A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Oynamıyorum dedi oynamıyorum ft bırakınca mt yi o zaman girebilir elemelerde bile hiç katkısı olmamış çıkmışsın burda yok neden kadroda yok diyorsun elemelerde oynayanlara ayıp değil mi ömer hiç yoktan gelicek hop oynuyacak yok öyle dünya.

almanyada

Sane,weigl,kimmich,gomez her maci oynadilar elemelerde dogru haklisin. Dogal olarak yeni gelenler olur eskilerin yerlerine. Dedigim gibi büyük bir hata Topragi almamak

CjyuvH7XEAACmZA.jpg

çok gereksiz isimler var kadroda. Ozan ne yapmış ki milli takıma alınıyor. Fatih Terim muhtemelen bu çocuğu onbirde oynatacak ve bakın ben hocayım nasılda oynatıyorum ama dedirtmeye çalışıyor kendine herhalde. Kale kötü, defans ehh, forvet kötü bir tek orta saha iyi.

ozan,olcay,ismail,nuri,ahmet çalık olmasa da olurdu.

Onun dışında sinan,alper ve ömer de alınmalıydı. bakalım turnuvada yine şans yanımızda olacak mı

Aytaç transfer edilse 10 sayfa kafa açardınız yav anadolu takımlarında bile oynayamamış diye

Şimdi kıymete bindi adam
Bir de izlemeden istiyor millet. Allah aşkına burada kimler takip etti ki Darmstadt'ı da istiyor bu adamı.

Ben şahsen denenmeli demiştim, çünkü adamı izledim tüm sezon boyunca. Bir kere bu adamın manyak bir hava hakimiyeti var hem defans hem de ofansta. Bu da bildiğin üzere onlarca yıldır ülke futbolunun kanayan yarası -
duran toplardaki zaaf.

Bu stoper kıtlığında mutlaka denenmesi gereken adamlardan biriydi. Aytaç bu sezon ya 6 ya da 7 tane mi ne gol attı hepsi de duran toptan sanırım bir tanesi hariç hepsi de kafayla.

Neyse konu Aytaç değil zaten, dediğine katılıyorum 100% öyle olurdu kadroya alınsaydı eleştiriler büyük olurdu yok Almanya'nın köy takımının adamına mı kaldık vs diye.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

nuri nasil gider lan napti yatmaktan baska ter dökmeden adam turnuvaya gidiyo
olcay desen yasinden les alperi nasil almazsin?
ersan harikalar yaratiyo cinde niye almadin?
töre kesinlikle olmaliydi onun hizina yipratisina ihtiyacimiz olurdu!
terim beni yanilttin

nuri nasil gider lan napti yatmaktan baska ter dökmeden adam turnuvaya gidiyo
olcay desen yasinden les alperi nasil almazsin?
ersan harikalar yaratiyo cinde niye almadin?
töre kesinlikle olmaliydi onun hizina yipratisina ihtiyacimiz olurdu!
terim beni yanilttin

Ersan ne türlü harikalar yaratıyormuş Çin de ? :D

Takip etmediğim için merak ettim, adam ağzıyla kuş mu tutuyor. Adam bildiğin kazma ama Semih'in Ahmet Çalık'ın falan yer aldığı bir takımda Ersan da oynar yani.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Anlatmak istediğim konu şu. Takım stoper konusunda sıkıntı yaşıyor bunda hem fikiriz. Adamlar bunun farkında o yüzdende milli takımdaki bu stoper sıkıntısına rağmen milli takıma çağırılmadığı için sitem etmiş. Zaten alınabilecek yerli stoperler sınırlı. Eğer Ömer Toprak takıma alınmıyorsa Yalçın alınmalıydı bana kalırsa.

Yalcin iyi bir stoper degil. Ben olsam ben de almazdim onu.

Ersani ne kadar begenmesem de o alinmaliydi.

Her teknik adam inandığı kendi adamlarını götürüyor turnuvaya. Almanlar Italyan'lar da aynısını yapıyor. Ayrıca mutlaka tecrübeli adamları da alıyor. Milli takım kulüp takımı gibi değil, 2 senede bir kulüp takımının 1 sezonda oynadığından daha az sayıda bir arada maç oynayıp bir araya geliyorlar.

Çok ekstra bi adam yoksa o takım kolay kolay değişmez.

Üst Alt