A Milli Takım'ın Forma Numaraları! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım'ın Forma Numaraları!

Bana o 3 tane stoperi sayarmiydin mesela?

Zaten 3 stoper ile turnavadayiz. Biride Topal... Hakan, Ahmet, ve Sener´i cikaririm. Ve bu üc stoperi yüklerim yerlerine. Topal´i da orta saha ve stopere yedek olarak tutarim kadroda. Nuri, yada Selcuk´dan birini cikarip, birde Emre B. alirdim kadroya, Olcay yerine Töre, ama kadoryu bana kurdurmuyorlar.

Zaten 3 stoper ile turnavadayiz. Biride Topal... Hakan, Ahmet, ve Sener´i cikaririm. Ve bu üc stoperi yüklerim yerlerine. Topal´i da orta saha ve stopere yedek olarak tutarim kadroda. Nuri, yada Selcuk´dan birini cikarip, birde Emre B. alirdim kadroya, Olcay yerine Töre, ama kadoryu bana kurdurmuyorlar.
Sen cidden bitmis Servet, unutulmus Egemen, ve saatli bomba olan Aykut Demir ile Euro2016 ya mi giderdin?

Tore zaten cezali, sen once gruptan cikmaya bakacaksin ondan sonra nolur bilinmez. Olcay zaten alinmamali ama Terim in torpili iste. Oraya Alper alinsaydi daha iyi olurdu kanimca.

Emre B. nedir Ademcim? Sacmaladin iyice yil olmus 2016. Iyiki sana sormamislar kadro yaparken :asd22:

Sen cidden bitmis Servet, unutulmus Egemen, ve saatli bomba olan Aykut Demir ile Euro2016 ya mi giderdin?

Tore zaten cezali, sen once gruptan cikmaya bakacaksin ondan sonra nolur bilinmez. Olcay zaten alinmamali ama Terim in torpili iste. Oraya Alper alinsaydi daha iyi olurdu kanimca.

Emre B. nedir Ademcim? Sacmaladin iyice yil olmus 2016. Iyiki sana sormamislar kadro yaparken :asd22:

Emre B. > Selcuk Inan

Aykut Demir saatli Bomba, Servet bitmis, ama stoper bile olmayan Topal ile Hakan cok mu uygun ? Yada tecrübesi olmayan Ahmet Calik ? Euro´da kilo anlaminda, en hafif takim oldugumuzu okudum, ve cok sinirlendim. bari stopere güclü kuvvetli, piskopat gözü kara adamlar koysunlar.

+ Gavur egemeni unutuna, ask olsun.

Emre B. > Selcuk Inan

Aykut Demir saatli Bomba, Servet bitmis, ama stoper bile olmayan Topal ile Hakan cok mu uygun ? Yada tecrübesi olmayan Ahmet Calik ? Euro´da kilo anlaminda, en hafif takim oldugumuzu okudum, ve cok sinirlendim. bari stopere güclü kuvvetli, piskopat gözü kara adamlar koysunlar.

+ Gavur egemeni unutuna, ask olsun.

20160405_fatih-isbecer-in-tweetleri-yeniden-gundemde.jpg

Bu takim fizik anlaminda cok zayif... Ahh ben sececektim 3-4 oyuncu... Bu takimda numara felan hikaye, özellik ile defansta bir sertlik eksigi var. Kilo anlaminda en hafif takimiymisiz...

Aykut Demir

trabzonspor_da_sakal_yasagi_h708219_3e243.jpg

Volkan Demirel

galatasarayli-yonetici-sedat-dogan-dan-volkan-3123748_2780_o.jpg

Gökhan Töre

Gokhan-Tore-359848.jpg

Servet Cetin

servet_cetin.jpg

Egemen Korkmaz

1087125_620x410.jpg

Su mevcut takimdan üc stoper cikarip, söyle bir 3 stoper koyardim... Töre´yi de her türlü Olcay icin alirdim, grupdan sonrasi icin. Birazcik yipratici, rakip stoperleri ürkütücü bir defans hattimiz olsa, daha iyi olurdu.

Işid milli futbol takımı seçilse heralde böyle olabilirmiş:DD

Üst Alt