A Milli Takım'ın Belçika maçı aday kadrosu açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım'ın Belçika maçı aday kadrosu açıklandı

milli_antrenman54.jpg

A Milli Takımımızın 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 3 Haziran'da Brüksel'de Belçika ile oynayacağı maçın aday kadrosu ve programı belli oldu. A Milli Takım, Belçika maçı öncesinde Hollanda'nın Tegelen kasabasında bir hafta süreyle kamp yapacak.

Milli Takım, 25 Mayıs Çarşamba saat 19.00'da Swissotel the Bosphorus'ta toplanacak. 26 Mayıs'ta saat 13.00'te THY'ye ait TK3671 sefer sayılı uçakla Almanya'nın Düsseldorf kentine gidecek A Milli Takım kafilesi, daha sonra otobüsle Tegelen'e geçecek ve kamp yapacağı Bilderberg Chateau Holtmühle'ye yerleşecek. A Milli Takım, tüm antrenmanlarını Sportpark Bakenbos'ta yapacak.

1 Haziran Çarşamba saat 13.30'da otobüsle Brüksel'e hareket edecek ve burada Conrad Brussels'da konaklayacak Milli Takım, Belçika maçının hazırlıklarını 2 Haziran'da Roi Baudouin Stadı'nda yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink ve bir futbolcunun katılımıyla 27 Mayıs ve 2 Haziran tarihlerinde birer basın toplantısı düzenlenecek.

Roi Baudouin Stadı'nda oynanacak Belçika-Türkiye EURO 2012 grup eleme karşılaşması, saat 20.45'te başlayacak.

A Milli Takım kafilesi, Belçika maçının ardından THY'ye ait 3672 sefer sayılı uçakla saat 00.40'ta Türkiye'ye dönecek.

A Milli Takım'ın Belçika maçı aday kadrosu ve programı açıklandı - A Milli Takım Haberleri TFF

Milli Takım kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

VOLKAN DEMİREL (Fenerbahçe)

SİNAN BOLAT (Standart Liege)

TOLGA ZENGİN (Trabzonspor)

GÖKHAN GÖNÜL (Fenerbahçe)

SERDAR KESİMAL (Kayserispor)

GÖKHAN ZAN (Galatasaray)

SERVET ÇETİN (Galatasaray)

EMRE GÜNGÖR (Gaziantepspor)

İSMAİL KÖYBAŞI (Beşiktaş)

ÇAĞLAR BİRİNCİ (Galatasaray)

SABRİ SARIOĞLU (Galatasaray)

EGEMEN KORKMAZ (Trabzonspor)

MEHMET TOPUZ (Fenerbahçe)

SELÇUK İNAN (Trabzonspor)

EMRE BELÖZOĞLU(Fenerbahçe)

MEHMET TOPAL (Valencia)

MEHMET EKİCİ (Werder Bremen)

ENGİN BAYTAR (Trabzonspor)

HAMİT ALTINTOP (Real Madrid)

SELÇUK ŞAHİN (Fenerbahçe)

KAZIM KAZIM (Galatasaray)

ARDA TURAN (Galatasaray)

CENK TOSUN (Gaziantepspor)

UMUT BULUT (Trabzonspor)

BURAK YILMAZ (Trabzonspor)

SEMİH ŞENTÜRK (Fenerbahçe)

GÖKHAN TÖRE (Chelsea)

Cevap: A Milli Takım'ın Belçika maçı aday kadrosu açıklandı

Nuri, sakat bu yüzden yok. Yekta'yı almamış, sakatlıktan yeni çıktığı için sanırım.

Kadro 27 kişilik, bazı oyuncular gereksiz, sanırım ödüllendirmek için almış. Misal 5 stoper var.

Gökhan Töre'yi merak ediyorum. :)

Hiç izlemedim, hakkında tek bildiğim süratli ve iyi bir bitiriciliği olduğu..

Bu arada, ilerleyen dönemler de söyle bir sahne göreceğiz

Nuri Real Madrid

M.Topal Valencia

Gökhan Töre Chelsea

Hamit Real Madrid

Arda Turan A.Madrid

M.Ekici W.Bremen

Gökhan Töre tam isabet olmus.

Cok yetenekli bu cocuk.

O degilde bu Selcuk Sahin`i milli takima cagiran zihniyeti anlamak mümkün mü?

Necip dururken.

Nuri hala sakatmıymış. Kadro iyi fena degil. Selçuk Şahin'e hiçbir zaman anlam veremeyeceğim. Besiktaştan İsmail var bitek bide Egemen diyelim.

Bence güzel kadro olmuş.Fellaini Belçika'da yok,o yüzden ortasahaları daha yumuşak olacak bu sefer.Fellaini savunma açısından çok iyi bir önlibero.

Ağır stoperlere sahipler,neredeyse bu sezonu tamamen kaçıran Vermelaen'in de daha form tutmamış olması bizim için avantaj.Burak bu formdayken kesin oynamalı.

Gökhan Töre'yi merak ediyorum. :)

Hiç izlemedim, hakkında tek bildiğim süratli ve iyi bir bitiriciliği olduğu..

Youtube'da oynadigi takim yani, Chelsea reservesin mac ozetleri var onlari izle. 17,18 yasinda olmasina ragmen guclu bir fizigi var, duran toplari iyi kullanir, suratli. Her iki kanatta'da oynayabilen, top teknigi yuksek olan bir oyuncu.

dvrmctn Devrim Çetin

Hiddink senin seçtiğin milli takım kadar saçmasını görmedim. Çağlar ve Engin takımlarında oynamıyor. Türk hoca istiyorum, vallahi yazık

Bu neyin kafasını yaşıyor ??

Bu arada, ilerleyen dönemler de söyle bir sahne göreceğiz

Nuri Real Madrid

M.Topal Valencia

Gökhan Töre Chelsea

Hamit Real Madrid

Arda Turan A.Madrid

M.Ekici W.Bremen

gerçekten grur verici bi tablo ama bu sayı artırılmalı yurt dışı daha cazip bi hale gelmeli mümkünse 3 büyükler türklere daha az şişirilmiş sözleşmeler imzalatmalı

Çağlar, sağlam olduğu zaman Milli takımın sol bekidir bana göre.Balta'dan da İsmail'den de iyidir.

Üst Alt