A.Polat son kararını verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat son kararını verdi!

Ve "Seçim kararı mı alacak mahkemeye mi gidecek" denilen Adnan Polat kararını verdi!

Lig TV'nin son dakika haberine göre Başkan Adnan Polat, yarın saat 11.00'de seçim kararı aldıklarını açıklayacak!

Hatırlanacağı üzere mali kongrede idari yönden ibra edilmeyen ve tüzük gereği 30 gün içinde seçim kararı alması gereken Polat'ın, bunu yapmak yerine mahkemeye gideceği ve dava açıp ibra oylamasını iptal ettireceği öne sürülmüştü.

(Ligtv.com.tr)

Cevap: Son Dakika | Polat son kararını verdi!

adszam.jpg

Bu daha iyi :D Haftalarim bu haberi takip etmekle gecti yahu :D Artik gülelim, artik gururlanalim, artik CL 20.45´leri bekleyelim. TSI 21.45 :) Hayirli olsun

Elbette seçime gidecekti dava açacacığını düşünen Adnan Polat'a haksızlık etmiş olurdu..

NTV:polat seçim kararını Antalspor maçından sonra açıklayacak.

Ligtv:Yarın açıklayacak.

Bakalım kim patlayacak

Cok sevinecem aslinda ama sevinemedim, Polat bu ne yapacagi belli olmaz.

Adnan Polat kararını verdi

Kadir ÇETİNÇALI / İSTANBUL (DHA)

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın kulübü seçime götürmeye kesin kararlı olduğu ve çok yakın dostlarına, "Galatasaray'ın geleceğini elbette kaosa sürüklemeyeceğim. Galatasaray'ı kişisel çekişmelere alet etmeyeceğiz. Seçime gideceğiz" dediği öğrenildi.

Galatasaray kulübün olağan mali kongresinde mali yönden ibra edildiği halde idari yönden ibra edilmeyen Adnan Polat ve yönetiminin kararı, Sarı-kırmızılı kulübün yakın geleceğine ışık tutacak. Mali kongrede ibra edilmemesinin ardından, "Bu karar umarım Galatasaray'a hayırlı olur" diyen ve sonrasında sessizliğini koruyan başkan Adnan Polat'ın seçim kararını açıklamasının an meselesi olduğu öğrenildi. Sarı-kırmızılı kulübün dedikodu kulislerinde, "mahkemeye gidecek, seçim olacak, olmayacak" tartışmaları yaşanırken, başkan Adnan Polat'ın kulübü seçime götürmeye kesin kararlı olduğu ve çok yakın dostlarına şu konuşmayı yaptığı öğrenildi:

"Galatasaray'ın geleceğini elbette kaosa sürüklemeyeceğim. Galatasaray'ı kişisel çekişmelere alet etmeyeceğiz. Seçime gideceğiz. İbra olsam da seçime gidecektik. Ancak daha önce aileme, yakınlarıma, mali kongre sonrasında bu kararı alacağımı bildirmiştim. İbra olmama tehlikesine karşı bu kararımdan dönmedim. Seçim kararını çok kısa bir süre içinde açıklayacağım. Ancak genel kurul zabıt tutanaklarının gönderilmesini bekliyorum. Divan Başkanı Türker Arslan'ın tutanakları gönderdiği an, kısa bir incelemenin ardından bu kararı açıklayacağız. Gereksiz dedikodularla kimse Galatasaray'ı daha fazla yıpratmasın."

Adnan Polat'ın çok güvendiği dostlarıyla dün gece geç saatlerde yaptığı bu sohbetin, tartışılır bir yanı olmadığı ve Sarı-kırmızılı kulübün başkanının 2 ya da 3 gün içerisinde olağanüstü seçim tarihini açıklayacağının kesinlik kazandığı bildirildi.

Ntvspor yarın diye söylemişdi..

Adnan Polat son kararını verdi - NTVSpor.net

Galatasaray yönetiminin Mali Genel Kurul'da idari olarak ibra edilmemesinin ardından, başkan Adnan Polat'ın tavrı merak konusuydu.

AÇIKLAMA ANTALYASPOR MAÇINDAN SONRA

Galatasaray Başkanı Adnan Polat son kararını verdi. Kongre Başkanı Türker Arslan'dan Mali Kongre zabıtlarını bekleyen başkan Polat, seçim tarihini ve kararını Pazartesi günü oynanacak olan Antalyaspor maçından sonra bir basın toplantısıyla açıklayacak. Basın toplantısının salı gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Kulislerde Polat'ın aklanmak istediği ve genel kuruldan çıkan kararı mahkemeye taşıyabileceği konuşuluyordu. Yönetim kurulundan istifa eden Mehmet Helvacı, Vedat Eşkinat ve Doğan Yalçınkaya da, "Yönetimin kongre tarihi açıklamayacağı yönünde emareler var" açıklamlasını yapmıştı. Ancak gelen son haberler durumun böyle olmadığı yönünde.

POLAT DEĞİL AMA POLAT'A YAKIN KONGRE ÜYELERİ MAHKEMEYE GİDEBİLİR

Polat'ın Antalyaspor maçından sonraki salı günü yönetim kurulunu toplayacağı ve seçim tarihini açıklayacağı öğrenildi. Bununla birlikte Polat'a yakın kongre üyelerin de Mali Genel Kurul sonucunu mahkemeye taşıyabileceği ifade edildi.

Adnan Polat son kararını verdi - NTVSpor.net

Galatasaray yönetiminin Mali Genel Kurul'da idari olarak ibra edilmemesinin ardından, başkan Adnan Polat'ın tavrı merak konusuydu.

AÇIKLAMA ANTALYASPOR MAÇINDAN SONRA

Galatasaray Başkanı Adnan Polat son kararını verdi. Kongre Başkanı Türker Arslan'dan Mali Kongre zabıtlarını bekleyen başkan Polat, seçim tarihini ve kararını Pazartesi günü oynanacak olan Antalyaspor maçından sonra bir basın toplantısıyla açıklayacak. Basın toplantısının salı gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Kulislerde Polat'ın aklanmak istediği ve genel kuruldan çıkan kararı mahkemeye taşıyabileceği konuşuluyordu. Yönetim kurulundan istifa eden Mehmet Helvacı, Vedat Eşkinat ve Doğan Yalçınkaya da, "Yönetimin kongre tarihi açıklamayacağı yönünde emareler var" açıklamlasını yapmıştı. Ancak gelen son haberler durumun böyle olmadığı yönünde.

POLAT DEĞİL AMA POLAT'A YAKIN KONGRE ÜYELERİ MAHKEMEYE GİDEBİLİR

Polat'ın Antalyaspor maçından sonraki salı günü yönetim kurulunu toplayacağı ve seçim tarihini açıklayacağı öğrenildi. Bununla birlikte Polat'a yakın kongre üyelerin de Mali Genel Kurul sonucunu mahkemeye taşıyabileceği ifade edildi.

Değiştirmişler..

Ozaman kimse yarına şartlanmasın:SS:,DHA'da 2 veya 3 gün sonra demiş..

Üst Alt