A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş Basın Toplantısı Düzenliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş Basın Toplantısı Düzenliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali Koc TFF'yi sponsorluklar uzerinden ekonomik olarak kendine bagimli hale getirdikten sonra TFF kurullarini kendi adamlariyla doldurmak, ligi de kendine gore dizayn etmek istiyor

alico ile mücadele etmek daha kolaydir. Digeri makro etken. Bizi asar. Sponsor olsa bile istedigi gibi at kosturmasina müsade edilmemeli bu kompleksli herifin.

Güneş: "Fatih hoca dün akşam da konuştu, yabancı kuralını bizzat çıkardığını söyledi. İnsan tabii ki düşünmeden karar almaz. Bana sorduğunuz için söylüyorum, benim kararım olmaz, benim fikrim olur. Ama bu bugünün işi değil."

Şair burada ne anlatmak istemiştir? (10p)

fatih terim
Güneş: "Fatih hoca dün akşam da konuştu, yabancı kuralını bizzat çıkardığını söyledi. İnsan tabii ki düşünmeden karar almaz. Bana sorduğunuz için söylüyorum, benim kararım olmaz, benim fikrim olur. Ama bu bugünün işi değil."

ben fatih terim gibi her işi bildiğimi, her kararı alabileceğimi iddia eden bir adam değilim

demiş

Ben Fatih Terim gibi degilim, sadece hocalik yapacagim takima, ulke futboluna dair alinan kararlarda sadece fikir beyan edebilirim demis.

Fatih Terim çıkıp Şenol güneşe yardimci olalım dedi aldığı karşılığa bak.

Şenol Güneş: "Şu an geçici göreve geldim, resmi görevim yok. Bu göreve tek başıma, çıplak geldim. Diğer antrenörlerden bilgi aldım, takımdan da alıyorum. Medyadan birçok arkadaştan bilgi alım. Yardımcıya ihtiyacım yok şu an."

Şenol Güneş: "Bana yardımcı getirtip kavga ettiriyorsunuz. Kavga edecek vaktim yok şu an. Tayfur eski talebem, onunla çalışacağım. Oyuna alırken gol yerdik, 2-3 dakika beklediği olurdu kenarda."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt