A Spor | Takım Oyunu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hepsi birbirinden cringe programlara imza atan, sağdan soldan kendi görüşlerinden tanıdıkları hemşleri olan ne kadar adam varsa toplayıp kahvehane ortamı tadında futbol konulu diyalog ve tartışma içeriğine sahip konuşturmalar yaptıran rezil kepaze sözde spor kanalı.

1- Maç yayınlarının hepsi rezalet kamera geçişleri, yönetmen fiyasko.
2 - Maç spikerleri insanı futboldan soğutan cinsten tiz sesli ve futboldan bir haberler özellikle müdürleri ender bilgin.
3 - Yedi yirmi dört tutturmuşlar yorumcu diye bir şey saat başı rezil kepaze sözde bir yorumcuyu yayının başına oturtuyorlar.
4 - Moderatörlerin bazıları bildiğin saygısız yayında izleyicilerle twitter yorumları üzerinden kavgaya tutuşuyorlar.
5 - Muhabirlerin tamamı gevşek işini ciddi şekilde yapan tek bir muhabire rast gelmedim. Nerede Irmak Kazuk nerede Evren Göz..
6 - Takım amigolarını programa çıkarıp sürekli hır güre sebebiyet vermeleri buna Evren Turhan'ı da dahil ediyorum.
7 - Spor kanalı diyorlar ona şüpheli futbol dışında ki içeriğin oranı yüzde üç filan bu kanalda.
8 - Kadın sunucularını garip şekilde başarılı buluyorum. Orada ne hikmetse nokta atışı yapıyorlar.

Toparlarsak Erman'ın programları(onda da Serkan denen organizmaya ayarım), Hıncal'ın hafta da bir çıktığı program(serkan maalesef bunda da var.) ve geceleri Ilgaz'ın olduğu program dışında bakılacak içerik yok..

trtsporu geç zaten fenerli yuvası olmuş. Biraz Vole biraz da Sokrates ekibi dışında spor içeriği yorumcusu neyin takip edebileceğimiz yer kalmadı. Allah'tan forum var da burada kendi aramızda futbol sohbetleri konuşmaları yapabiliyoruz.

Bugün feneri dilliyorlardı, fbli yönetici bunlara hakaret etti. Şimdi kıpkırmızı hepsi erman reyiz hariç. Hele o sinsi Serkan Korkmaz denen yalaka herif. Programa feneri doğradılar diye girmişti, normalde ses etmez moderatör olduğu için tarafsızım ayağına yatar. İyi göt oldu.

Üst Alt