A.Polat son kararını verdi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat son kararını verdi!

Cevap: Son Dakika | Polat son kararını verdi!

yahu ayıptır !! medyanın gazına geldiniz adamdan duymadan mahkemye gidiyor diyim daha fazla bağırıp çağırdınız şimdide işte gidecektide diğerleri gitmedi diye gitmedi gibi laflar ediyorsunuz yakışıyormu ! PES

Koyu ve altını çizmeden yazınca yazdıklarını daha fazla kaale alabilirim. Böyle hiç etkilenmiyorum, gerçekten.

Koyu ve altını çizmeden yazınca yazdıklarını daha fazla kaale alabilirim. Böyle hiç etkilenmiyorum, gerçekten.

ben tarz olarak sürekli koyu yazıyorum birileri etkilensin diye filan değil sonuçta burada fikirlerimizi paylaşıyoz ,söylüyoruz bazen anlaşıyoruz bazen anlaşamıyoruz birbirimize saygılı olduktan sonra güzel şeyler bunlar...

Eğer koyu yazmak tercih edilmiyorsa forumda düzeltiriz ayrıca

yahu ayıptır !! medyanın gazına geldiniz adamdan duymadan mahkemye gidiyor diyim daha fazla bağırıp çağırdınız şimdide işte gidecektide diğerleri gitmedi diye gitmedi gibi laflar ediyorsunuz yakışıyormu ! PES

Aynen.

Okuma hevesini kırıyor insanın bu tip yazım şekli.

ben tarz olarak sürekli koyu yazıyorum birileri etkilensin diye filan değil sonuçta burada fikirlerimizi paylaşıyoz ,söylüyoruz bazen anlaşıyoruz bazen anlaşamıyoruz birbirimize saygılı olduktan sonra güzel şeyler bunlar...

Eğer koyu yazmak tercih edilmiyorsa forumda düzeltiriz ayrıca

Bizle alakalı bir durum değil bu. Saygıdan bahsetmişsin, koyu yazmamak da bir forum kültürüdür. Koyu yazmak; vurgu yapılmak istenen düşünceler için geçerli olursa daha etkili olur. Her yazının koyu olması hem göze hoş görünmez hem de üyelere saygısızlıktır. Anlayış için teşekkürler.

Cevap: Son Dakika | A.Polat son kararını verdi!

Divan Başkanı Türker Arslan'ın tutanakları göndermesinin ardından kısa bir inceleme yapması beklenen sarı kırmızılı başkan, seçim kararını 2-3 gün içerisinde açıklığa kavuşturacak.

hayri kozak : eger erken secime gidiyorum diye acıklama yapsaydı o salon yıkılırdı , gunun kahramanı olurdu.

Neden bukadar direndi hala anlamis deglim diyor.

Insanin aklina geliyor bin türlü seyler

bu saatten sonra adnan polata hakettiği saygıyı göstermemiz gerektiğini düşünüyorum ... hani derlerya vefa sadece istanbulda semt adı değildir diye.. bence taraftar bunu göstermeli .. evet polat başarısızdır ama diğer taraftan liselilerin taraftarı aşağlıyan sözlerinide duymazdan gelemeyiz bizde biliyoruz ki polat liseliler tarafından değil bizzat taraftarın isteğiyle geldi.

Adnan Polat'dan kurtulunca, şampiyon olmuş gibi kutlama yapalım, sokaklara dökülelim.

Üst Alt