A Milli Takım'ın Aday Kadrosu Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım'ın Aday Kadrosu Belli Oldu!

koskoca 30 kişilik Galatasaray kadromuz ki çoğuda yerli sadece 2 adam milli takıma gidiyorsa sıkıntı vardır arkadaş ...

Olcay Şahan, Volkan Şen, Kaan Ayhan, Ahmet Çalık, İsmail Köybaşı ve Okay Yokuşlu gibi isimler sorgulanır.

Olcay ve Okay iyi oynuyor şu anda. Trabzon'un çıkışında ikisi de önemli pay sahibi. Bence çağrılmaları doğru karar.

Benim itirazım Yusuf Yazıcı'nın kadroda olmamasına. Ofansif orta saha pozisyonunu Emre Çolak ve Deniz ile geçmişiz. Gerçi bunlar da iyi gidiyor şu anda ama belki Yusuf'u orta saha ortasında düşünebilirdi hoca.

Bu kadroda bazı pozisyonlarda başka oyuncu olmadığı için çağrılan isimler normal. Sadece Volkan gereksiz olmuş.

Semih kaya ve Yasin çok formdaydı bence ödüllendirilmelilerdi. Serdar Gürler Deniz Türüç gibi hırboların ne işi var milli takımda ?

A Milli Takımımızın Finlandiya ve Moldova maçları aday kadrosu belli oldu;

C7MfgGUW4AEFwzr.jpg

Volkan Sen Milli Takimda ne arar?

Şu kadroyla 2018 de mundar ederler bizi, tabu katılırsak. Ben şahsen katılamayacağımızı düşünüyorum.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Terim yatiyomu ya avrupadan Kerem Demirbay, Bilal Basakcioglu vs kazandirmali milli takima diger ülkeler kapmadan

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

Üst Alt