A Milli Takım kadrosu açıklandı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım kadrosu açıklandı!

Cevap: A Milli Takım kadrosu açıklandı!

Ilk sayfadan beri Hakan Balta'ya yüklenen 15632 kisiye buradan sevgilerimi yolluyorum. Bu ülkede ondan iyisi yok, kabul edin iste. Caner'i falan mi oynatsin ?

bu kadroda Hakan Balta'nin Ersan Gülüm'ün yerine stoper olarak cagrildigini anlayan bir kisi yok. Ismail ilk 11 de oynayacak. onun yedegi de Gökhan Süzen.

en komigi de Bursa'dan niye oyuncu yok?? Eskisehir den niye oyuncu yok diye aglayan tipler. yahu Milli takim onun bunun kendini tatmin etme kurumu mu?? hoca sistemine hangi oyunculari uygun görüyorsa onlari alir. isterse 10 tane GS, 7 tane FB oyuncusu cagrir. size mi soracak?? bu takimin ilk 11 i zaten 1-2 oyuncu disinda sabit. Servet'in alternatifini maalesef yillardir cikaramadik. 175 boyundaki, okan buruk fizikli Toraman mi oynasin stoper??

Kadroya Mehmet Topal'i çagirmayan bir hocanin futbol bilgisini tartismam bile. Hiddink bir zahmet biraksin bu isleri.

Mehmet Topuz kesinlikle çağrılmalıydı.

Ilk sayfadan beri Hakan Balta'ya yüklenen 15632 kisiye buradan sevgilerimi yolluyorum. Bu ülkede ondan iyisi yok, kabul edin iste. Caner'i falan mi oynatsin ?

Yahu git bir tribünden maç izle, Hakan Balta'ya da bak demiyorum zaten gözüne çarpar hemen. Sahada jogging yapan, adamını kaçırıp peşinden koşmayan, iri yarı, somurtkan olan hani. Cins cins yorumlar.

Üst Alt