A Quiet Place: Part II | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Quiet Place: Part II

Oyuncu kimliğiyle tanıdığımız John Krasinski‘nin yazıp yönettiği ve Emily Blunt ile başrollerini paylaştığı gerilim türündeki A Quiet Place‘in devam filmi A Quiet Place: Part II için heyecanlı bekleyişimiz sürüyor. “Sesini duyarlarsa, seni avlarlar.” mottosundan yola çıkarak dört kişilik bir ailenin sesle avını bulan gizemli yaratıklara karşı verdiği savaşı konu alan ilk film, atmosferinden aldığı güçle izleyiciye gerilim dolu dakikalar yaşatmıştı.

Filmin finali de olası devam filmiyle ilgili ihtimâlleri gün yüzüne çıkardı. Hâliyle bu durum, gişede yüksek başarı elde eden A Quiet Place’in devam filminin çekilmesine zemin hazırladı. Geçtiğimiz yaz çekimleri gerçekleştirilen A Quiet Place: Part II‘nun yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi John Krasinski oturuyor. Devam filminin başrolünde ilk filmdeki performansıyla övgü toplayan Emily Blunt yer alıyor. İlk filmde hayatta kalmaya çalışan ailenin diğer üyelerini canlandıran Millicent Simmonds ve Noah Jupe da devam filminde karşımıza çıkıyor.

John Krasinski imzalı A Quiet Place: Part II, 20 Mart 2020’de vizyona girecek.

Bir kaç hafta önce ilk filmi izledim gayet başarılı bir filmdi. Ilginçtir ki gerçek hayatta evli olan bir çift başrolü oynuyor yönetmen ve senarist de başrol oynayan kişi

Sinema da baktıydım gerilimi iyi işlemişlerdi beğenmiştim ama ikinciyi çıkarmalarını beklemiyordum şaşırttı.

Üst Alt