A Milli Takım Hakkında Şansal Büyüka'dan Flaş Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım Hakkında Şansal Büyüka'dan Flaş Açıklamalar!

Gökhan Gönül çok büyük satış koyuyor 2 maçtır.

Sezonu formda bitirmişken iki maçtır kanadında ki futbolcuları yıldız yaptı.

Bizene bu ülkenin tff si spor bakanı yok mu olaya el atsın benim milli takımım Gs dır gerisi ne halt yerse yesin bu arada parator bize uzak ol defol git başka takıma

nedense bu tarz kaprisli laf götüren fitneci topçular hep bizden çıkıyor almanyada poldi gomez kuzu gibi yedek kulübesinde beklerken kimse löw e tavır alamıyor sıkıysa alsın öttürüller anında !! bizden asla futbol ekolü falan olmaz mucize eseri aldığımız UEFA kupası süper kupa ve milli takımla yaşadığımız dünya 3.lüğünü sonsuza kadar torunlarımıza anlatır dururuz

Haber'e bak, disardan karistiranlar varmis, vah vah vah. Bu mu peki vasat oyuncu tercihlerin sebebi?
Gülerler adama.

Karistiran Yasin dir ama bu mu bahane simdi? Her kötü olaylara bir b.k uyduran bir ülke den bi halt olmaz.

Bu durumda bile teknik hatalar degil, egolar konusuyor.

Lan az biraz Boateng gibi adam olun lan.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Ayrıca Arda milli takımı bırakmak istiyormuş dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herzaman ki Türkiye resmi

Ay kırıldım üzüldüm duygusallık

Amaç belli aman arda bırakma bıraktı ise noluuuur dön

Yaptığınız işe saygınız olsun havaları fos diye sönen ahlaksızlar

Boateng kroos adamlar çıktı takır takır neleri eksik veya yanlış yaptıklarını söyledi adamlar kendilerini geliştirmek için kendilerini eleştirdi

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Buna inanan var mı ya.

Hemen de bir mazeret buldular berbat ötesi performansa.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Valla Arda ben milli takımı bırakıyorum dedikten sonra.. bu millet onu o milli takıma hayat da aldırmaz bir daha..

Dööönnnn diye yalvarılıp dönerse eğer gittiği tüm stadlar başına yıkılır taraftarlarca..

Taraftarlar her zaman haklıdır.. senin kara kaşın gözün için ıslıklamıyorlar kötü oynuyorsun mücadele etmiyorsun diye ıslıklıyorlar.. reklam yıldızı

Buna inanan var mı ya.

Hemen de bir mazeret buldular berbat ötesi performansa.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Tümer ile sıkı fıkı Şansal bu konuda bir yalanlama gelmedi hatta FT turnuva öncesinde kampta çok üzücü şeyler yaşadık dedi. Parçaları birleştirince ortada bir sorun olduğu gerçek gibi. Ama başarısızlığın temel sebebi bu değil elbette. Bakalım şu olay açıklanması ile anlarız durumu.

db989ccdd540c0660db62e06bbd17a1b.jpg

Belkide Chelsea veya United'a transfer beklerken boyle bir turnuvada rezil olmak Arda'nin isine yaramadi. :> Onu tek uzen sey budur.

Terimin maç sonu açıklamalarından belliydi bişeylerin oldugu zaten.Yediğimiz gollerde filan bütün suçu direk futbolcu hatalarına bağladı basının önüne filan attı.Normalde yapmazdı bu kadar net açıklamalar.Çek maçından sonra istifasını verecek.Fakat ardanın tıpası yemez milli takımı bırakmaya.O işler öyle artis artis millete cevap vermekle olmuyor.

Üst Alt