A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Cevap: A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Adnan Galatasarayimizin yakasindan dusup en kisa zamanda hak ettig yer olan AKP de milletvekili adayi olsun..abidik gubidik islerine orada daha iyi devam edebilir..Servetine de Servet katar...

Buarada Aziz Adnan'la karsilastirildiginda bence Galatasarayimiza daha az zarar vermektedir...Yaziklar olsun boyle bir Insan' a Baskanimiz dedik yaziklar olsun yaziklar olsun baska birseycikler demem..

Artik transferden falan gectim ben olmazsa da birseycikler demem yinede yuzum guler....bizim icin en buyuk transfer Adnan' dan kurtulmak olmus yani alfalarin alfasi...

ulan klübün anasını aglattın şimdi küfür edecem olmuyacam defol git ezo klübün kanını emdin ednan efendi...tarahin en beceriksiz başkan ednan polat..

Cevap: Aysal 3-4 ay sonra kaçar

Açıklamaların hiçbiri işinize gelmiyor da ondan böyle konuşuyorsunuz, çok kötü şeyler olmuş çok, hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değilmiş. Elmander, Selçuk ve Taurasi konuları da sanırım yeterli açıklama olmuştur. "Ünal Aysaaaaallll yhaaaaa, büyük başkhaaaaannn....:ask:" tripleri de yapmazsınız artık. Adam gelir gelmez gözünüzde ilâh olmuştu, biraz bekleyin diye söylüyorum hep, hele bir 3-4 ay icraatlerini görelim de adamın, sonra karar veririz nasıl başkan olduğuna.

Elmander'i bilmiyordum ama Selçuk konusunu daha önce duymuştum, sezon ortası anlaşılmış diye.

hasan şaş olmasa ,selcuguda kaptıracaktık,adnan bu klübün anasını ağlattı

bu adnan polat ın neyini savunuyorsunuz bu adam benim gözümde adol hitlerin yerini almış.yahu klübün kanını emmiş,gelene gidene borç ödüyorus

Ünal Aysalcılık yapan yok. Ama siz Adnan Polatcılık yapıyorsunuz şu anda. Ünal Aysal daha yeni geldi. Onu eleştirmek için 1 sene geçmesini bekleyelim. Fakat Polat ı hala nasıl savunursun anlamadım. Yukarıdaki yazımıda iyi oku. Sadece keitada takılmışsın. Madem keitayı hoca gönderdi. yerine Pinoyu al diyemi gönderdi. Adnan Polat tutarsız ve beceriksiz adamın tekidir.

Aysal'ı eleştirdiğim mesajı göster forumdan banımı isterim.

Ezik ve fanatik bir fb'li olsaydi bundan daha fazla zarar veremezdi bize. Fb'liler bile hala bizimle dalga geciyor bu adam yüzünden. Sirf su Aziz'le kanka olma olayini her defasinda bana söylüyorlar. :eek: "Bizim baskan sizin baskani kullandi, kandirdi ayni cocuk gibi falan" diye.

Allah'a sükür kurtulduk bu adamdan.

hasan şaş olmasa ,selcuguda kaptıracaktık,adnan bu klübün anasını ağlattı hayla adnanın şakşakcılıgını yapıyon ezo

Ezo ne bilmiyorum, şakşakçı da sensin, Hasan Şaş'ın gerçekten Selçuk'la anlaştığını düşünüyorsan arkamı dönüp gülerim sana, herhangi bir tarafımla hem de. Hasan Şaş manevraydı, sezon bitmeden görüşüldüğünü ve anlaşıldığını belli etmemek için, o bir çakallıktı, belki de Adnan Polat'ın yaptığını ört bas etmeye çalıştılar, kulübün adı kötüye çıkmasın diye. Oldu mu ezo?

Açıklamaların hiçbiri işinize gelmiyor da ondan böyle konuşuyorsunuz, çok kötü şeyler olmuş çok, hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değilmiş. Elmander, Selçuk ve Taurasi konuları da sanırım yeterli açıklama olmuştur. "Ünal Aysaaaaallll yhaaaaa, büyük başkhaaaaannn....:ask:" tripleri de yapmazsınız artık. Adam gelir gelmez gözünüzde ilâh olmuştu, biraz bekleyin diye söylüyorum hep, hele bir 3-4 ay icraatlerini görelim de adamın, sonra karar veririz nasıl başkan olduğuna.

Elmander'i bilmiyordum ama Selçuk konusunu daha önce duymuştum, sezon ortası anlaşılmış diye.

Açıklamalar işimize gemiyor değil. Neyi anlatıyor ki Polat? Neden bahsediyor yani? İşimize gelmeyecek kısmı ne? Sanki Galatasaray'lı değiliz de Aysal'cıyız gibi konuşuyosun. Mantığın neyi anlatmak istiyor?

Elmander Selçuk ve Taurasi'yi diyelim ki Polat aldı, eee. Ne olacak yani? Neyi değiştirecek?

Ben o dediğin tripleri yapmadım ama yapan arkadaşlarıda empatiyle anlayabiliyorum. O zamanlara geri dönmek istemiyorum ama bir çok arkadaşın Galatasaray'la ilgili psikolojik sorunları vardı. Bir umut kapısıysı Aysal.

Adam gelir gelmez gözümüzde ilah olmadı. Onu nereden çıkarıyorsun. Aysal daha geleli 1-2 ay olmadı. Neyi bekliyordun ki sen. Bence sen Aysal'ı eleştirmek için klavye önünde bekleyip durmuşsun. İlk saçma sapan Polat röportajında da bombaları patlatmışsın. Polat'dan bahsediyoruz farkındasın dimi?

TERİM DE BİR GRUP KURAR

'BİR kere şunu söyleyeyim. Yönetim içinde 3 tane grup var.

1- İnan Kıraç grubu. Ünal Aysal, Aka Gündüz, Ali Gürsoy, Abdurrahim Albayrak...

2- Faruk Süren grubu: Ali Dürüst, Mete Hasol, Celal Gürcan ve Adnan Nas...

3- Adnan Öztürk ve arkadaşlarının grubu:
Bildiğimiz olayı saçmalayarak söylemiş.Bunlar daha önce de beraberdi ama A.Polat'ın yönetim kurulu gibi Helvacı-Polat grubu gibi bi olay yok.Ünal Aysal buna bi tarafıyla güler.

ŞİMDİ bunların yanı sıra bir de Fatih Terim'in grubu olacak.

BEN şu tezi savunuyorum. 3-4 ay içinde her şey olabilir. Yönetimin uzun süreli olacağını düşünmüyorum. Ünal Aysal kaçabilir!

AMA ben kesinlikle her şartta ve her konuda Ünal Aysal'a yardımcı oldum ve olacağım.'
Fatih Terim'den yediği kapağın acısı var.Fatih Hocaya herkes saygı duyar.Karşı çıkıp grup felan oluşmaz.Adamın hayal gücü fazla gelişmiş.
'YENİ gelen yönetime gelir gelmez 15 milyon euro koyun dedim. Ama para koymadılar. 3 milyon falan koymuşlar. Onlara itilaflı bir durum bırakmadım. Davamız bile yok. 10 milyon euro transfer için acil para bulmaları lazım. 50 milyon dolarlık kombine satacaklarını söyledim ama transfer yaparlarsa.'
Galatasaray'ın paralı başkana ihtiyacı yok diyen biri için çelişkili laflar.
'Davala'yı biz niye kovduk? Antrenmana geç gelir, erken gider, sabah antrenmana geldiğinde ağzı içki kokar. 3 kere uyardık. Olmadı, kovduk.'

G.Saray'ın eski başkanı yeni yönetimin antrenör icraatlarına da değindi. Polat, özellikle bir ismin tercih edilmesi nedeniyle belli ki çok kızgındı. O isim mi? İşte yanıtı: 'Fatih Terim'e Ümit Davala'yı yardımcı atadılar. Biz neden gönderdik Ümit Davala'yı? Antrenmana geç gelir, erken gider, sabah antrenmana geldiğinde ağzı içki kokar. 3 kere uyardık. İki kere Adnan Sezgin'e özellikle uyarttım. 1 kere de ben uyardım. Ama Ümit Davala hiç değişmedi, düzelmedi.. Sonunda kovdum.'
Tabi Skibbe'yi göndermek için felan değil yani.TAMAM diyorum.

Arda'yı MEDYA dağıttı

'Arda neyi kötü yaptı. Ben Bülent'i de genç yaşında kaptan yaptım. Başarısının sırrı eşi Banu'ydu. Hakan Şükür en büyük yardımcımdı.'

Adnan Polat'ın yıldızlarla ilgili de söyleyecekleri vardı. A.Madrid'den transfer teklifi alan ve G.Saray'dan kopma noktasına gelen Arda'nın kaptan yapılması konusunda da Başkan Polat'a çok ağır eleştiriler olmuştu. Polat onları da cevapladı. ARDA: Medya dağıttı Arda'yı. Ne yaptı kötü? Ben Bülent Korkmaz'ı da genç yaşta kaptan yaptım. Başarısının sırrı eşi Banu'ydu.
Arda'yı medyaya karşı hiç korumadın ama.Adam çıkıp kendi savundu hep yanlız kaldı.

'MİCHAEL Skibbe çok başarılı idi. Ama burada olmadı. Sonra Almanya'ya gitti orada da başarısız oldu. Frank Rijkaard'a dedim ki, 'Hoca 4-4-3 sisteminden vazgeç. Burası Türkiye Avrupa gibi değil. Avrupa'da forvet oyuncu gidip defanstan top çıkarıyor. Orta sahayı kalabalık tut'. Beni dinlemedi.'
Saçmalığa bak.Sen kimsin ki hocanın işine karışıyorsun.Sen ona karşı olan sorumluluklarını yerine getirdin mi ki? Başarılı olabileceği ortamı sağladın mı ki?

Yaz kampında A.Sezgin,Rijkaard görüşmesi sırasında adamın masadan kalkıp gitmesi hala gözümün önünde.

'EMRE için 3.5 milyon euro veremezdik. Ben de istedim, beni aradı gelmek için. O dönemlerde G.Saray mali açıdan çok kötü idi. Hakan Şükür bile 1 milyon euro alıyordu o zaman. Son aldıklarımız maliyeti düşük oyuncular. Zaten neden gönderecekler ki! Stancu daha 23 yaşında. Sabır lazım...'
Emre Belözoğlu'nun takıma alınmaması tam anlamıyla skandaldır.Sırf bu sebepten son 3 sene şampiyonluğu başkalarına kaptırdık.Hadi Emre'yi alamadın son üç senede alternatif olarak hangi Türk futbolcuyu kadroya kattın ?

Neyse gerisi faso fiso en son bunu da ekleyelim.Kendisi olsa ne olacaktı acaba şaşırıyorum.

https://www.gscimbom.com/forum/turg...askanliginda-tam-25-milyon-dolar-harcadi.html

Edit: Dayanamayıp ekliyorum.Adnan Polat kalsaydı şuan kesinlikle Selçuk İnan'ı alamazdık.Adım gibi eminim buna.

Adamın hakkınınn yendiği noktalar var kendisine göre Rijkaard-Keita mevzuu örneğin, bunlara açıklık getirmek istemiş. Bazı açıklamalarda bana göre haddini aşmış ama birşey de diyemem...

Niye üstüne alındın Rıza Bey? Ben de bu mantığı anlamadım, tek mesaj yazan senmişsin gibi tavır almana gerek yok. Aysal'la ilgili tek kelime etmiyorum artık, anlama sorununuz var sizin. Bir daha okuyun, yetmezse bir daha okuyun. Aysal'ı eleştirmedim, kötülemedim ama övülmesinin APTALCA olduğunu düşünüyorum, olay bu yani. Övülecek şeyler yapıyor, tavırları, duruşu ve yaptığı ufak tefek işlerle ama herif sanki "süperman" gibi gösteriliyor, ben ona karşıyım, sözüm geneldi zaten. Yazdıklarımı iyi okuyun bence, boş boş cevap vermeyen. Adnan Polat'ı korumadım, övmedim ama eleştirmedim diye gözünüzü karartıp cevap yazıyorsunuz, sanki mecburum eleştirmeye, hey Allah'ım...

Ezo ne bilmiyorum, şakşakçı da sensin, Hasan Şaş'ın gerçekten Selçuk'la anlaştığını düşünüyorsan arkamı dönüp gülerim sana, herhangi bir tarafımla hem de. Hasan Şaş manevraydı, sezon bitmeden görüşüldüğünü ve anlaşıldığını belli etmemek için, o bir çakallıktı, belki de Adnan Polat'ın yaptığını ört bas etmeye çalıştılar, kulübün adı kötüye çıkmasın diye. Oldu mu ezo?

sana inanamıyorum yav bu adnan polat bu klübün kanını emdi görmüyomuşun şu borçları...bütün eski futbolcuları küstürdü,o kadar tekniktrektör getirdi hepsini kovdu onlara ödenen para ne kadar biliyomusun vede stadımızın sözleşmelerine bak..ne kadar veriyoz diye ama hayla bu adnanı koruyosunuz

Adamın hakkınınn yendiği noktalar var kendisine göre Rijkaard-Keita mevzuu örneğin, bunlara açıklık getirmek istemiş. Bazı açıklamalarda bana göre haddini aşmış ama birşey de diyemem...

Adnan Öztürk ve Fatih Terim hakkında söyledikleri haddini aştığı yerler, 3-4 ay sonra kaçar demesi vs, bunlar onu ilgilendirmez, oralarda haddini aşmış, geriye kalanı normal gibi bence.

sana inanamıyorum yav bu adnan polat bu klübün kanını emdi görmüyomuşun şu borçları...bütün eski futbolcuları küstürdü,o kadar tekniktrektör getirdi hepsini kovdu onlara ödenen para ne kadar biliyomusun vede stadımızın sözleşmelerine bak..ne kadar veriyoz diye ama hayla bu adnanı koruyosunuz

Korumuyorum ama sizin gibi de itin g.tüne sokmuyorum, aradaki ince çizgiyi gör, göremiyorsan elimden bir şey gelmez, inanmak zorunda da değilsin bana.

Keita olayında Polat'ı haklı görmek olayı görememektir.

Zaten Polat'da hiç hata yok. Herkesin kötü yanlarını sayıyor ama kendisi sütten çıkmış ak kaşık. Rıjkaard'ın şurası hatalı, Skibbe'de şu hata var, Kalli'yi şundan gönderdik. Hep onlar hatalı

Bu kadar tutarsız ve resmen palavracı bir adamın söylediklerine inanıp, onun gazına gelip, burada Aysal gibi yeni bir başkana sallamayı bırak, sallamaya tenezzül etmek tamamen saçmalıktır.

bu adnan polat adnan sezgini 2 sene tuttu neden acaba..yav bırakın polatı savunmayı...15 ocakda başbakanımızı bile agırlıyamadı..

Keita olayında Polat'ı haklı görmek olayı görememektir.

Zaten Polat'da hiç hata yok. Herkesin kötü yanlarını sayıyor ama kendisi sütten çıkmış ak kaşık. Rıjkaard'ın şurası hatalı, Skibbe'de şu hata var, Kalli'yi şundan gönderdik. Hep onlar hatalı

Bu kadar tutarsız ve resmen palavracı bir adamın söylediklerine inanıp, onun gazına gelip, burada Aysal gibi yeni bir başkana sallamayı bırak, sallamaya tenezzül etmek tamamen saçmalıktır.

adam GStv yi dijitürke koyup bize izlettirmediler bu adamdan kurtulduk klübü ne hale getirdi.hayla bu adamı koruyan var,

Noldu ??? Birden herkes aşık olmuş Polat'a. Göz boyamak ne kolay.

Niye üstüne alındın Rıza Bey? Ben de bu mantığı anlamadım, tek mesaj yazan senmişsin gibi tavır almana gerek yok. Aysal'la ilgili tek kelime etmiyorum artık, anlama sorununuz var sizin. Bir daha okuyun, yetmezse bir daha okuyun. Aysal'ı eleştirmedim, kötülemedim ama övülmesinin APTALCA olduğunu düşünüyorum, olay bu yani. Övülecek şeyler yapıyor, tavırları, duruşu ve yaptığı ufak tefek işlerle ama herif sanki "süperman" gibi gösteriliyor, ben ona karşıyım, sözüm geneldi zaten. Yazdıklarımı iyi okuyun bence, boş boş cevap vermeyen. Adnan Polat'ı korumadım, övmedim ama eleştirmedim diye gözünüzü karartıp cevap yazıyorsunuz, sanki mecburum eleştirmeye, hey Allah'ım...

Sertaç Bey siz neden böylesiniz. Burası forum dimi? Sen yazmışsın. Kimseden alıntı da yapmamışsın. Bende cevap verdim. Mesajları kime yazdığımızı isim isim mi varicez.

Sen herkese geçiriyosun lafı ama sana birşey denmiyor. Anlama sorunum varmış. Senin çok daha büyük sorunların var. Senin ne yazdığını ben anladım. Anlattım da. Senin işine gelmeyince anlama sorunum varmış. Palavra.

Adama diyosun bana şakşakçı deme sen diyosun başka tarafımla gülerim. Nedir yani sen neyi anlatmak istiyosun? Aptalca kelimesini biyik harfle yazmak falan. Ne demek istiyosun yani. Konuşulmuyo kardeşim seninle (sen şimdi bu kardeşim lafına da takarsın)

Hadi kardeşim hadi. Sana iyi forumlar

Üst Alt