yok.

Başakşehir ve Konya ile bizim takım savunmamızı bir tutmuyorum hatta bizim takım savunmamız rezil. Takım savunmamızın rezil olmasının baş sorumlusuda Amcamın oğlu değil başta semih kaya olmak üzere defans hattımızı oluşturan adamlar. Aynı şekilde onların savunma hattının iyi olmasının sebebide Yalçın gibi istikrarlı oyunculardan kurulu bir takım olmaları.

Takım savunması=stoper anlayışına uygun bir mesaj.:red:

Başakşehir'in sahada geri dönmeyen 1 tane oyuncusu yok, 9-10 tane oyuncuyu aynı karede görebiliyorsun maçın herhangi bir anında.

Bu şekilde savunmayla Yalçın'ı sezonun en iyi 11'ine yazarım fakat avrupa şampiyonası kadrosuna yazmam.

Ali Turan da sezonun en iyi stoperlerinden biri. Hatta belki Yalçın'dan da iyiydi performansı.

Selim'i kadroya yazacağına onu yazsaydın bari.

Üst Alt